Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

FANTOM

     Cuti ja sam jedini slucaj da imam polozeno AM i A a da nemam B . Nisu znali kako da mi naplate u auto skoli kazu jos nisu imali takav slucaj  [panic] [rofl] [kralj]

Glava Dole

A ja... sa 16 izvozio casove za B(ehhh ti casovi, zlatno doba, i tadasnju devojku mi instruktor nabacio a sadasnju super drugaricu [rofl] ), sa 17 odma sve polozio iz prve bez problema... i sa 18 zaradio oduzimanje koje je na snagu stupilo sa 20 [rofl] Strucnjak... :)

Major

Do sada sam imao jedno oduzimanje od mesec dana isto u mladjim danima 22g, zbog brze voznje u naseljenom mestu koje inace uopste nije naseljeno tj na tom delu puta gde stoji znak 40 tih 500m nema zive duse samo cesta i trava okolo i naravno policijski auto sa radarom :D

Lazic

Citat: Milos96 poslato 26 Maj, 2017, 01:33
A ja... sa 16 izvozio casove za B(ehhh ti casovi, zlatno doba, i tadasnju devojku mi instruktor nabacio a sadasnju super drugaricu [rofl] ), sa 17 odma sve polozio iz prve bez problema... i sa 18 zaradio oduzimanje koje je na snagu stupilo sa 20 [rofl] Strucnjak... :)
Samo da se od poèetka nisi javljao do sad bi zastarelo... :o [facepalm] ;D



@Mali/Veliki Zmaj:
Pre 23 godine instruktor(profa u saobraæajnoj) mi je objasnio da udaljenost sedi¹ta od volana treba da je takva da ti noge ¹to vi¹e nale¾u na sedi¹te(za vo¾nju, ne za seks)... ;D
Kad se primakne¹ preblizu, noge se odi¾u sa sedi¹ta i to ne valja(za vo¾nju, ne za seks)... ;D

Na to sam mislio, ne na ugao sedenja. A èini mi se da ipak nisi toliko nizak... ;D :-*

Sad bi mogao neko od ovih ¹to nemaju dozvolu pa bleje da izbleji neku sliku kako se sedi pravilno... :D To ¹to neko voli da sedi kao da je progutao metlu ili da se zavali pa glumi Fanða, nema veze... ;D

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 28 Maj, 2017, 11:21
Citat: Milos96 poslato 26 Maj, 2017, 01:33
A ja... sa 16 izvozio casove za B(ehhh ti casovi, zlatno doba, i tadasnju devojku mi instruktor nabacio a sadasnju super drugaricu [rofl] ), sa 17 odma sve polozio iz prve bez problema... i sa 18 zaradio oduzimanje koje je na snagu stupilo sa 20 [rofl] Strucnjak... :)
Samo da se od poèetka nisi javljao do sad bi zastarelo... :o [facepalm] ;D



@Mali/Veliki Zmaj:
Pre 23 godine instruktor(profa u saobraæajnoj) mi je objasnio da udaljenost sedi¹ta od volana treba da je takva da ti noge ¹to vi¹e nale¾u na sedi¹te(za vo¾nju, ne za seks)... ;D
Kad se primakne¹ preblizu, noge se odi¾u sa sedi¹ta i to ne valja(za vo¾nju, ne za seks)... ;D

Na to sam mislio, ne na ugao sedenja. A èini mi se da ipak nisi toliko nizak... ;D :-*

Sad bi mogao neko od ovih ¹to nemaju dozvolu pa bleje da izbleji neku sliku kako se sedi pravilno... :D To ¹to neko voli da sedi kao da je progutao metlu ili da se zavali pa glumi Fanða, nema veze... ;D

Mislim da bi mi onda sudili u odsustvu, na isto bi doslo :) Samo posle, za zabranu, nije trebalo da se javljam... jbg... ili i ako se javim da prijavim izgubljenu dozvolu, a ja poverovao jer su i meni i caletu 5 puta rekli da je samo B...

A slika... i da znas da bi mogli [rofl] Evo slike :)

Varijanta 1:


Varijanta 2:



Major

Varijanta 2 je svakako bolja :D

Lazic

Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 01 Jul, 2014, 00:52

;D

Naravno da bi ti sudili u odsustvu, ali dok se ne pojavi¹ pred zakonom, apsolutna zastara je 2 godine od pisanja prekr¹aja... I za zabrane i kazne i zatvor. Ili da se javlja¹ i zamajava¹ ih da ne mogu da re¹e ¾albu u zakonskom roku... To sam nekad radio, nemam vi¹e vremena ni ¾ivaca...

Glava Dole

Kako 2, zar nije 4 u slucaju da je pokrenut postupak, a 2 ako nije? S obzirom da se prekida svakim pokretanjem a apsolutna je je relativna puta 2(koja je valjda 2 godine) :)

Lazic

Ako se uredno javlja¹ a ne presude ti iz bilo kog razloga u roku od dve godine, to je to... Prekidanje zastare se raèuna od kad se nisi javljao pa do trenutka kad su te nahvatali... Ako se javlja¹, imaju rok 2 godine... Znaèi ako hoæe¹ malo da se ne javlja¹, malo da se maje¹ sa njima, to je max 4 godine... I kad tra¾i¹ odlaganje raèuna se kao da ne izbegava¹ sud..

Glava Dole

Pa ako ne presude... ali uvek presude :) Ako ne pokrenu postupak cak i samo godinu dana... ali i to uvek pokrenu :) U oktobru 2016 naduvao 0,63, nisam se javljao i vec sam u registru, sudili u odsustvu :) 9000din i dodali jos 3000 penale jer nije placeno :) A niti isao na sud niti se ikom javljao :)

Lazic

I ne plati¹ i nastavi¹ da se ne javlja¹, moraju da ti zamene kaznu zatvorom i rok im je oktobar 2018... :D

Glava Dole

Ma jok, oktobar 2018 samo za 116.000, 9000(sad vec 12000) je kraj 2016te, dakle mrtav sam covek koji hoda do 2020e :)

mali_zmaj

taman kad DZu istekne ukor nastavnog vjeca!!
jin-jang

UFF


Hurricane

A sta je ono desno iz kasete sto je nabudzeno

bigbad86

Nikako mi nije jasan onoliki displej za otvorena vrata...

freepartyman

Taj displej se menja,u toku voznje umesto slike auta moze da pise npr brzina 😉
I became a beast to rid myself the pain of being a man

baha

Ja znam sto ne znam...ali ti ne znas kolko ne znas...

UFF


UFF