Glavni meni

Dru¾enje MotoManijaka 2015 Fru¹ka Gora

Započeo Hohštapler, 19 Mart, 2015, 09:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

makinjo

Dobio slobodno u nedelju :D

Vidimo se ...... [hello]

clutch&brake

koliko vidim za tada najavljuju i kisu i 10c. da li je realno da se odlozi za 1 sedmicu
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

makinjo

Jbg ja se nadam lepom vremenu a i ako ne bude dobio sam slobodnu nedelju :D

freepartyman

April kao i uvek kisovit,cutite bolje neka sada pada nego u junu i julu :P
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko

dal je realno da ceo mesec pada jebena kisa ?!?!?!

makinjo

Ma ovi od danas do sutra menjau vremensju prognozu ....

BOKYBOY

....cekaj,ajd sad realno...ako stvarno bude kisa taj dan,ima li svrhe dolaziti tj hoce li uopste biti druzenja na FG... [neampojma] ...ja necu da kisnem i da se smrzavam gore,taj kafic na sajmu i moze,docicu kolima....

Jefta

Citat: Darko poslato 30 Mart, 2015, 17:23
dal je realno da ceo mesec pada jebena kisa ?!?!?!

Ljudi prognoza vam nije precizna za vise od dan dva. Ove prognoze od mesec dana unapred ni ne gledajte.

U vazduhoplovstvu tacna vremenska prognoza vazi samo 2 sata. Sve nakon toga je cisto nagadjanje pa vi vidite koliko moze mesec dana unapred da se pogadja.

Ako planiras voznju danas za sutra prognozu mozes da uzmes u obzir, mada ste i to doziveli da vas iznenadi neka kisa, a rekli su sunce :)

Darko

ma ok , sve je tyo jasno ... ali ! sta sad andrej treba da radi ? kako kad se organizuje ovako nesto ? mora se uzeti u obzir neka predpostavka ... ne moze covek da ceka 5.april u 10h da bi video prognozu i da bi nas zvao u 12h .

Jefta

Pa ako si isplanirao da ides i hoces da ides, taj dan ustajes i kreces bez obzira da li pada kisa ili ne. Ako neces motorom zbog kise idi kolima, svejedno ides zbog ljudi da se druzis ne zbog motora :)

Evo meni je upisan 2. Maj idem u Vojsku i to je zacrtano. Ako je suncano motorom, ako nije idem kolima. Ako me nece mrzeti da kisnem opet motorom pa kakvo god da je vreme. Kisno odelo imam.

Kostić

tako je. jebe¹ ki¹u, teraj. ja vala idem ako se ne odlo¾i do petog u 9 00, makar i pokiso. jedino ako pada ki¹a dva dana zaredom i potopi fru¹ku goru... mo¾e da se desi da ceo dan bude ono, prolazni oblaci a da padne tri kapi ki¹e ili neki mali pljus na minut. iks puta sam to do¾iveo pro¹le godine. da sam gledao na prognozu, presedeo bi godinu kukajuæi :;D

bajdvej, ro¹tilj je keva, kad duva¹ u drva da se potpale ;)

Slaninar

Citat: Jefta poslato 30 Mart, 2015, 18:53
Pa ako si isplanirao da ides i hoces da ides, taj dan ustajes i kreces bez obzira da li pada kisa ili ne. lima. Ako me nece mrzeti da kisnem opet motorom pa kakvo god da je vreme. Kisno odelo imam.

Tako je. Meni je najgori oseæaj kad odlo¾im akciju jer se sprema ki¹a, pa na kraju ista ne padne. Doðe mi da pojedem patiku. Zato veæ decenijama praktikujem da krenem, pa pokisnem - to mi je dra¾e.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Darko

Cekajte bre ljudi , nikakav problem nije da se sedne u auto i ode . I ?
Plan - rostilj na Fruskoj Gori . I ? Odemo nas 10 i sedimo na poljanu i pljusti kisa ali nikakav problem , mi smo se dogovorili i tacka. Andrej satima pokusava da zapali vatru , iako mu ne uspeva , to je to , mi smo se dogovorili...

Auuu jbt , al ste bulvalisti.

Sve se slazem sa vama , nego pokusav da kazem , mora se gvirne u prognozu , pa ma koliko gresili oni u davanju iste !

Slaninar

Citat: Darko poslato 30 Mart, 2015, 20:22
Cekajte bre ljudi , nikakav problem nije da se sedne u auto i ode . I ?
Plan - rostilj na Fruskoj Gori . I ? Odemo nas 10 i sedimo na poljanu i pljusti kisa ali nikakav problem , mi smo se dogovorili i tacka. Andrej satima pokusava da zapali vatru , iako mu ne uspeva , to je to , mi smo se dogovorili...

Auuu jbt , al ste bulvalisti.

Sve se slazem sa vama , nego pokusav da kazem , mora se gvirne u prognozu , pa ma koliko gresili oni u davanju iste !

To si u pravu. Meni iz NS nije problem doæi, ali da potegne¹ 100 km da bi sedeo na pljusku... sranje je. Jedino da se skupimo u nekoj kafani.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

zato se i ne zakazuje neko vece okupljanje ili dalja voznja unapred i van seozne jbg

Hattrick

U pravu je Dare, hajde ipak neki plan B u slucaju da pada ceo dan kisa, recimo neka kafanica sa dobrim cevapima, pa ako bas pljusti kao ludo, da se ne ostaje sto rece neko gore, na poljani na pljusku. Ipak ce se smoriti oni koji naprave 100+ kilometara.

BOKYBOY

Citat: Hattrick poslato 30 Mart, 2015, 20:44
U pravu je Dare, hajde ipak neki plan B u slucaju da pada ceo dan kisa, recimo neka kafanica sa dobrim cevapima, pa ako bas pljusti kao ludo, da se ne ostaje sto rece neko gore, na poljani na pljusku. Ipak ce se smoriti oni koji naprave 100+ kilometara.

...jbt ja sve vreme pricam ovo sto Dare kaze,da nije problem da se dodje ali dajte plan B za slucaj kisurine... [neampojma]

goranvojska

Citat: BOKYBOY poslato 30 Mart, 2015, 20:50
Citat: Hattrick poslato 30 Mart, 2015, 20:44
U pravu je Dare, hajde ipak neki plan B u slucaju da pada ceo dan kisa, recimo neka kafanica sa dobrim cevapima, pa ako bas pljusti kao ludo, da se ne ostaje sto rece neko gore, na poljani na pljusku. Ipak ce se smoriti oni koji naprave 100+ kilometara.

...jbt ja sve vreme pricam ovo sto Dare kaze,da nije problem da se dodje ali dajte plan B za slucaj kisurine... [neampojma]
plan b:      prva kafana i kraj.

Lazic

Citat: Slaninar poslato 30 Mart, 2015, 16:07
Prognoza je katastrofa:

http://www.accuweather.com/en/rs/novi-sad/298486/april-weather/298486?monyr=4/1/2015

Hoæe li vi¹e jebeno proleæe?!
Idi na Antarktik...;D Danas izmereno +17 stepeni, ka¾u najvi¹a temperatura od doba dinosaurusa kad je Antarktik bio u tropskim krajevima...:o ;D