Glavni meni

Izgradnja novog motodroma u Loznici

Započeo Zeljko King, 01 Februar, 2015, 17:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljko King

Citat: redshadow poslato 05 April, 2015, 18:03
@ma jok hurricane ovo sto rev radi je tehnika dizanja pritiska jer mu je protivnik srcani bolesnik. kad bude video ovaj poslednji revov post nece biti potreban fajt uopste   ^-^

sad ozbiljno...sramota u vasim godinama. nije da nije smesno nego za to sto se vi prepucavate treba vremena. znacemo za par godina da li ce tamo biti livada i dalje ili staza
i ko se omastio ko nije, to se uvek sazna a tad cemo da pljujemo,  izazivamo infarkte i zovemo na fajt ako je potrebno
Jedan od najboljih postova koje sam proèitao na ovoj temi.....
Neæe biti potrebno par godina.Znaæe se ranije.ja veæ znam,ali stvarno ne ¾elim nikoga da uveravam dok se lièno ne uveri.....
©ta bude za objavljivanje-napisaæu....
dotle-
VELIKI POZDRAV SVIM FORUMA©IMA.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Aleks Cross

Gospodine Revolution, temeljko obezbedjen, spremte asov.

ODJAVA

Zeljkamp

Revolution je osvedoceni Grobar, tako da mu asov nije stran. ;)



TwinZ Auto & Moto

ЯЭВОЛУТИОН

ma ako krene gradnja, kasicicom cu da iskopam rupu za kamicak temeljac.....a imam i vojnicko asovce....ono americko....sto radi i kao motikica :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 April, 2015, 21:51
ma ako krene gradnja, kasicicom cu da iskopam rupu za kamicak temeljac.....a imam i vojnicko asovce....ono americko....sto radi i kao motikica :)
e sad si obecao.kad krene spremi se da kopas pod nadzor komisije mm.ako ne kopas dugujes pivo za manijake koliko si tezak pa ti vidi sta ces.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: goranvojska poslato 06 April, 2015, 22:10
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 April, 2015, 21:51
ma ako krene gradnja, kasicicom cu da iskopam rupu za kamicak temeljac.....a imam i vojnicko asovce....ono americko....sto radi i kao motikica :)
e sad si obecao.kad krene spremi se da kopas pod nadzor komisije mm.ako ne kopas dugujes pivo za manijake koliko si tezak pa ti vidi sta ces.
krenuce cim nam bude bolje....Bucic rekao za koju godinu....mozda
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

A moze i sokic za nas bezalkoholichare? Evo ja obecajem da cu te svim srcem bodriti dok budesh kopao, sedecu sa strane kao ona dvojica iz Muppet-a, samo cu manje zakerati...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

rtaku

Sudar dva klimaksa, a ovi kao lepi ih mire metodom ulje na vatru. :)

mrle


goranvojska

Citat: rtaku poslato 08 April, 2015, 15:32
Sudar dva klimaksa, a ovi kao lepi ih mire metodom ulje na vatru. :)
ja niti mirim niti svadjam.samo pokusavam da vidim ko ce da odrzi rec.ili zeljko ili revolucija.u svakom slucaju ekipa mm dobija.ili motodrom ili 100kg piva pa vi vidite.

goranvojska

Citat: Ostoja poslato 08 April, 2015, 13:26
A moze i sokic za nas bezalkoholichare? Evo ja obecajem da cu te svim srcem bodriti dok budesh kopao, sedecu sa strane kao ona dvojica iz Muppet-a, samo cu manje zakerati...
umanjujemo kolicinu piva za istu kolicinu sokova koliko ti popijes.

ЯЭВОЛУТИОН

na kraju ce da trazite i cedjenu malinu 100%
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 08 April, 2015, 21:02
na kraju ce da trazite i cedjenu malinu 100%
jok bre.samo pivo.a koji sok pije neznam.

Hohštapler

Jbte, ja tek sad vidim ¹ta sam propustio....
[watching] [watching] [watching]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

makinjo

 [watching] I ja.


NIJE ZA MLADJE OD  16 GOD   :D :D :D

ЯЭВОЛУТИОН

zasto....pa ovi stariji nece ni doziveti taj motodrom....dakle samo za mladje od 16....
Mene brine ako zanemocam, kako cu da kopam rupu  za kamen temeljac.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt


perlx


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.