Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

milomir22

Rezultat je bas dobar, ja treba da istretiram izduv na mom motoru, ali me mrzi u tri lepe. Jel otpala ruka?
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hurricane

...ovo sa granama je malo uzaludno, mnogo truda a ne traje dugo

megaidiot

ima neka hemija u luisu, nosio sam drugaru, ali sam zaboravio sta je, jer je nikada necu koristiti, ali napsrkas, sacekas, speres i cevi izgledaju kao nove, ako treba nekom iskopacu sa sajta sta je u pitanju.

stilgar

Citat: milomir22 poslato 11 Oktobar, 2017, 20:33
Rezultat je bas dobar, ja treba da istretiram izduv na mom motoru, ali me mrzi u tri lepe. Jel otpala ruka?
malo jeste, poenta je bila da vidim kako ide, pa ako ima sanse da to izgleda prihvatljivo, da skinem grane preko zime pa lepo detaljno. Ovo je danas bio posao od oko 2 2 ipo sata sve rucno.

stilgar

Citat: Hurricane poslato 11 Oktobar, 2017, 20:37
...ovo sa granama je malo uzaludno, mnogo truda a ne traje dugo
da al izmami ti osmeh kad pogledas sta si uradio :)

Lazic

Igrao se jo¹ malo sa super lepkom i sodom bikarbonom... Luudilo... ;D


UFF

Citat: Hurricane poslato 11 Oktobar, 2017, 20:37
...ovo sa granama je malo uzaludno, mnogo truda a ne traje dugo

vredi truda samo ako ce posle toga motor stajati u izlogu

Citat: stilgar poslato 11 Oktobar, 2017, 23:06
Citat: Hurricane poslato 11 Oktobar, 2017, 20:37
...ovo sa granama je malo uzaludno, mnogo truda a ne traje dugo
da al izmami ti osmeh kad pogledas sta si uradio :)

mozda prvi put, i samo prvi put, na osnovu cega zakljucujem da je i tebi bilo prvi put :D

posle ti osmeh izmami sto se nisi drkao uzalud i sto te boleo kurac ceo za jebene auspuje :)

Lazic

Moja grana je toliko zarðala, ako bi probao da poliram ne bi ni¹ta ostalo... :)

Major

Citat: Laziæ poslato 12 Oktobar, 2017, 11:40
Moja grana je toliko zarðala, ako bi probao da poliram ne bi ni¹ta ostalo... :)

[rofl]

mali_zmaj

Laziæu nije to "rða" to je "patina".   ;)
jin-jang

Lazic


Glava Dole



Ofarbaj je u braon da ne bude vise zardjala :)

bigbad86


FANTOM

   Kupio nov akumulator Vartin dve godine garancija, sad vergla ubija . Stari imao Ciak godinu dana mu bila garancija crkao posle godinu ipo. I sipao neki fenzi aditiv u benzin za dizne i karburatore i zamenjena membrana slavine na rezervoaru i to je to . 

sasa ns 1

 na verissu posle 53000 km nastelovani ventili,oprane dizne ,ociscena benzinska pumpa,podmazane sajle kvacila i gasa i sve detaljno ocisceno sto je skidano ,kuciste fltera vaduha i opran  filter vszduha,i promenjene papucice kontakta na pumpi goriva,i svecice i valda jos nesto

Major


UFF


Lazic

Pa zar u Juga crrni Marko... :o ???

Pa zar u Hondu crni Marko... :o ???

UFF

jbg bio sam malo vise umoran, htedoh da pomerim juga, setih se na vreme da stanem da ga ne oborim ali kuka... da je nisam montirao nista ne bi ni bilo
da mi je ovo neko drugi uradio mnogo bi se iznervirao, ovako samo da se smejem sam sebi retardu