Glavni meni

Izgradnja novog motodroma u Loznici

Započeo Zeljko King, 01 Februar, 2015, 17:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

ako nije sexi shop ne racuna se
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljko King


Zeljko King



Dogovori u toku........
A na vratima od male sobe,namerno sam zalepio natpis "ginekolog amater",za pregled svih hejtera koji "neizmerno vole" da se u Srbiji izgradi staza....

Zeljko King


Aleksandar D¾ankiæ (sa kaèketom) pozdravlja sve svoje obo¾avaoce na forumu...... [rofl]

Zeljko King

POSEBAN POZDRAV JEDNOM MOTO DOKTORU,NA©EM NAJVEÆEM FANU......
OD S.ERCEGA.,MENE I A.D®ANKIÆA.......





Zeljko King

Èim bude novih informacija,biæe objavljene. Dotle.veliki pozdrav.
ODJAVA.

ЯЭВОЛУТИОН

meni memorandum o razumevanju znaci isto sto i dogovor izmedju lazova i prevaranta....da su hteli da se dogovore, pravi bi ugovor .....ovo nazalost ne znaci nista...samo pokazuje da je neko javno izrekao zelju da nasto pravi i da ce mu opstina izaci u susret ako bude sve kako treba.....trenutno su , po recima drmrginekologa , obezbedjeni novci za kopanje rupe za kamen temeljac.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljko King

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Mart, 2015, 18:05
meni memorandum o razumevanju znaci isto sto i dogovor izmedju lazova i prevaranta....da su hteli da se dogovore, pravi bi ugovor .....ovo nazalost ne znaci nista...samo pokazuje da je neko javno izrekao zelju da nasto pravi i da ce mu opstina izaci u susret ako bude sve kako treba.....trenutno su , po recima drmrginekologa , obezbedjeni novci za kopanje rupe za kamen temeljac.
Sluèajno pogledah komentare i vidim ovaj.
©ta TEBI znaèi memorandum,timu koji gradi stazu,uop¹te nije bitno.Lepo je ¹to se "razume¹" u obligaciono pravo.Da ti kratko napi¹em(mada je uzalud!)
Kad se pravi i potpisuje POVELJA o javnom-partnerskom odnosu,ugovor NE POSTOJI.Samo usvajanje (ili ne),pa izmene i dopune  odredjenih taèaka ili aneksa
La¾ovi i prevaranti?Ko?Ministar V.Udovièiæ,N,Borovèanin,Perunièiæ,Gradonaèelnik Vidoje,Zamenica Ranka.Miæko,ja.....?Ko majstore?Izjasni se.
Po¹to zna¹ kako izgleda ugovor izmedju la¾ova i prevaranta,objasni koji si bio (prvi ili drugi),i reci mi kako izgleda(da znam,Hvala unapred)
I jo¹ ne¹to.
Pronadji gde sam to JA izjavio (po reèima.....) da su obezbedjeni novci za kopanje rupe za kamen temeljac.I OBJAVI JAVNO!
Ako to ne uradi¹,svugde æu te nazivati NAJVEÆIM LA®OVOM I PREVARANTOM NA FORUMU!!
Hajde majstore.....
Nema zezanja!!!Po drugi put-nisam ti ja oni klinci koji moraju da ti "titraju"...
HAJDE MAJSTORE,ÈEKAM.....

Conti-Moto

Neke stvari moras da shvatis Zeljko, ljudi su ovde u poslednjim decenijama bili samo varani i dovodjeni u zabludu.
Mnogo toga je obecano i naravno nikada ispunjeno, cak, i kad je bilo ispunjeno shvatali smo da je u pitanju neka prevara,
namestaljka i da se neko dobro namazao parama ove jadne zemlje koja tone sve dublje u glib iz kog (ocigledno) nema izlaska.
Niko ne kaze da si ti licno prevarant i lazov, greska je sto si o tome ista i pisao.
Trebao si sve to izneti malo kasnije, kad staza pocne da se gradi.
Nadam se da ce to sto si napisao "Meine Ehre heißt Treue" biti i sa stazom,
i da naravno nece biti opet samo nekoj "eliti" trpanja srpskih para u dzep ...
Novo !!!
Conti ROAD !!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Zeljko King poslato 01 Februar, 2015, 18:13
Svi ugovori potpisani,zemlji¹te dobijeno partnerskim ugovorom sa gradskom Vladom Loznice(a deo i kupljen)dozvole dobijene,"muljatori i grebatori" iz raznih saveza i organizacija odstranjeni,i MO®EMO DA POÈNEMO!!! [clapp] [clapp] [clapp]

