Glavni meni

MM druzenje-Vojska 2015 -koje po redu ne brojim

Započeo goranvojska, 27 Mart, 2015, 00:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska

ajdete bre ce napravimo nesto.nece niko da ostane na ulicu da spava,nece da budete gladni i zedni kisa vam ne moze nista i sta? nema razmisljanja.samo pun gas(zezam se bre ima radari i nije bezbedno).

goranvojska

poceo sam da serem o bezbednosti ko da sam na BJB

Lazic


juga

Tako je Gorane ki¹a nam ne mo¾e nauditi, u ostalom ako ba¹ bude salauka idemo kolima, dogovorimo se pa polako!

goranvojska

JAGODINSKO TOCENO sad zavrseno.jbt ko da sam trazio spejs satl a uz dupe mi pivara usta ih jebem.

Lazic

Veliko ti dupe, ako dobacuje do pivare...;D :-*

goranvojska


goranvojska

Citat: Laziæ poslato 28 April, 2015, 10:47
Veliko ti dupe, ako dobacuje do pivare...;D :-*

ma jok nije to.otisla pivara na dobos pa dobila privatizacionog savetnika a on jelte se brine o imovini pa da se nesto kao ne rasipa imovina pa sranja cuda muda i mi zamalo da najebemo al smo pobedili.IMAMO JAGODINSKO TOCENO i kraj.500l piva pa ko prezivi neka prica.

Lazic


zagadjenje

Tjuning bud¾ing

goranvojska

Citat: zagadjenje poslato 28 April, 2015, 21:36
Svaka èast!!!
nije svaka cast nego da dodjete da se to popije.rok je 7 dana inace se posle baca.ajde kad oces.pali sokocalo i pravac vojska.

goranvojska


goranvojska

imamo jedan VELIKI problem(resiv).naime.pored samog mesta odrzavanja ove zajebancije nalazi se jedna zenska sizofrena budala koja te motore nevoli da vidi.ja sam juce imao okrsaj sa njom (verbalni) a kad dodjete ako vam se obrati (a nece kulturno) vi je lepo oterajte u tri picke materine i ne obracajte na nju paznju.
juce i milicija bila i svasta al sam pobedio.8a sta mislite da ce matori manijak da izgubi.teskoooo.
aj spremajte masine pa se gledamo.

Jefta

Dolazimo sigurno. Ako je ok vreme motorm, ako je lose kolima, ali svakako sam tu.

goranvojska

Citat: Jefta poslato 28 April, 2015, 21:58
Dolazimo sigurno. Ako je ok vreme motorm, ako je lose kolima, ali svakako sam tu.
eeeeeeeeeeeeee ako kisa zao te za masinu da ne prljas.aj priznaj.al u pravu si.dobar brate za sve pare.

Jefta

HAhaha naravno da mi je zao da ne prljam makinu, za kola me bas briga :)

Kostić

500 L piva? a doðemo mi pe¹ke i bez ¾ena? ;D

goranvojska


Lazic


Tatica

Citat: goranvojska poslato 28 April, 2015, 21:50
imamo jedan VELIKI problem(resiv).naime.pored samog mesta odrzavanja ove zajebancije nalazi se jedna zenska sizofrena budala koja te motore nevoli da vidi.ja sam juce imao okrsaj sa njom (verbalni) a kad dodjete ako vam se obrati (a nece kulturno) vi je lepo oterajte u tri picke materine i ne obracajte na nju paznju.
juce i milicija bila i svasta al sam pobedio.8a sta mislite da ce matori manijak da izgubi.teskoooo.
aj spremajte masine pa se gledamo.

Laf U Srcu-Mars U Pizdu Materinu!


Нека си јој рекао!