Glavni meni

Izgradnja novog motodroma u Loznici

Započeo Zeljko King, 01 Februar, 2015, 17:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mik

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Jun, 2015, 23:47
A problem je sto je njh 20 zelelo po 10%....jer se cimaju oko stvari za kuji ih boli kurac....

Ali u "startu" i odma' tih 10%! Nije bitno sto ih boli kurac i sto ruke u zivotu nisu isprljali, nego sto hoce u "startu" (jer svugde po svetu ima tih koji "skidaju kajmak" i "boli ih kurac", u Sprdiji je to bila nekad "Socijalisticka partija", u Kanadi "Osiguranje" (to mi je oplakao drugar) , al' "U STARTU" ..... Svi su "VD", kao takvi nikakvu odgovornost ne snose!)!

Conti-Moto

Daj bre sta ste se skenjali svi ?!
Ja jos uvek verujem da ce ova staza biti napravljena i da ce svi ljudi zeljni motosporta uzivati na istoj !
Kao sto se od pocetka vidi to je jedan veoma ozbiljan projekat u koji ce biti ulozeno mnogo novaca i truda umesnih srpskih radnika ...
Zamislite samo koliko ce ljudi biti zaposleno na izgradnji te staze, ti isti radnici ce hraniti svoje porodice od ovog projekta.
A kad bude gotovo, odmah stavljam gume za stazu na moju babu i pravac Loznica !
Previse ozbiljnih i postenih imena sam cuo u ovoj prici i videcete da ce sve biti samo tako na vreme gotovo ! Nema da omane.
Da li ce na stazu moci da se izadje samo u jednodelnom koznom kombinezonu ili moze i dvodelni ? Zna li neko nesto o ovom ?
Novo !!!
Conti ROAD !!

Mik

Citat: Conti-Moto poslato 03 Jun, 2015, 01:09
Daj bre sta ste se skenjali svi ?!
Ja jos uvek verujem da ce ova staza biti napravljena i da ce svi ljudi zeljni motosporta uzivati na istoj !
Kao sto se od pocetka vidi to je jedan veoma ozbiljan projekat u koji ce biti ulozeno mnogo novaca i truda umesnih srpskih radnika ...
Zamislite samo koliko ce ljudi biti zaposleno na izgradnji te staze, ti isti radnici ce hraniti svoje porodice od ovog projekta.
A kad bude gotovo, odmah stavljam gume za stazu na moju babu i pravac Loznica !
Previse ozbiljnih i postenih imena sam cuo u ovoj prici i videcete da ce sve biti samo tako na vreme gotovo ! Nema da omane.
Da li ce na stazu moci da se izadje samo u jednodelnom koznom kombinezonu ili moze i dvodelni ? Zna li neko nesto o ovom ?

Trud srpskih radnika je na sve strane sveta (navodno) valjao. A ovde, sacuvaj me boze od srpskog truda, a narocito pameti i odlucivanja sa pozicija  [veryangry]!

("Trud" je i genocid. Jebes "trud".)

srbac

Kakav GP u Srbiji, smejurija !!!  Evo planiraju i Brno da izbace iz kalendara !!! 

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gligoric

Nikad to nece osvanuti u Srbiji, sta bi alvirovic sam sebi uradio ukoliko bi podrzao takav proekat !

Radanovic

... kad ti saop¹te da æe se MotoGP voziti u Srbiji ...



Gligoric

Procitao sam celu temu i uz duzno postovanje gospodina koji je pokrenuo temu ja bih rekao sledece.
Vise papira svako od nas popuni tokom registracije vozila i prenosa vlasnistva istog,nego sto ste vi ovde prikazali.
Gospodin,Menadzer,Direktor ili sta vec koji ucestvuje ili vodi ovakav proekat ne bi trebao da postoji na ovom forumu.
Staze ne grade zaljubljenici u ovaj sport nego oni koji od toga znaju da naprave korist.
Ova prica je tolika banana da cak ne bih na kraju poverovao ni da ce te poljski WC napraviti.
Jedino mogu da usvojim da ste one 3 milke od emirata prisvojili i da sad mora neka prica da se proda.


Mik

Citat: srbac poslato 03 Jun, 2015, 09:09
Kakav GP u Srbiji, smejurija !!!  Evo planiraju i Brno da izbace iz kalendara !!!  

Au brate, zao mi sto to Brno nije negde blizu! Kad krene u propas', skupimo se sa kosilicama, pokosimo unaokolo i vozimo za dz.  :)!

