Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

rece mi drugar danas koji radi na registraciji vozila da vracaju sve sa ledovima i xenonima, kaze ne mogu da pustaju
da ga jebem, mora cuvam stare sijalice

Lazic

Najbezbednije je da svi æoravimo u polumraku... Jebem ti debile na odgovornim mestima... Ok, ksenoni na nekim farovima previ¹e rasipaju, zato sam i ugradio led u kola, koliko sam ogledao kako bacaju, kurac mogu da me vrate, svetle po ps-u... O Srbijo zemljo jebenih idiota...


@Petarmalikurac357:
Gledaj pa ne¹to prozbori...

ninja66

Citat: mkt poslato 18 Jul, 2018, 15:49
rece mi drugar danas koji radi na registraciji vozila da vracaju sve sa ledovima i xenonima, kaze ne mogu da pustaju
da ga jebem, mora cuvam stare sijalice
Izgleda da je krenuo sex. Na sve strane nekog vracaju, zilion raznih primedbi.
Zbog kuke, krovnih nosaca , zmigavaca na motorima, nema kraja.
Po njima kad natovarim kajake ili biciklove na krovni nosac, i panduri me Ustave, a nije upisano ko zna gde - mogu da me drkaju ili skinu tablice.
Sta tek da rade oni koji su pravili caffe racere ili ekipa tuning stajling sa kolima ?!

Lazic

©to je najstra¹nije procenat svih tih u saobraæaju je zanemarljiv... Èisto izdrkavanje... Neka, doæi æe i oni na red... A onda i sendvièari...

Gavrolini

Uopste se ne uzbudjujem. Ja imam volju da uradim tehnicki i registrujem. Ako me vrate vozicu neregistrovan. Jebe mi se. Kad mi drzava obezbedi da od svoje plate kupim nov auto i motor nema problema nek budu rigorozni koliko hoce. Dotle èibe!

PECA BMW

Ja konacno montiram zavrsnje detalje , stigao paketic pre nove godine  [yahoo]









To je montirano , idemo dalje  [sutirakamen]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

jevta

Vratio fabrièki auspuh da mi se ne dere narednih 10 dana

mkt

Citat: ninja66 poslato 18 Jul, 2018, 17:07
Citat: mkt poslato 18 Jul, 2018, 15:49
rece mi drugar danas koji radi na registraciji vozila da vracaju sve sa ledovima i xenonima, kaze ne mogu da pustaju
da ga jebem, mora cuvam stare sijalice
Izgleda da je krenuo sex. Na sve strane nekog vracaju, zilion raznih primedbi.
Zbog kuke, krovnih nosaca , zmigavaca na motorima, nema kraja.
Po njima kad natovarim kajake ili biciklove na krovni nosac, i panduri me Ustave, a nije upisano ko zna gde - mogu da me drkaju ili skinu tablice.
Sta tek da rade oni koji su pravili caffe racere ili ekipa tuning stajling sa kolima ?!

Tehnicki 3000 a bilo 1000 ili dzaba vec negde
Drugar danas registrovao malu teneru koja se vodi na 2003god i izaslo ga 23600 plus morao da casti hiljadarku zbog ledova da ga ne bi vracali

Glava Dole

Znaci radi i dalje ta crvena varijanta :D Odlicno :D A kakva je situacija s izduvima? Mere tu ista ili prave problem?

mkt

Na motorima ne
Bar u ovom slucaju od danas

MIGE

Citat: Laziæ poslato 17 Jul, 2018, 00:57
Na mojim motorima ba¹ ni¹ta, rade savr¹eno, vozio oba... ;D Ali zato se neki gejmobili raspali posle vo¾nje Uragana... :o :D
ne diraj uragana  [zena] [zena] [zena]

Lazic

Ti¹ina tamo, danas me lo¾i¹ da ti ne ide motor gejmobil, zamalo sam zvao Jugu da protestvujem... :o ;D

Poljanac92

Kako znaju koji ksenoni su fabricki, a koji ne? Korsa kao moja ima gde su isle halogene sijalice na projektore, a ima i gde su isli ksenoni sa projektorima, jedina razlika sto ksenon ima prskalice
Preticao sam i kad nisam morao :D

mrle

najluðe je ¹to auto mora da bude èist èist. Èak opran i odozdo da lepo vide trap. Ne znam kako æe zimi kada bude ona bljuzga, so, prljav sneg...

mkt

Sve cetiri iste gume, sjla za vucu prva pomoc prsluci govna

mrle

da li si siguran za sve èetiri iste gume? meni i letnji i zimski set razlièite prednje-zadnje.
Mislim, istih su dimenzija.

Lazic

Po zakonu, na svakoj osovini moraju da budu iste...

mkt

Ma da bre
Vracaju i ako je auto prljav puna piksla i sl
Kao kad ides na sistematski valjda se prvo istusiras hahahh ma show
Mislim da ce ovo biti aktuelno prvih mesec dva pa posle po starom nadam se
Ili cu registrovati negde po selendrama u srbiji

Gavrolini

Jbt zar cu posle toliko godina morati stvarno da teram auto na tehnicki :)

Lazic

Da, i moraæe da bude ispravan... Bar za sada...