Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

saæe da bude be¹te pièke s pla¾e ide bunbar a ako ti se i megaidiot pridru¾i, biæe be¹te pièke idu dva bunbara ;D

Boban_m

U to ime upravo sam porucio bocne kofere ;D

Lazic

Citat: Boban_m poslato 14 Oktobar, 2018, 23:30
Ma jebes tockove, gledam gume jer su ove na njemu za zamjenu u neko skorije vrijeme. Kako ih je prethodni vlasnik ukockao, nije mi jasno. Kao da je vozio s pomocnim tockicima ;D
Florida je èuvena po krivudavim putevima... ;D

Boban_m

Pazareni bocni koferi. E sad je bunbar.

20181015-171617" border="0

Lazic


Boban_m

Ali koferi nisu. Cak su u malo losijem stanju nego sto sam mislio, ali jbg. Nista ne pasuje kao original. Moracu malo da ih ocistim i podmazem. 

Lazic


mrle

da li izduvi sa ZZR D (pre '93æe) pasuju na ZZR E (od '93æe)?

Glava Dole

Skinuo retrovizor, polomio plastiku na jos jednom mestu usput, par srafova da razmaknem masku, skinuo sajlu i mosa... ona dobra, crko pinjon... svakako stavio novu kad sam vec tu, stara neka je za rezervu a sad moram da jurim pinjon s kojim ce biti jebanijade jer nemam kako da podignem prednji kraj... mozda opet skoknem do majstora da zameni to za 5min... inace kupio u bumper sprej i smirglu al me ipak mrzi da se sad bakcem sa farbanjem nosaca i retrovizora :D Da sam ovo uspesno sredio mozda bih ovako sam se iznervirao i vratio ga nazad... necu preko reda nista :D

Lazic

Da vozi¹ enduro, okaèio bi ga na prvu gajbu od piva... ;D

banevuk

Montirao nosaè kofera, tank pad, zamenio sveèice.....dosta za danas  [cheers] [cheers]








Hurricane


Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 16 Oktobar, 2018, 18:58
Da vozi¹ enduro, okaèio bi ga na prvu gajbu od piva... ;D

Snasao se i bez gajbe piva :D

Danasnji update:

Skinuo samo retrovizor, posto su maske vec oguljene s leve strane(navikao da pada na nju) nista ostalo nisam ni dirao, samo ga navalio, odvio tocak, stavio drugi pinjon, sklopim, podignem motor, da probam... corak, opet ne radi [ljutko]



Proverim stari ovako kratko da okrenem srafcigerom i vidim radi. Pomislio sam da sam bacio pare i predpotstavim sta je... nista, odvijem jedna kljesta pa skidam ovog puta ceo tocak...





I vidim u cemu je problem, jedan limcic pukao a drugi se iskrivio. Pomislim da sam dzabe kupovao pinjon kad je do toga i posle dok sam sa starim isprobavao na samom tocku izvalim da u nekim tackama zapinje, to je i krckalo toliko pre nego sto je crko. Probam i srafcigerom i jeste, u nekim tackama zakove, zato je pukao limcic... sta sad ciniti... nadjem u kesi za elektroniku najmanji sraf, probusim rupe... mislio da stavim dva al nema mesta... dosta mu i jedan kad sve glatko ide racunam okretace se... al sad za ovaj lim nema mesta... visak delova, koj ce mu...





Vratio semering, novo-polovni pinjon i najzad sve proradilo kako treba :D Kazaljka jos stabilnija nego sto je bila, ko da je elektronska :D A dokle ce da potraje... videcemo :D

Kostić

e budale male pa ¹to ne nisi digo snekim ovako  na kamen jebogati da se ne muèi¹ naopaèke




misa-pei

Uèio se na biciklu. Dobro nije motor okrenuo naopaèke :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Kostić

mogo je i na æopavu samo da riba sedne pozadi da pretegne turi kamen i æao... al ako on ne uradi najte¾e ko da nije ni¹ta radio... oseæam da je èeko pola sata da se ulje vrati na mesto i napune karbovi :)

Glava Dole

Nemam kamen a i da imam nisam lud da 200 kila kacim na grane... trpe cilindri, one i sve zivo... samo mi jos fali da ga dodatno pojebem... ovako u kontrolisanim uslovima spustim ko gospodin covek i podignem(mnogo teze nego kad padnem, fali adrenalina jbg ali uspevam) i ne zavisim ni od koga(nije problem pomoc da sam je trazio ali to izbegavam ako ne moram)... malo se posle mrsti pod punim gasom na 2K obrtaja dok probije i proradi :D Majstora sam inace zvao i hteo da zameni on, ne moze pre ponedeljka... a ja bio nestrpljiv i eto, ko zna zasto je to bilo dobro... pitanje dal bi se kod majstora posao odmah zavrsio s obzirom da sumnjam da bi on hteo da krpi kao ja, moralo bi da se vraca tako pa da se juri drugi limcic vrlo verovatno... ucinio mi je uslugu u stvari :D

Lazic

Sad ne¹to razmi¹ljam, verovatno je i kod mene taj sluèaj... A mo¾da samo pinjon... Mrzi me da èaèkam...

Hurricane

auto dizalica Milose i dascica pod grane a pozadi stender, ali snasao si se i ti  ;D


ja uzeh veceras od Havarisanog konacno retrovizor, hvala mu i ovde najvece sto moze da bude   [klanjam_se]

iako sam pokisao ko mis u povratku do stana nije me mrzelo da ga malopre montiram

[yahoo]




Lazic