ko je napisao ovo, i ko jke najveci lazov na forumu.....napisao si ugovor....ne memorandum o razumevanju....pitam se da li si ti lekar ili bolesnik...ili i jadno i drugo....koji su ugovori potpisani veeeeliki lazove.....zapravo si celiki samo u obimu...ovako....nisi preveliki lazov.....UGOVOR i MEMORANDUM nemaju veze jedan sa drugim.....jedan je obavezujuci a drugi nije....poznavaoce obligacionih odnosa.....za tvoju informaciju napravio sam u zivotu vise ugovora u vezi nekretnine nego sto si ti video slova na tom memorandumu.....mozete da pocnete da se nazivate najvecim lazovom....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljko King

Citat: Conti-Moto poslato 30 Mart, 2015, 17:09
Neke stvari moras da shvatis Zeljko, ljudi su ovde u poslednjim decenijama bili samo varani i dovodjeni u zabludu.
Mnogo toga je obecano i naravno nikada ispunjeno, cak, i kad je bilo ispunjeno shvatali smo da je u pitanju neka prevara,
namestaljka i da se neko dobro namazao parama ove jadne zemlje koja tone sve dublje u glib iz kog (ocigledno) nema izlaska.
Niko ne kaze da si ti licno prevarant i lazov, greska je sto si o tome ista i pisao.
Trebao si sve to izneti malo kasnije, kad staza pocne da se gradi.
Nadam se da ce to sto si napisao "Meine Ehre heißt Treue" biti i sa stazom,
i da naravno nece biti opet samo nekoj "eliti" trpanja srpskih para u dzep ...



Gospodine,ni Majstor NIJE napisao da sam JA la¾ov ili prevarant,Ne,nije!
Za ne¹to drugo sam ga prozvao,

clutch&brake

Svidja mi se ova svedska akcija... nadam se da ce zavrsnica biti... moze i po vraticu
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Conti-Moto

#332
Ova navlacenja me podsecaju na vrtic kad odem po dete ...
Ne treba toliko pisati o toj stazi, kad vise pocinje izgradnja i kad ce biti gotova ?
Nach erste gefahrene runde auf neue Rundkurs zahle ich dir essen, ich hoffe das wir bald essen gehen ...
Novo !!!
Conti ROAD !!

Zeljko King

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Mart, 2015, 17:14
Citat: Zeljko King poslato 01 Februar, 2015, 18:13
Svi ugovori potpisani,zemlji¹te dobijeno partnerskim ugovorom sa gradskom Vladom Loznice(a deo i kupljen)dozvole dobijene,"muljatori i grebatori" iz raznih saveza i organizacija odstranjeni,i MO®EMO DA POÈNEMO!!! [clapp] [clapp] [clapp]

ko je napisao ovo, i ko jke najveci lazov na forumu.....napisao si ugovor....ne memorandum o razumevanju....pitam se da li si ti lekar ili bolesnik...ili i jadno i drugo....koji su ugovori potpisani veeeeliki lazove.....zapravo si celiki samo u obimu...ovako....nisi preveliki lazov.....UGOVOR i MEMORANDUM nemaju veze jedan sa drugim.....jedan je obavezujuci a drugi nije....poznavaoce obligacionih odnosa.....za tvoju informaciju napravio sam u zivotu vise ugovora u vezi nekretnine nego sto si ti video slova na tom memorandumu.....mozete da pocnete da se nazivate najvecim lazovom....
Lepo pi¹e da je jedan deo zemlji¹ta kupljen.©ta se potpisuje kod kupovine?Gde sam to izjavio da su obezbedjeni novci za poèetak kopanja rupe za kamen temeljac NAJVEÆI LA®OVU I PREVARANTU NA FORUMU M.M.?
Jesu li ugovori koje si ti napravio,izmedju la¾ova i prevaranta?Verujem da nisu i nikada neæu pisati o obligaciji ,pre nego ¹to to vidim.
Da li sam lekar ili bolesnik?Verovatno bolesnik,èim se dopisujem sa obiènim LA®OVSKO-PREVARANTSKIM MEDIOKRITETOM...
Po¹to se hvali¹ brojem ugovora koje si napravio oko nekretnina,ako su to nekretnine koje sam video,eto da se i ja pohvalim malo.
Vi¹e kvadrata imaju moji boksovi za pse ovde u Nemaèkoj,nego te nekretnine koje sam video.(mada mo¾da ima¹ jo¹,nisam video).
Animozitet koji vlada imedju mene i tebe,mo¾e da se re¹i samo na jedan naèin.
Ja sam ZA.Kad god hoæe¹.
Tvoje moto Majstorstvo nikada nisam i neæu dovoditi u pitanje.Zaista si VELEMAJSTOR(to sam video).
Za sve ostalo si (za mene) PIÈKETINA ®IVA!!!
I naravno-NAJVEÆI LA®OV I PREVARANT NA FORUMU M.M.




