Glavni meni

Izgradnja novog motodroma u Loznici

Započeo Zeljko King, 01 Februar, 2015, 17:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Aleks Cross

Pazi ovako Zeljko, to tvoje pljuvanje po meni uzimam kao zajebanciju, ali temu o stazi ne. Razmisli kad pogledas moje postove u ovoj temi, zasto sam to pisao. Uzmi K znanju da je onaj savet da izadjes iz price bio dobre namere a ne da te zajebavam ili slicno. Spusti malo loptu u temi i sve je O.K.

p.s.
U ovoj usranoj zemlji ima 4 grada sa milion ili vise stanovnika, i tvoj rodni grad nije izmedju tih 4.

poz.

srbac

Калгари
Калгари је град у провинцији Алберта, Канада. Налази се на југу провинције, у регији брда и платоа, око 80 километара источно од Канадских Стеновитих планина. Становништво града процењује се на 1.037.100. Википедија

Mik

Citat: srbac poslato 02 Mart, 2015, 01:44
Калгари
Калгари је град у провинцији Алберта, Канада. Налази се на југу провинције, у регији брда и платоа, око 80 километара источно од Канадских Стеновитих планина. Становништво града процењује се на 1.037.100. Википедија

Ajmo tamo!
(Cini mi se realno! Srbi ne mogu vise da "uspevaju" kao srbi na mestu gde sada prezivljavaju!)

Che


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: srbac poslato 02 Mart, 2015, 01:44
Калгари
Калгари је град у провинцији Алберта, Канада. Налази се на југу провинције, у регији брда и платоа, око 80 километара источно од Канадских Стеновитих планина. Становништво града процењује се на 1.037.100. Википедија
pa to je 6 kilometara od Loznice.....odlicna lokacija...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Radanovic


Britanci obezbjedili 450 miliona eura za izgradnju staze u Velsu, gdje bi od 2016. trebao da se vozi GP ...


e sad vam je jasno koliko je smje¹na prièa kad predsednik moto saveza Srbije ka¾e da æe graditi stazu od 3 miliona, na kojoj bi se za nekoliko godina mogao voziti Moto GP.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Sasa_Nis

Vozile su se trke sredinom 90-ih bukvalno po gradu. Ja sam vpzio klasu Superbajk (bio sam los, ali nije to tema), mogu se uporediti uslovi sa sadasnjim trkama u Irskoj ili Ceskoj. Mislim da vise sadasnjim trkacima fali nesto drugo a ne milioni za stazu.

BOKYBOY

Citat: Sasa_Nis poslato 10 Mart, 2015, 23:55
Vozile su se trke sredinom 90-ih bukvalno po gradu. Ja sam vpzio klasu Superbajk (bio sam los, ali nije to tema), mogu se uporediti uslovi sa sadasnjim trkama u Irskoj ili Ceskoj. Mislim da vise sadasnjim trkacima fali nesto drugo a ne milioni za stazu.


...da...secam se klase superbike u Arandjelovcu...na pravcu pre krivine kod starog Rima...mi stojimo bukvalno na putu a oni prolaze sa xx km/h 10 cm pored nas....uh!...to je pravi osecaj trka a ne ovo sada kada si na 100m od staze... [balavi] [balavi] [balavi]

clutch&brake

Citat: Zeljko King poslato 01 Mart, 2015, 20:32
Citat: njanja poslato 01 Mart, 2015, 18:39
Ja sam zakljucio da je rev otac zeljkove dece i zeljko revove... mislim koliko su fircali jedan drugog...
Hahahahaaa BRAVO NJANJO! [clapp].Odlicno si shvatio ovu zajebanciju [thumb_up]
Stvarno nema smisla da me citav dan jebe svojim licnim dupetom! [rofl] Strubelo mi se spolovilo ahahahaaaaa [rofl] [rofl] [rofl],ni vijagra mi ne pomaze vise.
Sad ozbiljno Njanjo-prvi je poceo da provokativno pise i da LAZE!!!Hajde da je istina,pa da coveka bude bas briga (pise Nadi da sam gej!!!???).  [doh] Onda cackanje u decu i porodicu!!!Hej Njanjo!?I sam znas da to nije smekerski ni malo.Misli ako cenim njegovo majstorstvo,a zaista CENIM  [klanjam_se] [clapp] da cu da trpim laz i izivljavanje?
TU VISE NEMA PARDONA!

Veceras putujem nazad u Deutschland,imam mnogo posla (slavimo Dan pobede 5.mart 1933.god),pa necu imati vremena da ulazim na forum,ali cim se vratim u Bg pregledacu sta je sve pisao taj VELIKI GOSPODIN.
Poz Njanjo tebi i svim vozacima i ljubiteljima motora i moto-sporta [cheers]




cu izadjem na sport klub? televizor [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

mora se omlatis sa bencolom ispred skupstine...izaci ces i u SAT-u....licko ce Alvirovic da kenja o bezbednosti...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

pa i on je omlatio lend kruzera o tramvaj, sinobus sta god ono bilo [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Bori¹a poslato 11 Mart, 2015, 18:36
pa i on je omlatio lend kruzera o tramvaj, sinobus sta god ono bilo [rofl]
bas zato...iskustvo je cudo,,,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Aleks Cross


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Aleks Cross poslato 12 Mart, 2015, 18:48
Pocela izgradnja














sta.....vec gotovo....sta ti je kad je izvodjac nemecki....precizan i tacan...ko smrt.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Aleks Cross

Kako te nije sramotra da " NEMECKI " pises malim slovima, bitango jedna.

ЯЭВОЛУТИОН

jal zna neko....dal' moze da se bude akcionar....vidim sa su i australi poludeli hoce prave novi Bathurst posto je stari nebezbedan za nove standarde,,,,

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Aleks Cross

Os za australiju, ajde, za akciju uvek imam vremena.


srbac

Citat: BOKYBOY poslato 11 Mart, 2015, 11:08
Citat: Sasa_Nis poslato 10 Mart, 2015, 23:55
Vozile su se trke sredinom 90-ih bukvalno po gradu. Ja sam vpzio klasu Superbajk (bio sam los, ali nije to tema), mogu se uporediti uslovi sa sadasnjim trkama u Irskoj ili Ceskoj. Mislim da vise sadasnjim trkacima fali nesto drugo a ne milioni za stazu.


...da...secam se klase superbike u Arandjelovcu...na pravcu pre krivine kod starog Rima...mi stojimo bukvalno na putu a oni prolaze sa xx km/h 10 cm pored nas....uh!...to je pravi osecaj trka a ne ovo sada kada si na 100m od staze... [balavi] [balavi] [balavi]

Spoljni deo krivine groblje a unutrasnji kamenorezac,   sve sto ti treba. To nece biti kod britanaca za 450 miliona  [kralj] [kralj] [kralj]

Sasa_Nis

Nece nikad imati Britanci ni onako dobro obucenog prodavca u samoposluzi, koji je na vreme otvorio vrata za moju neocekivanu posetu njegovoj radnji. (kriviona kod sahte)