Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

zvezdarska suma jbg magla i mrkli mrak
mislim da fotke ne mogu da pokazu koliko ovo bije ali za razliku od starih sijalica ovo przi i jebe
kostale me 2000din neki kineski
narucio sam i neke maglenke koje tuku jos jace , pa kad stignu videcemo



mi¹ko_kolo

A ¹ta æe¹ ti u ¹umi po mraku i magli?!

mkt


Lazic


Kostić

Citat: kosta66 poslato 20 Januar, 2018, 10:30
ja u po noæi izvadio kurac i pipno motor istim. ¹to je crklo crklo je, ni¹ta nisam diro, vozim se svaki dan evo ima kolko od kako sam ga opet sklepo. a moro sam da ga pipnem kurcem zarad onog, da ne bude ni¹ta kurcem nisam pipo po motoru.

минус је кева кад неко не схвата туђ смисао за хумор...

ноћас ми било досадно и сиђем погледам мотор завирим у резеворар он празан и пожелим да гурам по улици и да гвирим оћел мурија да ме заскочи оно ахаа укро па гура ал ме мрзело тако него сео па се возо по селу у круг док се није угасио и мајку му јебем угаси се испред куће и једноставо нисам имао среће ни да ме спопада мурија ни да гурам и сад седим и размишљам да га гурам до пумпе узбрдо ал ме и то мрзи испо би ми из руке па би га оставио и отишо пешке а жао ми да га покупе рециклатори и опет размишљам да и да успем нем паре ал с друге стране напала ме идеја да жицкам лову за бензин испред пумпе па ако ме не поапси мурија и ако неко којим случајем да неке паре, поновим доживљај ал по дану ал нећу ни то јер сам солидаран са бојкотом цене горива па ми није неки фешт да га сипам сад а кад прође бојкот онда ћу

јел то у реду другари, м?

ако није ајмо салву минуса не кошта а добро ми се носи

: ))))

Hurricane

..i? oæel murija  ;D

Treba te uapse preventivno, kakva te ideja napala da guras motor

Kostić

ма јок, идем по селу оно пијац продавница без кациге они некад иду иzа мене, некад застану погледају оду, просто сам се ужелео да ме малтретирају а и дошло ми да гурам по киши нем појма зашто ;D

mkt


Lazic


Hohštapler

Kako je extra kad covek u tim godinama ima takve probleme..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bigbad86

MKT i ja sam prezadovoljan kratkim svetlom, snop je tacno kako treba, samo mi opet krivo sto nisu i za dugo stavili 4 diodice kao za kratko nego samo dve pa mi intenzitet nije bas zadovoljavajuci. Ali bar sad mogu da kombinujem dugo i kratko sto sa H4 nisam mogao. Kad kazes kineske, na koje tacno mislis? Kupio kod nasih kineza ili aliexpres/alibaba?

mkt

aliexpres al se nesecam koje su marke posto mi je ortak porucio
izaslo me oko 1900 din
sad lupio sam kineske iskreno nemam pojma

bigbad86

Ma sve to isti kurac :D Inace ugradio sam i nosac telefona, novi. Lepsi :) Kineski naravno :D

Lazic

Citat: bigbad86 poslato 17 Jun, 2018, 20:15
MKT i ja sam prezadovoljan kratkim svetlom, snop je tacno kako treba, samo mi opet krivo sto nisu i za dugo stavili 4 diodice kao za kratko nego samo dve pa mi intenzitet nije bas zadovoljavajuci. Ali bar sad mogu da kombinujem dugo i kratko sto sa H4 nisam mogao. Kad kazes kineske, na koje tacno mislis? Kupio kod nasih kineza ili aliexpres/alibaba?

Prvo probao one ¹to je kupio BaneVuk(dodu¹e na kolima), po jedna velika dioda 20w za kratko i dugo, nisam bio previ¹e zadovoljan posle ksenona, stavio na motor, probao po danu svetleo u neka vrata, vratio ksenon... Posle sam opet za kola naruèio neke od 60w sa 16 diodica, po 8 za kratko i dugo, sa njima sam ekstra zadovoljan, al' me stra¹no mrzi da probam na motoru...

mali_zmaj

Vratio se sa skupa u Umagu,umoran,ali sa osmjehom ispod kacige..  Odlazak do tamo,u RS i FBiH ki¹a bez prestanka,na jadranskoj bura... Ali èim se Uèka pre¹la nirvana.. Skup,ko skup,pun moj motora,bendovi,dobri... ,motora svakakvih... Vrijeme bilo ok,samo more ledeno zbog vjetra koji je duvao stalno.. Al u dobrom dru¹tvu...  Povratak jadranskom do Karlobaga,pa preko Gospiæa i Korenice,ovaj put bez bure... E zbog toga je vrijedilo ¹ibati... Nije jo¹ sezona krenula,nije puno optereæena jadranska magistrala.. Samo motoristi ¹ibaju... Okupali smo se naravno..,nije se otelo...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

mali_zmaj

Kucao na telefonu,aj prebaci ovo Laziæu u temu "¹ta vam je danas izmamilo osmjeh",il kako se veæ zove...,bem ti prste bagave!!
jin-jang

Lazic

Pa dobro, mo¾e¹ da ka¾e¹ da si na motoru radio na smanjivanju èiken strajpova... :D

mali_zmaj

jin-jang

Zeljkamp

Citat: Laziæ poslato 18 Jun, 2018, 15:44
Pa dobro, mo¾e¹ da ka¾e¹ da si na motoru radio na smanjivanju èiken strajpova... :D
Kanda je slabo radio. ;)
TwinZ Auto & Moto

Lazic

Ne zna¹ ti Zmaja... Ovo je odlièno... :D