Glavni meni

Izgradnja novog motodroma u Loznici

Započeo Zeljko King, 01 Februar, 2015, 17:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

Citat: gojko poslato 04 Jun, 2015, 22:58
Ja terao za vikend levi krug u Loznici. Dr¾i staza do mudiju..


...pa tu ide DESNI krug...  [neampojma] ...umalo me ne ubi ludaku... [ludak]   [rofl]

Hattrick

A jel ce biti deo koridora 10 ?  [neampojma]

ЯЭВОЛУТИОН

evo da vas obavestim da moja staza ima odredjene probleme....deciji bazen je trenutno na terenu koji je pripreman za stazu....taman sam poravnao sve kako treba kad dodje leto....nisam na to racunao....a nikako da potpisem ugovor o razumevanju sa zenom i decom....zatezu oko prostora za bazen sledce godine....traze da prvo obezbedin drugu lokaciju za bazen ili da izmestim stazu....sukob intresa....hoce svi svoj deo....ali sam ja ipak odmakao dalje od loznicana...ja bar imam kamen temeljac......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

Obzirom na to da ja na ovom forumu dodjem kao Pantelija (po godinama), INSISTIRAM da ja vozim pochasni krug...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

BOKYBOY


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mik

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 17 Jul, 2015, 21:27
jel ovo Sabacka krivina....

Nije! Ovo je "Odlicna" krivina! Tako se zove  :) !
Izmedju Sapca i Loznice nema "granice", sve prometno neko mesto, uvek mora da se gleda i pored puta itd. (Btw, mislim da je ovo (sa fotke) izmedju Valjeva i Sapca, pa ti sad vidi koliko je to grandiozan projekat! Pozuri sa svojom stazom da ti ova loznicka ne prodje kroz dvoriste  :)!)

Nego jel imas ti nesto da mi napises na temu aditiva za gorivo u smislu/odnosu/poredjenju Wynns vs. Motul?

(Ja bi to koristio, po tvom izboru, na tvojoj stazi!  :))

E, stvarno, vrede li sta ti aditivi? Wynns ima neko sredstvo za ciscenje sistema goriva/ubrizgavanja za profesionalnu upotrebu (u servisu), jel si to nekad radio i sta je u rezultatu?


Gavrolini

Velika je granica izmedju Sapca i Loznice

srbac

Citat: BOKYBOY poslato 17 Jul, 2015, 17:10
...ekskluzivno...najnovije spijunske slike...Rossi testira novu stazu u Loznici......


http://s9.postimg.org/jahgye6sv/431171806dd6359611982d29d6459cc792dd0ea661f3aac2.jpg


U tom grmu lezi zec, znaci ponovo ce biti Off roada u GP. To verovatno ¹vabe guraju zbog KTMa  [rofl] [rofl] [rofl]

Hattrick

Citat: BOKYBOY poslato 17 Jul, 2015, 17:10
...ekskluzivno...najnovije spijunske slike...Rossi testira novu stazu u Loznici......


http://s9.postimg.org/jahgye6sv/431171806dd6359611982d29d6459cc792dd0ea661f3aac2.jpg

Samo da se ne polupaju o kamen temeljac.   [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

to je na pravcu....na samoj ciljnoj ravnini....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

cuo sam da je izgradnja odlozena zbog kebinog koncerta [panic] [panic] [panic] ;D
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Osnovni problem je sto nemaju pare....cekaju da dobiju sve papire pa da jure investitore.....a i da imaju sve papire investitora nece naci....ovo nije komercijalna delatnost.....Brno je napravi Abraham kako bi mu sin vozio trke.....jel znate vi nekog kome je 300 miliona evra slobodno da investira u svoje dete i da bas to dete intresuje da vozi motor....a da je u Srbiji.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mik

Spomenuo mi je neko skoro ideju o ZZR1400 !

Pa na tu temu, evo izgleda da rade put za takva cudovista (poranis, iskrsnes na more, bucnes se, osusis, i eto te kuci pre nego sto se smrkne.)

! No longer available

(Video sam neki delic tog puta uzivo, stvarno izgleda kao nesto dobrodoslo za brze motore velike zapremine. (xx1100, Hayabusa, zzr1400.))

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

dobro si me podsetio, kad sam bio mali kupio mi cale ovu stazu na baterije od 9V i on mi poveze na 12V, to islo kao metak i iskace sa staze... mislim da je ista ovakva, bas ista...
celu zimu u sred dnevne sobe ja vozim ovo, al ga mrzelo da mi sklapa... moram sklopiti sad jedan dan da testiram :D

TEEfqd

Citat: redshadow poslato 05 April, 2015, 18:03
@ma jok hurricane ovo sto rev radi je tehnika dizanja pritiska jer mu je protivnik srcani bolesnik. kad bude video ovaj poslednji revov post nece biti potreban fajt uopste   ^-^

sad ozbiljno...sramota u vasim godinama. nije da nije smesno nego za to sto se vi prepucavate treba vremena. znacemo za par godina da li ce tamo biti livada i dalje ili staza
i ko se omastio ko nije, to se uvek sazna a tad cemo da pljujemo,  izazivamo infarkte i zovemo na fajt ako je potrebno

Nije proslo par godina ali cu ipak citirati sebe. Posto od staze nema nista moje pitanje je jel se omastio neko ili se sve zavrsilo na prici bez da se zavatila lova?

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11