Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Posle 3 nedelje se nakanih da produ¾im æopavu... :o ;D Nadam se privremeno, ali nikad se ne zna... :o ;D



Dobre fotke ume da napravi ovaj Huawei, kad je raspolo¾en... ;D

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Glava Dole


Lone Wolf

Не може рај на земљи.

Gavrolini

Izvestio si se nema sta. Vidi kako je to profesionalno ukrsteno.

Lazic


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

neki i stihove skladaju o njegovim umjecima sa vezicama,jos malo pa ce i guslari...  ;)
jin-jang

banevuk


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

UFF

 [dancing] vozi danas i sutra i onda muke docekati prolece

Lazic

Biæe jo¹ dovoljno lepih dana pre proleæa... ;D

Nisam jo¹ ni¹ta radio na motoru, ali primetio da mi opet ne rade led ¹atro dnevna svetla...


Hurricane

...produvah ventile upravo, joj miline.. [joint]

stilgar

otero motor kod Bokilica sa sve karbovima koje sam kupio.


mali_zmaj

I ja velim,imaju ljudi koji to imaju u malom prstu,a mi mozemo samo da nagadjamo,i zajebavamo se,znam par ovih mojih,sami rade i popravljaju,i nikako na zelenu granu!!
jin-jang

Glava Dole

Veceras po zimi mi palo na pamet da skinem oplatu rezervoara da proverim da li je filter na mestu s obzirom da jednu prirubnicu drzi vezica, jedna selna samo drzi kako treba a ostale proklizavaju :) Sreca i uz pucanje je sve i dalje na svom mestu :) Plasio sam se samo da se nije neka otkacila pa da bude glava dole jer je poceo malo da zeza otkad je krenulo hladno vreme, tj da malo guta knedle, gasi se kad se stisne kvacilo dok je hladan a posle rezi sve u 16 :) Odmah se usrao da nije kompresija i karike ako je spao jos letos, ali sreca da nije vec zeza jer je ostao nedovrsen posao jos proslog proleca pa jos ceka na jednake ventile i sinhronizaciju karburatora :)





Onda dalje... aj reko da proverim akumulator, ipak znam da home made regler koji je dosao sa motorom radi posao ali ipak malcice prepunjava a prosle zime je preziveo sve i svasta kad nije hteo dupali, punjen i praznjen jedno 300 puta i nisam vodu vise ni proveravao nego samo terao... i tako sa suvim celijama palio skoro pa normalno(mada sam vec poceo da primecujem da posustaje), a kad sam dolio po 30ml destilovane u svaku celuju(sto je bio minimum da ih uopste prekrije, presusio znaci maltene :o ) nije hteo uopste ni da sastavi... al zato cim sam uspeo sam da ga nateram da u drugoj okrene tocak na -2* odmah je zabrundao u 3K :) protego mu tockove, u trenerci prodzarao malo samo prva-druga do 140, i na semaforu ga namerno drzao na 4-5K da ga bolje dopuni... za sad pali, videcemo kako ce se ponasati dalje aku... u svakom slucaju, kad se setim sta je prosle zime preziveo rado bih kupio novi isti, ovaj je sebe isplatio :)

Ahh da, propade mi prednja kocnica opet :) Jos prosle zime sam uradio gumice i mrzelo me da ih zamenim... bitno da nove imam pa kad uhvatim neki topliji dan da raskupusam i to :) Celo prolece, leto, jesen sve okej, kako dosli hladni dani tako propala... bukvalno sam je imao kad sam krenuo u voznju, sve vise i vise meksala i dok sam se vratio propala do patosa...

Lazic


Glava Dole