Glavni meni

Uporedni test hiljadarki 2015.

Započeo Radanovic, 19 Mart, 2015, 20:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Radanovic

MCN sledeæu sredu radi uporedni test novih hiljadarki.
nisu kompletni, fale Aprilia i MV Agusta ... KTM i EBR ne raèunam  :)









Voziæe ih 2 dana po stazi, zatim na cestama ju¾ne ©panije, a potom idu na Dyno test.


©ta mislite ko æe da pobjedi na testu ???

VR 46

Eh sto nisam test vozac  [zvizdi]
Svaki je  :drka: Mada moj glas za BMW  [balavi]
Twist of wrist!

Bishke

Kawa koliko je dobra napred, toliko su je usrali pozadi :(
You should do one thing every day that scares you

Kalesin

Hondaaa sa svih strana kao lutka.... [balavi] [balavi]
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

freepartyman

Jedno je sigurno najruzniji su kawa i matori suzuki..Bmw su sjebali sa novim farom..Najlepsi Panigale i Honda, a o Yamahi jos ne mogu da sudim,lepa je i sve al mi lepsa stara..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kostić


freepartyman

#6
A ovo nije motor, ovo je umetnicko delo  [balavi] [balavi]
Best buy ce verovatno biti kawa jer je najjeftinija a ima snazan agregat.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

A jesu li dizajneri kantasakija i suzukija retardirani ili rukovodioci nemaju budzet pa i u 2015oj koriste jebe trokrake flene?  :wtf:  [samoubistvo] [facepalm] [doh]

sramno, smesno i ruzno

freepartyman

Suzuki  je zastareo da boli a kawasaki se vadi na agregat,a sto se tice kawinog dizajna sta ocekujes kad se hvale sa dizajnom H2R-a  [facepalm] [rofl]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

jbg uvek bilo i ostalo honda=kvalitet  yamaha=dizajn

Darko


Radanovic

#11
Koliko je meni Honda bila ru¾na '08. kad su je izbacili  [povracanje] ... a nakon ovih godina i novih modela ¹to je izbacila konkurencija ... Honda mi postade najljep¹a



a biæe zanimljivo proèitati novi MotoPuls  [watching]


DraganPavlicevic

Kalesin, zbog ovakvog komentara ima¹ krug na mojoj hondi.

DraganPavlicevic

"Kostin" motor se ne raèuna;takvo umetnièko delo je za dnevnu sobu i to pod staklom.

Hohštapler

Pobediæe ko da najvi¹e para MCNu. Kontam nova R1.
A inaèe,  RSV je po mi¹ljenju veæine stranih novinara trenutno najbolja litra.... agregat, elektronika, ¹asija, ve¹anje. Sve je pogoðeno. I ja mislim da sad moram da biram - RSV.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bigbad86

Citat: UFF poslato 20 Mart, 2015, 01:46
pa i u 2015oj koriste jebe trokrake flene?  :wtf:  [samoubistvo] [facepalm] [doh]

Lakse se pere felna kad ti razbaca sprej za lanac. Jbt nista ne znas :P

freepartyman

#16
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 20 Mart, 2015, 18:43
Pobediæe ko da najvi¹e para MCNu. Kontam nova R1.
A inaèe,  RSV je po mi¹ljenju veæine stranih novinara trenutno najbolja litra.... agregat, elektronika, ¹asija, ve¹anje. Sve je pogoðeno. I ja mislim da sad moram da biram - RSV.
Zar nije bila prica da aprilia ima problem sa agregatom , kupe ljudi,oteraju u crveno par puta kad ono ode motor...Bilo je par gopro snimaka na netu na kojima odlazi agregat..Ti testovi su bzv jer mali postotak vozaca zna da iskoristi snagu iz tih agregata. Sve je to vrlo slicno..Ja gledam samo dizajn :P :P
Jbt sad nesto gledam matori suzuki je lepsi od nove kawe   [facepalm]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

castor

Citat: Radanovic poslato 20 Mart, 2015, 11:25
Koliko je meni Honda bila ru¾na '08. kad su je izbacili  [povracanje] ... a nakon ovih godina i novih modela ¹to je izbacila konkurencija ... Honda mi postade najljep¹a

Dijelim identièno mi¹ljenje. I kako vrijeme prolazi, ova novija generacija, od 2008-2010/2011 mi postaje najljep¹a od svih.
It's the ride that matters, not the bike…

freepartyman

Citat: castor poslato 20 Mart, 2015, 22:02
Citat: Radanovic poslato 20 Mart, 2015, 11:25
Koliko je meni Honda bila ru¾na '08. kad su je izbacili  [povracanje] ... a nakon ovih godina i novih modela ¹to je izbacila konkurencija ... Honda mi postade najljep¹a

Dijelim identièno mi¹ljenje. I kako vrijeme prolazi, ova novija generacija, od 2008-2010/2011 mi postaje najljep¹a od svih.
Tesko da je lepsa od ovog modela ;)

I became a beast to rid myself the pain of being a man

bigbad86

Meni nije jasno kako je 1199 hiljadarka? Valjda hiljadu i dvesta :P