Glavni meni

Uporedni test hiljadarki 2015.

Započeo Radanovic, 19 Mart, 2015, 20:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TEEfqd

Citat: Bishke poslato 19 Mart, 2015, 20:33
Kawa koliko je dobra napred, toliko su je usrali pozadi :(
a bmw kontra.
moj glas ide jamahi ovde, drugo mesto bmw trece honda.
dino i ostalo me nista ne zanima jedino sto je validno su vremena sa staze

Hohštapler

Citat: freepartyman poslato 20 Mart, 2015, 20:11
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 20 Mart, 2015, 18:43
Pobediæe ko da najvi¹e para MCNu. Kontam nova R1.
A inaèe,  RSV je po mi¹ljenju veæine stranih novinara trenutno najbolja litra.... agregat, elektronika, ¹asija, ve¹anje. Sve je pogoðeno. I ja mislim da sad moram da biram - RSV.
Zar nije bila prica da aprilia ima problem sa agregatom , kupe ljudi,oteraju u crveno par puta kad ono ode motor...Bilo je par gopro snimaka na netu na kojima odlazi agregat..Ti testovi su bzv jer mali postotak vozaca zna da iskoristi snagu iz tih agregata. Sve je to vrlo slicno..Ja gledam samo dizajn :P :P
Jbt sad nesto gledam matori suzuki je lepsi od nove kawe   [facepalm]

Gde si ti èitao te probleme sa aprilijom? Ja ¹ta god sam gledao svi joj zavræu jaja i ni¹ta! Svi samo hvale upravo sam agregat. Nije da sam imao i jedan od ovih pa da znam, znam ¹to proèitam od novinara, a zna se da su novinari jedna "po¹tena" grupacija... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

freepartyman

Nisam citao gledao sam onomad snimke sa neta. Mozda su u pitanju bile prve generacije,jer i ja slusam hvalospeve u poslednje vreme,sto po testovima sto od ljudi privatno. Ali nema je na testu pa necemo u OFF  ;D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

srbac

Ja za Kawu, nekako je u vrhu WSBK  zadnje 3 god .....

castor

Citat: freepartyman poslato 20 Mart, 2015, 22:13
Tesko da je lepsa od ovog modela ;)


Ova HRC kombinacija i REPSOL su ubjedljivo najbolje. Ipak, ima ne¹to i u crno-crvenoj kombinaciji za onaj model…


Citat: redshadow poslato 20 Mart, 2015, 22:27
moj glas ide jamahi ovde, drugo mesto bmw trece honda.

Ja bi rekao da je situacija 1 Yamaha, 2 BMW, 3 Suzuki ili Kawasaki. Honda tu nema ¹ta da tra¾i u principu… Godinama veæ...
It's the ride that matters, not the bike…

Radanovic

Aprilia je onomad opozivala RSV4, i mjenjala komplet agregat ... (onaj prvi model, tamo negdje 2010.-11.)
Sjetite se ( oni koji prate  :) ) SBK i Biaggia, koliko je samo ubio agregata ... gotovo duplo vi¹e nego vozaèi na japanskim ma¹inama

a i mnogi vozaèi se ¾ale da im je odaziv na gas pregrub ...

freepartyman

Citat: Radanovic poslato 21 Mart, 2015, 00:14
Aprilia je onomad opozivala RSV4, i mjenjala komplet agregat ... (onaj prvi model, tamo negdje 2010.-11.)
Sjetite se ( oni koji prate  :) ) SBK i Biaggia, koliko je samo ubio agregata ... gotovo duplo vi¹e nego vozaèi na japanskim ma¹inama

a i mnogi vozaèi se ¾ale da im je odaziv na gas pregrub ...

Znaci ipak sam bio upravu, znam za neke probleme sa agregatima..Verovatno su to sredili od tada.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

srbac

Taj agregat za WSBK i fabricki nemaju veze jedan sa drugim...

UFF

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 20 Mart, 2015, 18:43
Pobediæe ko da najvi¹e para MCNu. Kontam nova R1.
A inaèe,  RSV je po mi¹ljenju veæine stranih novinara trenutno najbolja litra.... agregat, elektronika, ¹asija, ve¹anje. Sve je pogoðeno. I ja mislim da sad moram da biram - RSV.

aprilija jbt?

to nije motor, neozbiljno, to ko lep kinez, umeju da ga nacrtaju ali ne i da ga naprave da radi kako treba

Radanovic

Ovi su ludi  [facepalm] ... 53.500 $ ko¹ta nova Bimota BB3



TEEfqd

gospodi pomiluj kolko grdan motor.

Hattrick

Pa ukapirali ljudi da sto je skuplji, vise kompleksasa  :drka: na njega, i "cenjeniji" motor bude.

abarth

Citat: UFF poslato 21 Mart, 2015, 03:50
aprilija jbt?

to nije motor, neozbiljno, to ko lep kinez, umeju da ga nacrtaju ali ne i da ga naprave da radi kako treba


con3

Ja sam glasao za SUZUKI nemate vi pojma . :)

bigbad86

Ja sam glasao iako nemam veze sa RR motorima, jednom sam seo na jedan i bio je star 20 godina :P I to 600cc :P

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

bigsheki

moj glas za kawu,inace bmw meni je najlepsi.

UFF

Citat: freepartyman poslato 27 Mart, 2015, 19:53
Citat: Radanovic poslato 27 Mart, 2015, 19:02
2015 Yamaha R1 better than BMW S1000RR and rivals? | Group Test | Motorcyclenews.com
Yamaha i Ducati odvalili konkurenciju na stazi.  [clapp] [clapp]

odvalili jbt?

razlika izmedju najbrzeg i najsporijeg je 2 sekunde
sto se mene tice to znaci da je sve isti qrac
a to znaci da biras po lepoti
sto dalje znaci samo ducati


jbg realno vecina bi pre ozenila glupu lepu i zgodnu kurvu nego pametnu dobru ruznu i debelu finu, tako da ako su performanse iste a imas kintu onda izbor stvari ni ne postoji :)

hvala na paznji, moze lock :D