Glavni meni

Klasici i oldtajmeri - automobili za sva vremena..

Započeo Hurricane, 12 Februar, 2015, 21:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

kako je dobra preglednost kad auto ima takvu soferku...nema mrtvog ugla kod a stuba.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


El Jefe

#522

Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane


Kostić

с1 мајка ал је ипак ланчиа победник те б групе

Kostić

CCS карман и брат му фића на фамилијарном састанку ко ће да кува ајвар а ко да тура киселе краставце


Lazic

Citat: Hurricane poslato 19 Septembar, 2019, 16:37
jooj mora ovaj video podelim sa vama

https://www.youtube.com/watch?v=ICPgFXcFuRU#
[srce] [srce] [srce]
Ti si bio ba¹ mali tada, zamisli kakav je to bio trip pratiti u realnom vremenu... Uslovno reèeno realnom, bez interneta i sportskih kanala... Ali takav tehnolo¹ki napredak je bio vau...


@Kostiæ:
Pobedila Lanèa jo¹ samo te godine kad se pojavio kvatro, dok su uhvatili zalet...

Lazic

Citat: Hurricane poslato 01 Mart, 2019, 17:54
https://www.youtube.com/watch?v=9578VD0R1bU#
'ladno ih je polupropali BMW finansirao spa¹avajuæi sebe... :o Nisam imao pojma da su Izetu pravili po licenci... Mada mi nikad nije bilo jasno odakle Nemcima ideja za ono èudo... :o ;D

Kostić

ај да поновим можда ниси разумео

ланчија је на првом месту а озбиљан противник се појавио много касније - цитроен

конкретно само гупа Б - ланчија вин кад кажем ланчија вин мислим на произвођача возила

то наранвно не спори да је Ѕ1 мама ауто али ако званични подаци кажу оно што кажу онда је тако

ЯЭВОЛУТИОН

ne seri ....u grupi b su u nekim momentima neka vozila odskakala ali pobedjivao je onaj ko ima u tom mementu najsrecnijeg vozaca sa velikim testisima....renault turbo2, lancia delta integrale, ford rs, audi quatro...potpuno su  bili nestvarni
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

какве то везе има са генералним резултатом свеопштег појма и као што рекох ланчиа мануфактред вин цитроен је близу а појединачне победе су нешто друго иначе рохл је јебига случајно возио и ланчиу а најбољи је био у мири 131 ако је веровати резултатима
е како год

ланчија

вин


јел могуће да намерно ниси реко и пежо 205? или он није монстер : - )

јел ти знаш колико је победа однео Ѕ1 а колико Ѕ4? мислим искључиво само на групу Б изброј па нам јави

Lazic


Kostić

лазићу које се то године појавио Ѕ1 а које Ѕ4 и ко је све возио та возила иди и ти да бројиш па нам јави и дај и мени плус цицијо и ено вам бре стоје резултати на интернету нема потребе да извлачите своје знање о релију из рукава

Kostić

е а седели ми једном прошле године поред неког судије у кошу и почне човек да прича како је он судија јако дуго и све зна и ми ћутимо и слушамо га и каже он мени како су сусију једном измерили 190 кмх у клештима код хајдучке и ја га гледам размишљам ја ту мотором у најбољем случају улетим са 160 праволинијски од ивице до зида како ли је он са голфом успео 190 и сетим се после оног лика са белим бемвеом што ме пар пута чеко да се јурцамо и како је заврно по правцу и набо кочницу умало се занео са 120 једва прошо и и дан данас покушавам да и ја са моторем прођем туда 190 ал неће ме да га јебем и реко ја па јебига ти ниси тркач немаш огибљење немаш возило ај бежи ћику и одем и сад више не идем у шуму разочарао сам се тј одем рекреативно оно ветрић у коси и то

Lazic


UFF

kakve veze ima bilo kakva trka sa realnim stanjem na ulici i vlasnistvom vozila?
kakvi pezoi i citroni koji kurac? govna od vozila
zato ako je neko u ovoj temi profi reli vozac, super da cujem iz licnog iskustva, a ako ne? STFU then, videli na televiziji i citali na internetu pa sad znaju i hoce da nam objasne
more MRS bre  [rofl]

Kostić


Lazic

Onaj Pe¾o ¹to ga tera Draganov sin ide k'o nevreme... :D

Kostić

јебеш пежо мене занима шта је то профи рели возач и где има та школа оћу да се упишем размишљам деца су мајка на мото тркама а маторци на релију то је ипак мало озбиљнији спорт и захтева године јел чега искуства а не не искуство се не стиче годинама него просеравањем да