Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


idanijel

#6361
Sjedalo stiglo [yahoo]

Kostić

gledo kako curi ulje na sve strane mamu mu jebem i kavasaki ;D mora mu poturim jo¹ jedno limèe da ne plane ko suzuki  :o ;D




mali_zmaj

Jest Kawasaki je ba¹  kriv za curenje...,pa nisu ga napravili za rati¹te no za asfalt!!  ;)
jin-jang

Lazic

Kostiæu, neæe da se zapali od ulja, samo od benzina... Ulje se dimi i smrdi ali ne gori... Curelo mi godinama po grani... Vi¹e ne curi, zapu¹io Juga prstom... :D


Podmazao lanac... [yahoo] ;D

Kostić

nemoj da si mnogo siguran u to ¹to tipka¹ :)



ulje gori na grani, ako vozi¹ ko kostiæ

Lazic

Tad su ti prelivali karburatori, izlapetisu nijedan... ;D  Ti pisao... :D

Kostić

jel? a meni ba¹ bilo èudno  ¹to je planuo a ni¹ta mu nisam radio [neampojma] ;D

Lazic


UFF


Kostić

sad sam se setio. bilo je suvo, a ja nisam imo lamele, pa ga dr¾o u blokadi od gara¾e do kuæe. zato se zapalio. dan pre toga sam isto tako do¹o od grada, al je plju¹tala ki¹a i bio potop pa se grane ladile u vodi. mislim da se ipak zapalilo ulje. mo¾e bre da se zapali na usijanu granu. dva puta mi se kuæa zapalila od zejtina na ringli ;D

zeleni zube idi ¹i¹aj travu, ostavi mu¹karce da raspravljaju o mu¹kim stvarima

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Da me ne mrzi sad bi na¹ao kad si prièao kako su ti prelivali karburatori i smrdelo gorivo al' nisi oèekivao da ba¹ curi po granama... :D

Mo¾e ulje da se zapali u raznim okolnostima, oèigledno nikad ne teram motor da se ba¹ toliko usijaju grane... ;D

Kostić

kad ne vozi¹ ko kostiæ, lepo sam ti reko ;D ima bre negde slike, mislim da se plastika upalila, bila masna od ulja uz granu. mo¾da je kap benzina pripomogla. al to niko ne zna. ja sam sedeo na njemu i lepo i mirno po¹o kuæi. ne znam ¹ta ga je napalo da mi ro¹tilja noge i svetli ispod dupeta ;D

Lazic


mali_zmaj

Kod Koleta bi samo T 34 prezivjeo i to jedva,nasao bi nacin da ga sjebe...  ,barem mrvu!! 

jin-jang

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

propi¹o mi kavasaki ulje. izgleda na donji dihtung cilindra, ne vidim dobro, sutra æu da poskidam karburatore da vidim de curi. ako je taj crko onda mu ga majke nabijem. dal uop¹te ima da se kupi komplet za njega jel zna neko? proizveden 1988 model 1989 vodi se ko 1990. prvi agregat zxr750H1 sa spoljnim filterom za oil

ulje je èisto, antifriz èist, curi samo spolja

stilgar

Citat: kosta66 poslato 24 Septembar, 2017, 19:40
propi¹o mi kavasaki ulje. izgleda na donji dihtung cilindra, ne vidim dobro, sutra æu da poskidam karburatore da vidim de curi. ako je taj crko onda mu ga majke nabijem. dal uop¹te ima da se kupi komplet za njega jel zna neko? proizveden 1988 model 1989 vodi se ko 1990. prvi agregat zxr750H1 sa spoljnim filterom za oil

ulje je èisto, antifriz èist, curi samo spolja
http://www.ebay.ie/itm/New-Kawasaki-ZXR-750-H-ZX750H1-89-750cc-Complete-Full-Gasket-Set-/131460526273?hash=item1e9ba870c1:g:0HoAAOSw34FVCosp

Kostić

na¹o, ima na dosta mesta. 150 evriæa komplet. mora da sadr¾e zlato :D ima i samo dihtung glave 35 evriæa, donji mo¾e da se napravi. vidim da nema kanale za ulje i vodu, nije naopako. a ako nije lanac bregaste poseko dekl, biæe dobro. al ne zveèi bem mu mi¹a ;D

Kostić

nije crko dihtung, nakapalo u deklove sa onog ¹rafa na zatezaèu pa se sad preliva napolje. turio sam malo du¾i i stego, sad æuti. sve mi je jasno, osim to, da ulje curi gore, pa stane, pa curi dole, pa stane, pa ne curi nigde, pa stane, pa curi sa strane pa stane, pa curi na sredini, pa stane, pa opet ne curi nigde pa stane, pa tako u krug, a nigde nije bu¹an. jebo kavasaki, kad curi, a nije bu¹an, a ne curi kad mu se oæe 🙄🤔