Glavni meni

rat u ukrajni

Započeo clutch&brake, 19 Februar, 2015, 00:31

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

nesic1

Treba ovako i kod nas ova politicka govna izdajnicka

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk

eclipse4

nema nista od toga otisao narod u kurac...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: eclipse4 poslato 02 Septembar, 2018, 01:53
nema nista od toga otisao narod u kurac...
sto jes jes....a zar nisi i ti glasao za pickoustog....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

da prvi put,zar to nisam napisao jedno 100 puta ovde na forumu?
tad i nikad vise,a glasao bih za bilo koga samo da je skinuo onu ovcu tadica sa vlasti.

zar ti bese nisi izjavio da se rat u siriji vodi zbog nafte i da je zbog toga skocila globalna cena nafte?

svi mi pogresimo,samo onaj koji ne priznaje da je pogresio napravi jos jednu gresku....

SLAVA NOVORUSII

ЯЭВОЛУТИОН

ne rekao sam da ce rat u siriji dovesti do skoka cene nafte a da ce rat u ukrajini na kraju ukrajinu ostaviti bez zarade od transporta gasa...sve je pokusaj amerike da smanji zavisnost nemacke od ruskog gasa a poveca zavisnost od amerike...cena nafte se vestacki obara jer su amerikanci zaposeli sve izvore po drzavama arapskog proleca i pumpaju li pumpaju....trpi rusija stetu ali trpe i drugi veliki proizvodjaci nafte...trpe i norvezani....
kao sto vidis krim je pripojen, a donjeck i podnestrovlje jos nisu zaposeli zapadni placenici...iako ih je putin odjebao i pruza im nikakvu pomoc....

imam malo direktnije izvore iz ukrajine od tebe....dobar drug je tamo vec dosta godina i svraca....samo nase budale koje se tamo eksponiraju prave medvedju uslugu....on se vodi da radi u rusiji i obnavlja radnu vizu ...kaze da ce ostati tamo da zivi....uglavio se blizu vojnog vrha...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Pomraèenje, iz dana¹nje perspektive ovca Tadiæ je bio mala maca za ovoga monstruma...

eclipse4

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Septembar, 2018, 22:48
ne rekao sam da ce rat u siriji dovesti do skoka cene nafte a da ce rat u ukrajini na kraju ukrajinu ostaviti bez zarade od transporta gasa...sve je pokusaj amerike da smanji zavisnost nemacke od ruskog gasa a poveca zavisnost od amerike...cena nafte se vestacki obara jer su amerikanci zaposeli sve izvore po drzavama arapskog proleca i pumpaju li pumpaju....trpi rusija stetu ali trpe i drugi veliki proizvodjaci nafte...trpe i norvezani....

nisi tako rekao al nije ni bitno,kazem svi gresimo.mrzi me da opet zvacem prezvakano :)

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Septembar, 2018, 22:48
kao sto vidis krim je pripojen, a donjeck i podnestrovlje jos nisu zaposeli zapadni placenici...iako ih je putin odjebao i pruza im nikakvu pomoc....

pretpostavljam da si mislio na DNR I LNR.
a o putinu (celavom malom majmunu koji mase praznim pricama o moci rusije) o kome sam celo vreme pisao da ih je na cedilu ostavio i na infuziju i da ih drze u rukavu za prodaju odnosu za razmenu sa zapadom "tante za kukuriku" vi ste svi pisali kako je putin car vasione i da su u DNR i LNR samo traktoristi bez sluzenog vojnog roka te da bez pomoci rusije odnosno svemocnog put-in-a nista ne bi uradili,cim ste citali lose odmah ste mi brze bolje minusirali komentare (sto je jako uticalo dalje na moje pisanje o herojima rata ;) :) :)  )

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Septembar, 2018, 22:48
imam malo direktnije izvore iz ukrajine od tebe....dobar drug je tamo vec dosta godina i svraca....samo nase budale koje se tamo eksponiraju prave medvedju uslugu....on se vodi da radi u rusiji i obnavlja radnu vizu ...kaze da ce ostati tamo da zivi....uglavio se blizu vojnog vrha...
ja sam imao i imam kontakt sa prvom linijom fronta i jos par njih......znao sam sta se tog jtra jelo a kamoli bitnije nesto......tako da ako mislis da si imao i imas direktnije izvore od mene,neka su :) ......vrti teme od pocetka pa do sada,malo su stvari slegle,shvatices da se svaki podatak 90% poklapa sa stvarnoscu.....a ne sa "putin" fantazijama!


