Glavni meni

zveckanje u motoru (zvecno mami)

Započeo evilinside, 01 Mart, 2015, 16:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

evilinside

Citat: Andreja poslato 02 Mart, 2015, 00:42
Prikac, zajeb'o si stvar :D

Al' ¹to ti ka¾e¹, na gre¹kama se uèi (jebi ga, bolje na tuðim neg' na svojim ali ¹ta je - tu je). Sad izuj kintu za nov agregat i pamet u glavu, video si ¹ta se de¹ava kad ne po¹tuje¹ motor, vrati on kad - tad :)
sad je gotovo vreme ne mogu da vratim,a ako NE DAJ BOZE budem morao da kupim nov agregat (jer mozda nije radilica mozda je nesto sitno...) recu majstoru sklapaj motor i vrati na mesto i onda kad ga upalim i zavrnem na crveno i to hladnog  drzacu dok ne explodira  [rofl]

Hattrick

Citat: evilinside poslato 02 Mart, 2015, 02:44
sad je gotovo vreme ne mogu da vratim,a ako NE DAJ BOZE budem morao da kupim nov agregat (jer mozda nije radilica mozda je nesto sitno...) recu majstoru sklapaj motor i vrati na mesto i onda kad ga upalim i zavrnem na crveno i to hladnog  drzacu dok ne explodira  [rofl]

Jos bolja fora, polijes kompletan motor benzinom, i bacis upaljeni zippo na njega.  [thumb_up]

clutch&brake

I tako u plamenu ga gurne sa mosta
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

BOKYBOY


makinjo

I onda ga malo sredis i stavis na oglas ovde :D

jevta

Nije to svemirski brod.Nisu ga pravili mali zeleni nego mali zuti.
Ima tema na forumu radio jedan manijak R1 generalku.


Jesam ja to dobro ukapirao ti se dobio u gospodjincima kod eskadrile i doso kuci pa da te zelja mine. [rofl] [rofl]

evilinside

Citat: jevta poslato 02 Mart, 2015, 13:14
Nije to svemirski brod.Nisu ga pravili mali zeleni nego mali zuti.
Ima tema na forumu radio jedan manijak R1 generalku.


Jesam ja to dobro ukapirao ti se dobio u gospodjincima kod eskadrile i doso kuci pa da te zelja mine. [rofl] [rofl]
da da u gospodjincima :)   najgore od svega majstor sto mi trebao rasklopiti masinu danas otisao na neke analize vadjenje krvi itd kaze necu raditi ove nedelje....( zemljo otvori se )

mkt


evilinside

Citat: mkt poslato 02 Mart, 2015, 16:32
aaaaaaaa bas te nece
MA ja sam ti maler da nema veceg.....malopre  me zvao sad smo se posteno ispricali,kopkalo ga da mu ispricam sve u detalje kako sta,e sad kaze pa njegovom je klipnjaca u gornjem ili donjem delu (ja nemam pojma) kaze nema sanse da je ista drugo,da je radilica culo bi se kao da 2 teza metala udaras jedan od drugi i motor nebi isao kako treba,na mom se cuje kao da zveckaju sitni metalcici (a da nisam rekao na snimku sto sam postavio u jednom trenutku se taj zvuk pojaca verovatno zbog telefona nemam pojma ali uzivo nije tako jak zvuk),spaner-lanac nije jer bi pri vecoj brzini tj kad je motor u porkteu trebalo da prestane...+ nasao sam agregat za 300 e isti kao moj more godiste picikato to je za nedaj boze a i moze se zaraditi na delovima...e sad preostaje samo da cekam skinuo sam plastiku itd pitanje je samo ocu li izdrzati nedelju dana a da ga ne otvorim

Ostoja

Moj drugarski savet, teraj nekom ko se time ozbiljno bavi (mehanikom motocikala), budesh li sam to reshavao, koshtace te vremena, zivaca i para i nikad necesh biti siguran da li si uradio sve kako treba. Ne potcenjujem eventualno znanje o mehanici, o njoj takodje znam podosta ali jednostavno tako ozbiljne zahvate prepushtam profesionalcima. Iz oskustva znam da tako bude najbrze i najjeftinije... Govorim o eventualnom remontu agregata, naravno.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

evilinside

Citat: Ostoja poslato 02 Mart, 2015, 18:31
Moj drugarski savet, teraj nekom ko se time ozbiljno bavi (mehanikom motocikala), budesh li sam to reshavao, koshtace te vremena, zivaca i para i nikad necesh biti siguran da li si uradio sve kako treba. Ne potcenjujem eventualno znanje o mehanici, o njoj takodje znam podosta ali jednostavno tako ozbiljne zahvate prepushtam profesionalcima. Iz oskustva znam da tako bude najbrze i najjeftinije... Govorim o eventualnom remontu agregata, naravno.
pa znas rasturao sam zoljaru i petnaju a najgore od svega sto imam zivaca ko argela [rofl] [rofl] [rofl] znam da je ovo zajebano + nemam alat bash za sve al nemas pojma kako bi samo da virnem da vidim sta je u pitanju.a sto se tice majstora radi 95% samo trkalice i to dobrih 15 god ako ne i vise (ako ne poludim za ovih nedelju dana onda necu nikad) :'(

Hurricane

..opu¹teno, sneg æe ovih dana, neæe biti za vo¾nju svakako..

bolje i sada da se zajebava¹ sa sreðivanjem nego na leto...

CBRR1

BOLI TE UVO SAD IMAS I YAMAHU I DUCATIJA SA SUVIM KVACILOM...HEHE

Kostić

rasturo je petnaju.... biæe ovo dobar scenario  [watching]

evilinside

Citat: kosta66 poslato 02 Mart, 2015, 20:00
rasturo je petnaju.... biæe ovo dobar scenario  [watching]
pa sta hoces i to se racuna za neki majstorluk  [ninja]

ЯЭВОЛУТИОН

Kosta zna...kad je Saranovic posle flase rakije uspevao da sklopi apn6 i da ode kuci.....svi mogu da sklope petnaju.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

ma jeste to sve majstorija, ne ka¾em da nije. samo petnaja leti ko ki¹obran a r6 ko zrno. nije isto kad ¹tucne na punom gasu ;D

Ostoja

Ovo je bilo moje skromno mishljenje, ima na forumu "Teshkasha" moto mehanike, poprilichno. Neka ti oni kazu svoje mishljenje, da ne bude da zakeram. To ti je kao u mom poslu kad mi kazu: "ma shta tu ima da razmishljash, iskolchavao sam ja kucu kad smo pravili, ramerish dijagonale i to je to"... A ja treba da postavim sto chelichnih stubova za halu koja je vec uradjena, zahtevana tachnost +- 1mm. Ma svki agregat ima trista specifichnih kuracapalaca, ne verujem da ih mogu znati bolje od profesionalaca, ma koliki zaljubljenik u tehniku bio... E sad, ako lichim na jednog od onih staraca iz " Muppet show" - a necu vishe, obecajem. Ovo je bilo dobronamerno, krajnje.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

evilinside

ma znam bre sprdam se oko toga nemam pojma,al ipak bih ga otvorio malo...al ono necu.sad moram cele nedelje da igram jebene igrice da skrenem misli  [ludak]  [rofl]

Ostoja

Tooooo, rastavljaj odmah, znash da se majstori nachisto raspamete od ushicenja kad donesesh agregat u gajbicama.... Josh ako su gajbice plastichne, raznih boja....
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...