Svojevremeno sam za navak imao predlog da se tamo ne odaziva i ne odlazi, jer oni nemaju sta drugo da rade osim da okrecu Yaris pod rucnom - pa nek i to krene u propast. Dakle kosilice, i posle motori  :).

Samo da ne budem pogresno shvacen, nije da ja takvo nesto ne zelim da platim! Ali ako uporedim kakve sam ponude imao svojevremeno od madjara (i u vezi hungaroringa i smestaja motora u moto-kampu itd.) sa navakom i perfidnim i profitabilnim uplitanjem "bjb", svodi se da bi neko ovde da me zeza za moje pare. (A to sam predvideo (sto nije tesko) pre nego sto se desilo pa odma' dao predlog da se tamo ne odlazi dok ne zapadnu u bulu. Medjutim pohlepni "bjb" jbt.......   [facepalm] )

Radanovic

Citat: Gligoric poslato 03 Jun, 2015, 19:32
Procitao sam celu temu i uz duzno postovanje gospodina koji je pokrenuo temu ja bih rekao sledece.
Vise papira svako od nas popuni tokom registracije vozila i prenosa vlasnistva istog,nego sto ste vi ovde prikazali.
Gospodin,Menadzer,Direktor ili sta vec koji ucestvuje ili vodi ovakav proekat ne bi trebao da postoji na ovom forumu.
Staze ne grade zaljubljenici u ovaj sport nego oni koji od toga znaju da naprave korist.
Ova prica je tolika banana da cak ne bih na kraju poverovao ni da ce te poljski WC napraviti.
Jedino mogu da usvojim da ste one 3 milke od emirata prisvojili i da sad mora neka prica da se proda.


Nisi trebao èitati svih 25 stranica, veæ si poslije prvog posta trebao samo ukucati ime ovog glavnog na Google-u i bilo bi ti jasno koliko je projekat ozbiljan.

Èovjek koji pravi sapune od lavande i majèine du¹ice hoæe da pravi stazu za MotoGP   :)

ЯЭВОЛУТИОН

Sto...kad moze prosecan basista da vodi televiziju, grobar da vodi drzavu, bez dana radnog iskustva da budes ministar.....covek ima sve potrebne kvalifikacije...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

gojko

Ja terao za vikend levi krug u Loznici. Dr¾i staza do mudiju..

Mik

Citat: gojko poslato 04 Jun, 2015, 22:58
Ja terao za vikend levi krug u Loznici. Dr¾i staza do mudiju..

Ajde ne vabi jbt., sad ce gomila da nas se sjati u Obrenovac da vozi "levi krug u Loznici"  [rofl] ! Pogotovu ako drziiiii  [rofl] !

Radanovic


niki64

Kako? Tecno, pretopili se u nekoliko dzepova.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

goranvojska


Charuga


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Februar, 2015, 16:16
nema od toga kurca....zivi bili pa videli....Stazu prave multio milioneri a entuzijasti....ovde multimilioneri nisu zaludjenici ni u sta osim u svoje novce.....Miskovic moze stazu da napravi casom, ali mu ne donosi velike pare a on male ne ume da trosi...i onaj Kostic ....i on isto tako.....Penzioni fond bi mogao da izfinasira takvu stvar ali su oni prsli jos pre sto godina....ovde ko ima velike pare hoce profit od 5 posto godisnje, a staza nemoze da istera ni blizu toliko......

ne volim kad sebe citiram....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Jul, 2015, 11:02
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Februar, 2015, 16:16
nema od toga kurca....zivi bili pa videli....Stazu prave multio milioneri a entuzijasti....ovde multimilioneri nisu zaludjenici ni u sta osim u svoje novce.....Miskovic moze stazu da napravi casom, ali mu ne donosi velike pare a on male ne ume da trosi...i onaj Kostic ....i on isto tako.....Penzioni fond bi mogao da izfinasira takvu stvar ali su oni prsli jos pre sto godina....ovde ko ima velike pare hoce profit od 5 posto godisnje, a staza nemoze da istera ni blizu toliko......

ne volim kad sebe citiram....

©ta ti deèko radi¹?!?!?
Za 5 posto godi¹nje ne bi ustao iz kreveta, a kamoli onaj ko ima te pare :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

ti koji traze profit od 20 posto su pilicare ili monopolisti.....ako bankama nije malo 5% onda nije nikome.....pricamo o velikim parama.....ne ovim pilicarima sto uzimaju kredite pa onda moraju da vracaju i kamatu i kredit i sve im je na hipoteci....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11