Glavni meni

Izgradnja novog motodroma u Loznici

Započeo Zeljko King, 01 Februar, 2015, 17:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

srbac


Simon69

Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

ЯЭВОЛУТИОН

oximoron....loznica i sabac su poznati po postenju....odvajkada :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljkamp

Pricao sam sa par drugara iz Loznice o stazi. Angazovani su provereni ljudi, dosta stvari se odradilo tako da staza nije nemoguca misija. Bilo bi lepo kada bi se ostvarilo.
TwinZ Auto & Moto

Cale


UFF

dobro je sto je blizu Beograda, u sred Srbije :D

freepartyman

 Hmmm daleko je od Bg-a a i gde nadjose Loznicu,infrastrukturalno je to bas zapusten deo . Jedino sto je do granice,pa mozda na idu na varijantu da im dolaze i Bosanci :)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

pa i to nije bas najpametnije, mislim mogli su do neke malo bogatije drzave ako su vec hteli strance jbg

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

ЯЭВОЛУТИОН

problem je u parama....krenuce neki entuzijasti da gurasu, neki ce da finansiraju a onda ce neko da ukrade pare i nece se zavrsiti do kraja.......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Radanovic

'' Staza ko¹ta oko 3,5 miliona evra, od èega æe 90 odsto obezbediti strani invesitotri, preko projektnog finansiranja javno privatnog partnerstva. ''

jo¹ ovi na¹i misle napraviti i moto kros i speedway stazu , èak i heliodrom je u planu ... i to sve za 3.5 miliona  [rofl]

freepartyman

 Sve je to ok ali lokacija me buni..Trebaju to negde u vojvodini da naprave.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

jevta

Da lokacija je lo¹a sa pozicije gde treba da bude staza beograd deluje dosta zabaèeno [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Aleks Cross

Loznica ima nulu infrastrukture za stazu medjunarodnog karaktera. Evo link sa B92: http://www.b92.net/sport/automoto/automobilizam.php?yyyy=2014&mm=12&dd=31&nav_id=942471

Citat: Radanovic poslato 03 Februar, 2015, 16:48
'' Staza ko¹ta oko 3,5 miliona evra, od èega æe 90 odsto obezbediti strani invesitotri, preko projektnog finansiranja javno privatnog partnerstva. ''

jo¹ ovi na¹i misle napraviti i moto kros i speedway stazu , èak i heliodrom je u planu ... i to sve za 3.5 miliona  [rofl]

Tacno to sto ti pises, cena po 1km asvaltiranja od 800 000 eura pa na gore, a gda su objekti okolo i slicne zajebancije. Ima da bude kad zabodu prvi asov cena dupla sto je mnogo realnije.

Cale

Citat: UFF poslato 03 Februar, 2015, 16:02
dobro je sto je blizu Beograda, u sred Srbije :D
A zbog cega bi morala da bude blizu Beograda ? ? ? Sta bi falilo stazi da bude u Loznici ? ? ?

Ivicat

Зато што је Лозница 200 километара удаљена од Крагујевца.

UFF

Citat: Cale poslato 03 Februar, 2015, 23:39
Citat: UFF poslato 03 Februar, 2015, 16:02
dobro je sto je blizu Beograda, u sred Srbije :D
A zbog cega bi morala da bude blizu Beograda ? ? ? Sta bi falilo stazi da bude u Loznici ? ? ?
[rofl]
http://s7.postimg.org/4zt92lb8b/image.jpg

Zeljkamp

Loznica je na manje od sat vremena od Beograda. Stoperica pokazala i dokazala vise puta.
TwinZ Auto & Moto

sremac

koliko kosta toliko zemljiste u bgu? par milki vise bi bilo, inace smesno mi kad krenu pricu o GPu i F1 kod nas . zelim im stvarno da bude kvalitetna staza za domaci i regionalni sampionat
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Andreja

Koliko negativnih komentara... ©to VI niste napravili stazu, kojima je Loznica daleko? Ako bude, bude, do jaja, ako ne, nikom ni¹ta.

Pojedinima ¹to ne mrdaju iz svog mesta pa im je Loznica mnogo daleko ¾elim vi¹e sreæe drugi put... Do tad forsirajte Huju.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D