Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

FANTOM

    Bio sam sinoc na treningu dva sata  [rofl] [thumb_up]

Lazic



Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini


Hurricane

pre neko veèe opalim po gasu u drugoj, ono cap preskoèi ne¹to i toèak zaplesa, odsekoh se ¾iv, i to u momentumu hvatanja poluge kvaèila

za u treæu, umalo mi ne iskoèi iz ruku..

ja opet u povratku isto, dva puta, bukvalno preskoèi i nastavi normalno da ubrzava, pomislih menjaè, lanac, ko zna ¹ta..


jutros da pogledam lanac a on se isteglio od zadnjeg pode¹avanja za krug i po sam ga dotegao...

sad ne preskaèe  [facepalm]

Lazic


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


Gavrolini

Povezana struja, novi gripovi i hadguardovi. Jo¹ napred ostalo da zamenim harmonike sa acerbis carapama i retrovizori da stignu preklopni.
http://i.postimg.cc/WtRz9Qwz/IMG-20190220-124037.jpg

FANTOM

    I podbladi ti staru babu , lep je bio i onako u originalu , retki su u danasnje vreme pa privlace panju kod pravih ljubitelja i ako su u fabrickom stanju .

ninja66

Citat: Gavrolini poslato 20 Februar, 2019, 14:14
Povezana struja, novi gripovi i hadguardovi. Jo¹ napred ostalo da zamenim harmonike sa acerbis carapama i retrovizori da stignu preklopni.
http://i.postimg.cc/WtRz9Qwz/IMG-20190220-124037.jpg
Gavro daj neku sa strane, da vidm kako izgleda.

Gavrolini

Sa strane ne jos :) kad zamenim auspuh i nosac tablice i skinem odvratnu korpu sa zmigavcima.


UFF

a stop svetlo i eventualno prerada zadnjeg dela sedista?

Gavrolini

Sa stop svetlom nemam neke mogucnosti jer ovaj model ima kretenski blatobran koji ide ispod hek rama. A samim tim ni sediste ne moze da se stapa sa njim kao na novijim. Ali sam kupio acerbis torbicu za alat za rep koja ce ici odmah iz sedista pa sakriti taj deo.

Glava Dole

Citat: Hurricane poslato 20 Februar, 2019, 10:52
pre neko veèe opalim po gasu u drugoj, ono cap preskoèi ne¹to i toèak zaplesa, odsekoh se ¾iv, i to u momentumu hvatanja poluge kvaèila

za u treæu, umalo mi ne iskoèi iz ruku..

ja opet u povratku isto, dva puta, bukvalno preskoèi i nastavi normalno da ubrzava, pomislih menjaè, lanac, ko zna ¹ta..


jutros da pogledam lanac a on se isteglio od zadnjeg pode¹avanja za krug i po sam ga dotegao...

sad ne preskaèe  [facepalm]

U kakvom stanju su ti lanac i lancanici? Pazi se, imao si puno srece... smanji gas dok ne promenis set... znam kako je kad pukne, umota se i blokira tocak iz licnog iskustva... srecom pri banalnijoj brzini i uspravljenom motoru...

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini

Ovaj nije u ©abcu, ovaj je u ©apcu :) motor je stvarno u odlicnom stanju. Po felnama nema ogrebotinu. Gripovi bili do danas fabricki.

FANTOM

    Ja upalio Yamahu prvi put ove godine i provozali se malo do Avale