Citat: Laziæ poslato 02 Septembar, 2018, 23:09
Pomraèenje, iz dana¹nje perspektive ovca Tadiæ je bio mala maca za ovoga monstruma...

lazicu u ono doba sam tu ovcu jedva cekao da vidim pognute glave! usta ga jebem i njega "izvinjavalacka" !!!!!
a ovaj...nije ovaj nikakav monstrum,video covek da mu se moze.....amerika finansira mir nasim parama iz raznih rudnika,znas fazon,glavica njima ostao otpad narodu za mir i o je to.....
gram mozga da je.....eee.....trebalo bi samo jednog osloboditi iz zatvora pa da spasi zemlju,kao sto je spasio od prvog probisveta (pionira u rasprodaji srbije....jedinog srpskog leganog mafijasa po cijem se imenu sada daju nazivi ulica)

ЯЭВОЛУТИОН

nazalost on nema veze sa smaknicem pikija....zapravo ima kao i onaj nesretnik sto robija umesto divceve zene...ali je on bar neke pare uzeo...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Septembar, 2018, 10:34
nazalost on nema veze sa smaknicem pikija....zapravo ima kao i onaj nesretnik sto robija umesto divceve zene...ali je on bar neke pare uzeo...
Jel se javlja ovaj rumun sa informacijama
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

PECA BMW

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Septembar, 2018, 22:48
ne rekao sam da ce rat u siriji dovesti do skoka cene nafte a da ce rat u ukrajini na kraju ukrajinu ostaviti bez zarade od transporta gasa...sve je pokusaj amerike da smanji zavisnost nemacke od ruskog gasa a poveca zavisnost od amerike...cena nafte se vestacki obara jer su amerikanci zaposeli sve izvore po drzavama arapskog proleca i pumpaju li pumpaju....trpi rusija stetu ali trpe i drugi veliki proizvodjaci nafte...trpe i norvezani....
kao sto vidis krim je pripojen, a donjeck i podnestrovlje jos nisu zaposeli zapadni placenici...iako ih je putin odjebao i pruza im nikakvu pomoc....

imam malo direktnije izvore iz ukrajine od tebe....dobar drug je tamo vec dosta godina i svraca....samo nase budale koje se tamo eksponiraju prave medvedju uslugu....on se vodi da radi u rusiji i obnavlja radnu vizu ...kaze da ce ostati tamo da zivi....uglavio se blizu vojnog vrha...

Pa kako drugacije  , evo bio si u pravu , gorivo je vec po evropi 2 e . Kad je kod nas bilo 1,4e kod njih je bio 1e , sad je kod njih 2 znaci kod nas ce biti 2,5 :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

El Jefe

Треба само да пребаци 200.дин, онда ће ићи по 50 на горе. Да имам где да држим купио бих бар 200. литара по овој цени. Овако сам само напунио резервоаре. И скинуо прашину са бицикла
Друштво за заштиту од животиња

PECA BMW

Ja sam i onako uvek na bajsu , ravan grad i mali pa ti nista drugo i ne treba , a dok stigne da se vozi motor ko zna sta ce biti .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mkt


viper

Само нешто да напоменем, снимљене су балистичке ракете нуклеарне како се распоређују.

Ако ова про НАТО западна говна и даље наставе са дотурањем оружја, биће свашта.

https://twitter.com/fragma_dia2/status/1500241640493092866?s=21

Sent from my iPhone using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Slaninar

Citat: viper poslato 07 Mart, 2022, 11:22
Само нешто да напоменем, снимљене су балистичке ракете нуклеарне како се распоређују.

Ако ова про НАТО западна говна и даље наставе са дотурањем оружја, биће свашта.

https://twitter.com/fragma_dia2/status/1500241640493092866?s=21

Sent from my iPhone using Tapatalk



Ima kabinu sa obe strane, da bi se mogao voziti i u Engleskoj...

:)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

viper

🤣😂🤣


Sent from my iPhone using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

UFF


SSZGO

cena nafte danas 135 dolara za barel.  pre godinu dana je bila 60. pre 10 dana je bila 90...

u emiratima danas cena goriva suludih 75 euro centi za litar. najskuplje u istoriji.

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња