Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Hhahaahhaa preneo si mi lickajuci virus :D

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Boban_m


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Boban_m

#9024
Moras da kupis novi kardan. To ti je ;D

Lazic

Upalio posle 7 dana, oti¹ao na posao, upalio ponovo, do¹ao kuæi... Èek, pa nisam ni¹ta radio... Trebalo bi sva¹ta ne¹to... Mrzi me... Nikako da uhvatim par minuta da sam trezan... Scratch that... Mrzi me...

Boban_m

Stavio mu onu pracku za nos

20190408-130937" border="0
<a target='_blank' href='https://imgbb.com/'>upload pic</a>

Zeljkamp

Daj fotku iz daljine da vidim kako mu stoji. Razmisljam da i ja kupim te silikone... ;D
TwinZ Auto & Moto

stilgar

Citat: Boban_m poslato 08 April, 2019, 20:46
Stavio mu onu pracku za nos

20190408-130937" border="0
<a target='_blank' href='https://imgbb.com/'>upload pic</a>

mene ovo podseca na ovog :)



Boban_m

Citat: Zeljkamp poslato 09 April, 2019, 01:13
Daj fotku iz daljine da vidim kako mu stoji. Razmisljam da i ja kupim te silikone... ;D
Slikacu sutra. Gledao na ebay, bile neke Meier 60ak $, ajde reko taj cu. Procitam rivjue ljudi kazu sranje plastika, dva zubica koja drze odozdo pucaju jos pri montiranju. Potrazim OEM, ljudi traze 120+ za polovne koji su izgrebani, izblijedili... Odem na Ali i pogledam kineski asortiman, 20ak $, pregledam rivjue i porucim pa ako ne valja nikakva steta. Ispostavilo se da je dobra, masna plastika i sto je jos nevjerovatnije sve su dobro premjerili, legao kao glavatom samar. Ako te interesuje iskopacu link as Alija.

Boban_m

Citat: stilgar poslato 09 April, 2019, 01:31
mene ovo podseca...
Curi bre matori, da provozas 7 dana GS ne bi mogli brusilicom da te odvoje vise od njega ;D

Lazic


stilgar

Citat: Boban_m poslato 09 April, 2019, 01:55
Citat: stilgar poslato 09 April, 2019, 01:31
mene ovo podseca...
Curi bre matori, da provozas 7 dana GS ne bi mogli brusilicom da te odvoje vise od njega ;D

ma ne mislim ja da je motor los, al ti pacji kljunovi, zrikavi farovi i te dizajnerske kerefeke :) 

Boban_m

Kad smo kod asocijacija ;D

6b4dea950223f5dc9ed2fa5e69ac37c4" border="0


Kljun je usmjerivac vazduha u hladnjak ulja. Prilicno je zasticen od prasine, vode sa tla i udara mora se priznati.

stilgar

Citat: Boban_m poslato 09 April, 2019, 02:26
Kad smo kod asocijacija ;D

6b4dea950223f5dc9ed2fa5e69ac37c4" border="0


Kljun je usmjerivac vazduha u hladnjak ulja. Prilicno je zasticen od prasine, vode sa tla i udara mora se priznati.
ne ne ta dvojica ovi



Boban_m

Sta je ovo, cetnici neki ;D? Ne vidim na telefonu.

PECA BMW

Citat: Boban_m poslato 09 April, 2019, 02:53
Sta je ovo, cetnici neki ;D? Ne vidim na telefonu.

Evo da ti uvelicam :

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

milomir22

Auh, ovde koju god da do'vatis, nema greske, a najbolje sve, moze i u isto vreme.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic


Boban_m