Glavni meni

Yamaha FZR 600

Započeo Glava Dole, 31 Januar, 2015, 21:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

One su vec neophodne dok mi kosta ne pokaze tehniku, al zmigavci vec nisu, opusteno je i bez njih, jos pored otvorenog topa.... svi se sklanjaju, kad mi gust da ga malo zaturiram u prazno moram da pokazujem rukom pesacima da predju i kad im zeleno, stra ih da zakorace xD

Gavrolini

Sve je ok samo da nisi radio to fzr...pa i bilo kakva nalepnica bi bolja bila.

BOKYBOY

Citat: VR 46 poslato 10 Septembar, 2015, 02:39
Svaka cast :)
Nego jel si pitao ti Bokyboy-a da li smes da farbas FZR-a u boju tandzare? ;D

...hahahha...ako,ako sinak,samo rokaj...svaka cast... ;D [thumb_up]

Glava Dole

Legla nova guma, novi ventil, naravno malo testiranja... drugi motor, imao sam priliku da predjem preko dela gde je pran asfalt i drzi bolje nego stara po suvom, sad i gde je gladak asfalt po malo proklizava i cupa, istresa iz gaca usput a pre samo vrti u prazno dok plese zadnji tocak levo-desno(mada sam to obozavao tako da je to na neki nacin i losa strana nove gume ;D )

Sad podhitno nabavljam prednju, pored ovako lepe zadnje prednja izgleda ko da je prezivela rat(mada drzi dosta dobro) :D I onda mogu na crtu sa rossijem ;D

Ah da, nikako da ga ulickam i uslikam po danu al evo jedna od malo pre sa pumpe, sija se ko pasja muda a znak niko al niko jos nije primetio dok mu ja ne kazem tj kad stojis pored motora i gledas izgleda sasvim normalno i uredno, nepravilnosti se vide tek kad pridjes i zabuljis se :D



Na ovu stranu je pao dva puta, jednom proklizao i odrao se i jednom sa copke na pumpi, sad ko nov :D Deklu sam inace prvo hteo da poliram ali su oderotine bile preduboke, morao bih da skinem milimetar-dva na pojedinim mestima pa sam izgitovao i samo preprskao spric gitom da ne bude bas ista kao sivi deo na masci a da ne pravim drugu boju samo za to, ovako je i mat, samo da je malo tamnija(malo odudara ovako) al nista joj ne fali :D Da, prednji blatobran je samo prljav(mada i ceo motor), nije matirao kako deluje na slici :D




FANTOM

   Jedna zamerka samo operi te felne da budu bele i bice sve okey  [cheers]

sremac

i na te aluminijumske kapice ventila podmazi s neèim iznutra oce da zapeku, a onda bude zajebano... inaèe svaka èast za farbanje :)
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Biker-Boy

Citat: sremac poslato 25 Septembar, 2015, 00:21
i na te aluminijumske kapice ventila podmazi s neèim iznutra oce da zapeku, a onda bude zajebano... inaèe svaka èast za farbanje :)
E stvarno, ja nedavno svratio kod vulkanizera da mi proveri pritisak u gumama i na kraju sam s dvoje klesta skidao jebene kapice, nisam ih vracao, stavio sam obicne plasticne i nema frke, zajebi to aluminiumsko sranje
I feel the need..... the need for speed !!!

Glava Dole

S njima sam dobio motor a imam ga god dana najmanje, nisam imao problema do sad, a pritisak proveravam sam s vremena na vreme tako da nemaju priliku da bas toliko zapeknu :D