Zeljko King

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Mart, 2015, 18:05
meni memorandum o razumevanju znaci isto sto i dogovor izmedju lazova i prevaranta....da su hteli da se dogovore, pravi bi ugovor .....ovo nazalost ne znaci nista...samo pokazuje da je neko javno izrekao zelju da nasto pravi i da ce mu opstina izaci u susret ako bude sve kako treba.....trenutno su , po recima drmrginekologa , obezbedjeni novci za kopanje rupe za kamen temeljac.
Jo¹ jednom,VELIKIM SLOVIMA.
GDE SAM JA TO NAPISAO("PO MOJIM REÈIMA",NAVODNO),DA SU OBEZBEDJENI NOVCI ZA KOPANJE RUPE ZA KAMEN TEMELJAC?
HAJDE NAJVEÆA LA®OVÈINO I PREVARANTU NA FORUMU M.M. JAVI SE DA RE©IMO ©TO PRE.
BROJ TEL. IMA©.ZNA© GDE SAM.AKO TI JE DALEKO,DOÆI ÆU JA (DA SE NE TRO©I©).
AKO I OVAJ POST OSTANE BEZ TVOG ODGOVORA,ONDA SI "PRA©INA DEÈKIÆ".....

castor

Izgleda se Revolucionaru sprema jo¹ jedan popu¹èiæ… Mislim da ga da. Popu¹èiæ... [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Zeljko King poslato 06 Februar, 2015, 00:07
Citat: Radanovic poslato 03 Februar, 2015, 16:48
'' Staza ko¹ta oko 3,5 miliona evra, od èega æe 90 odsto obezbediti strani invesitotri, preko projektnog finansiranja javno privatnog partnerstva. ''

jo¹ ovi na¹i misle napraviti i moto kros i speedway stazu , èak i heliodrom je u planu ... i to sve za 3.5 miliona  [rofl]
Staza ko¹ta "malo" vi¹e.(ne mogu da prièam o ceni),ali GARANTUJEM da se NEÆE praviti spidvej i moto-kros staza,bez obzira ¹to je to ¾elja Gosp.Andjelkoviæa.Heliodrom je OBAVEZAN po specifikaciji DORNE i FIM-e.Zaista bih vi¹e voleo,i jedva èekam da je napravimo,nego da dobijem BINGO od 5 mil.eura!!!!Da se poserem na nju,stavim na Jutjub,i svim nevernicima ka¾em-"evo,napravismo "sranje" o kom ste prièali,hejtovali,radovali se NE uspesima!!!Evo,izvolite,vozite se gospodo...."Napraviæemo je 100%,a i da ne napravimo iz ko zna kojih razloga.....Pa probali smo!!!A Vi???

3,5 miliona za pocetak...90 posto strani investitori...potpisan ugovor....ja racunam gotovo...staza sutra krece....a ono kurac....nemaju ni za kopanje rupe za kamen temeljac....jos si mi u cetri oka rekao da si pare za povezivanje sa dornom uzeo...i ti i Erceg....jesi mi se hvalio da si mazno lovu ili ne....ili si i tada malo lagao.....ili ja sad izmisljam da si uopste bio kod mene....
Treba da te sramota te tvoje celave glave i godina....mator covek a laze...i to ne iz koristoljublja...to razumem, nema se.....vec da bi ispao bitan i vazan....najgore je to sto dajete laznu nadu napacenim motorciklistima....svi bi mi to voleli ali nece da bidne.....bar ne za moga zivota.....dok oni naprave motdrom cerace se elektricne letilice na solarni pogon.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hattrick

Wauh Revolucionarni, ovi ce jos i da te peglaju do kraja  :)

mareskin

Revolution nemoj da bude¹ tako siguran. Verujem da æe èim bude zavr¹en autoput preko Po¾ege, Beograd na vodi i brze pruge biti zavr¹en i motodrom.
Imaj malo vere!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Revolucijo, ako ovaj motodrom bude gotov u narednih 10 godina, da se o¹i¹a¹ na æelavo i sedne¹ na motor!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen