Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

1. vozis po amerikama
2. jebo dunlop, kupi bridgestone :) (pozeljno staru bt23 sa najstarijim dotom koji mozes da nadjes)

FANTOM

    Imamo li nekog Vulkanizera . I meni iskocile zice na zadnjoj treba da mi zameni gumu i tu sto treba da mi stavi mozda mora da lupi cep ili da je vulkanizira. Znam znam te to ne valjda te uzmi krstenu gumu te ovo te ono . Imam ovu i bas me briga da kupujem drugu izgurace do kraja sezone . Dakle znate coveka koji zna coveka koji moze to da mi odradi . Ja sam na Vozdovcu pa je pozeljno da lik ne bude iz Borce fazon . Unapred zahvalan za informaciju  [cheers]

Hurricane

..imamo coveka na Zarkovu, samo da se vrne sa odmora a to je ove nedelje valjda..

Skini tocak ponesi gumu ili sa motorom kako hoces..
Treba i ja da idem ovih dana, idemo zajedno

[zvizdi]



Mada medju nekima od nas vlada uverenje da ispod zice lezi 5mm najkvalitetnije gume...

[balavi]

Objasni im Uffe

mrle

Po¹to mi je auto pro¹ao novi tehnièki, sada je red na motor. Sve je uglavnom ok, dre¹ina kao svaka druga dre¹ina, nemam ni¹ta vi¹ka stavljeno sem nekog manjka (fali po koja plastika i koji æo¹ak).
Sirene mi doneo Mi¹ko kolo, jo¹ nisam zanenio, mo¾da æu danas.
E, po¹to veæ du¾e vreme imam rupu negde dole na gani koja se poveæava, a ja se polako navikavam na buku , nema problema, ali juèe sednem u papuèama i pun gas, kada ono duva vi¹e u levu nogu neko ¹to izlazi pozadi, a dere se...
te¹ko da æu proæi tako tehnièki i sa vezom.
Sada pitanje za majstor Jugu i ostale koji se bakæu kr¹evima: Da li mo¾e jedno brzinsko krpljenje rupa, bez skidanja, lickanja, mazanja... samo da se odozdo bar ne¹to pokrpi?
ko je voljan da se malo zajebava sa tim.

Ako je potrebna struèna analiza problema i moguæa re¹enja, od 17h kod mene na Brdu uz pivo, da se prouèi problematika.

Hurricane

..nista sto parce paljene zice i konzerva od ananasa ne moze da resi

UFF

gumu nosite kod cakija na cerak, on skine odnese niz ulicu do vulkanizera na demontazu i montazu, posle vam je on balansira na rucnoj balanserki i vrati na motor sve za smesnu kintu
ali to tek kad potrosite najmeksi sloj gume koji se nalazi odmah ispod zica :)

Glava Dole

@mihajlo, da pogadjam... ta guma sa slike je stariji dot? :D

Hurricane

@uff, na njega sam i mislio, samo mu onaj vulkanizer na odmoru trenutno, videh se pre neki dan sa Cakijem pa mi rece

@losmi, poslednja nedelja 14te, ovog veka..


...jos malo nocu da varnicim pa je menjam


Glava Dole

Delovalo sa slike kao da se ispostila a to hoce stara guma, zato sam pitao... moja greska... cist primer ona s kojom sam dobio motor, bila u solidnom stanju a satrao sam je do konca po komsiluku u prvim kilometrima, izgledala je kao ta sa slike, otpadali sitni parcici tj krunila se ubrzano :D Ova sadasnja je bas isto dot 2014, traje vec hiljadama i jos se nije priblizila kraju :D

Hurricane

..zbog one tvoje sam i ja naglasio, ovog veka   [rofl]

...ma jebo sam joj mamu po ovim vrucinama pa ispostila  :D

Bt023, najbolja btw

Sada ide Mislenka, sa dva prsta mesa, dar od bratca Gavre, blagodarim ovom prilikom  :-*

Glava Dole

A jok, to je bila prednja iz 1992 :D Na tu tvoju je licila zadnja 10god mladja, dot 2002 (tad vec 12god stara) koja jos nije stigla da se mumificira, preparira i iskristalise sama od sebe ko prednja pa se lakse krunila :)

Gavrolini


Hohštapler

Imam na mom VFR set tih BT23, samo malo da prodi¹em sa tro¹kovima i skidam govna, jebo vas bt23...
Metzeler je svemirski brod za njih.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini

Juce konacno zamenio ulje u kocnicama

mrle

Citat: mrle poslato 20 Avgust, 2018, 11:55


Ako je potrebna struèna analiza problema i moguæa re¹enja, od 17h kod mene na Brdu uz pivo, da se prouèi problematika.

UFF

Citat: Hoh¹tapler poslato 20 Avgust, 2018, 16:03
Imam na mom VFR set tih BT23, samo malo da prodi¹em sa tro¹kovima i skidam govna, jebo vas bt23...
Metzeler je svemirski brod za njih.

koja je sirina zadnje?

kad skines posalji meni
ako prednja valja salji i nju

Biker-Boy

BT-023 gumetina i po, vozio je na 2 motora, bez greske
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Citat: mrle poslato 20 Avgust, 2018, 16:25
Citat: mrle poslato 20 Avgust, 2018, 11:55


Ako je potrebna struèna analiza problema i moguæa re¹enja, od 17h kod mene na Brdu uz pivo, da se prouèi problematika.
Èuli smo... ;D

Boban_m

Ce kupimo nove opanke za malca. Ako je neko imao iskustva sta uzeti:

- Bridgestone Battlax Hypersport S20 EVO,

- Dunlop Sportmax GPR-300, ili

- Michelin Pilot Street



FANTOM

    Ja danas zamenio kod MotoLaboratorije na Zvezdari 1500 din ima covek i masinu za skidanje i masinu za balansiranje . Ona sto sam ja imao i odneo je bila 2007.  [rofl] i pri kraju nije hteo covek da mi montira . Kaze izginucu a ja ne mogu da mu objasnim da sam ja Motomanijak  [ludak] [zvizdi] :o . I prodade mi za 20 e Pireli 2015. dot . Sutra cu da iscitam sta pise na njoj pa cu napisati i ovde koji je model . Dakle na mojoj su dosta manje iskocile zice i to samo na jednom delu , nego kod Mihajla jedva da se vidi i sinoc u voznji ne da je bezao na pravcu motor nego za sve pare. Danas kad sam stavio ovu nema da mrdne . Stara je bila 180 sirine ova je 190 .
    E da i burazera sam castio sa gumom zadnojm za XT , posto ona koja mu je bila na motoru je bila kockasta i tvrda kao kamen a obara je ludak do ivice . Skinuta je Pireli Scorpion , a stavljena je neka MEtzeler isto kad budem video koji je model napisacu . [cheers]