Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole


FANTOM

    Da al ne znam da li je na XT isti precnik klipa kao i kod tebe na motoru. I ovde ima samo jedna kljesta .

Glava Dole

Ma nemam gumice, imam pojma kako se meri, na to sam mislio :D

FANTOM

    Meri se precnik kocionog cilindra ako sam dobro upucen  [dunce]

Glava Dole

#8984
Da, klipa u cilindru, primera radi za moj je bila potrebna samo dimenzija 30/34mm(kljesta imaju dva veca i dva manja klipa). Skines celjust, plocice, unimer u ruke, izmeris pazljivo i narucis...

EDIT: zbunio si me, u celjustima, ne cilindru :D Ali rade i za cilindar, najbolje da se promene sve kad se vec radi... i za njih vazi isto, skines, slikas, izmeris spoljnu i unutrasnju meru cilindra i debljinu same gumice... pustis slike na mail, dimenzije ispisi al pazi da bude u milimetar i to je to... a za ove u kljestima nema potrebe ni to, samo dimenzije klipova u milimetrima.

megaidiot


Glava Dole

subler*  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] a jbmti blesav mozak, tako ti je to kad misli lete na sve strane :D

megaidiot

treba da zove da poruci gumice za klipove od 5 oma  [rofl]

Lazic


Glava Dole


mareskin

Citat: megaidiot poslato 24 Mart, 2019, 23:48
unimer?

ma njemu je svejedno èime meri, kad na kraju uvek ide glava dole :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Krenuo da prebri¹em sedi¹te petrolejom, na kraju podmazao ceo motor... Osim lanca... :o ;D















mrle


Biker-Boy

Lepo koferce, kolko piva stane unutra? :)
I feel the need..... the need for speed !!!

milomir22

Citat: Laziæ poslato 25 Mart, 2019, 13:39
Krenuo da prebri¹em sedi¹te petrolejom, na kraju podmazao ceo motor... Osim lanca... :o ;D


Sjaji se k'o pasja muda. Ne lici mi na tebe da sredjujes motor, da ga ne lickas za prodaju?
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Citat: mrle poslato 25 Mart, 2019, 15:03
Koliko dugo smrdi nakon mazanja?
Toliko kratko da æu svako jutro da ga mackam... :o ;D






Citat: Biker-Boy poslato 25 Mart, 2019, 16:02
Lepo koferce, kolko piva stane unutra? :)
Gajba plus alat pride... :D





Citat: milomir22 poslato 25 Mart, 2019, 17:44

Sjaji se k'o pasja muda. Ne lici mi na tebe da sredjujes motor, da ga ne lickas za prodaju?
Volim sedi¹te da podma¾em par puta godi¹nje, ovo mi je treæa presvlaka za 10 godina... Nego sam se bio popalio po¹to sam ga mazao sunðerom za sudove, pa krenuo gde stignem... :o :D

Glava Dole

Citat: Biker-Boy poslato 25 Mart, 2019, 16:02
Lepo koferce, kolko piva stane unutra? :)

Bolje pitanje je koliko piva ispada napolje bez posledica :)

Lazic


UFF

sto nisi baccio pikavac na njega posle mazanja? :D

Lazic

Zato ¹to bih ga ukenjao pepelom, mo¾da i ne¹to progoreo... ©to bih to radio...? Nisam ga bre potopio u petrolej pa re¹io da ga zapalim... :o ;D Sipao malo na sunðer za sudove i trljao... Nièeg tu nije bilo zapaljivog, osim ba¹ na poèetku mackanja... ;D Sva¹ta sa èovekom... Zapali ti neki motor ako ima¹ vi¹ka... :D