Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

FANTOM

     Ja sam bio preteca Koste ranije sam koristio zicu za opravku motora  [rofl] [rofl] . Elem bolje ja da platim 14500 din i da me ne diraju plavci.

castor

Realno. Ovako da naleti¹ na dve budale u plavom i eto ti registracija ode... A mogu ako hoæe tako...
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic


mrle


mrle

jutros mi se mr¹ti klinac, neæe u vrtiæ, ja se setim fotki i ka¾em mu da stane pored motora i da se mr¹ti.
Mladi bubba zanetti

Lazic


stilgar


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

stilgar


VR 46

Citat: stilgar poslato 23 Avgust, 2017, 14:53
Lepio nalepnice na oklop

Видесмо се јуче код Синише,ја видим познат ми мотор од негде  ;D
Twist of wrist!

Lazic

Do¹ao mrtav bolestan sa Tare, ignori¹em ga drugi dan... A vuèe k'o magnet da ga uzja¹im...

UFF

ma kako bre bolestan kad si bio u prirodi i vukojebini danima da ne kazem nedeljama?
zar nisi trebao da se regenerises i opravis?  [rofl]


vlajko fazon, otisao zdrav a vratio se bolestan  [rofl]

Lazic

Bio 15 dana... Il' sam fasovao neki virus koji se rastegao od nas do Crne Gore ili sam preterao u glumljenju leta pre neki dan... Pala temperatura na 10 stepeni a ¹vrækao se u ¹orcu... :D

Kostić

preteèa koste a rodio se triespet godina posle njega... ma jeste :D potro¹io sam zadnje ploèice za 3 meseca :(

FANTOM

Pod preteca sam mislio da bas nisi pre jedno 10 godina imao motor i koristio na njemu paljenu zicu .... Ko sto sad koristis da sklopis puzle od oklopa na Kawi . Nisam mislio nista uvredljivo ... [cheers]

Darko

konacno zalepih trakice na felnama ...






stigle su i sportske rucice , stoje mu do jaja i izgledaju super , ali naravno rucica kocnice ima gresku ...











e sad , pazi ovo kakav problem ... neki dan sam imao zloupotrebu na internet kartici , skinuto je jedno 40e ... nije bitno , odem u banku , blokirm karticu , uradim reklamaciju za novac ... dobicu novu karticu za 15-ak dana ... zbog ovih pogresnih rucica sam otvorio "dispute" na aliexpresu i dobio sam taj slucaj ... medjutim , gde ce da mi legne lova od tog povracaja - jebem li ga ... jer  , trenutno nema povezane kartice na aliju...

Hohštapler

Darko, kakvu zloupotrebu si imao???
De pi¹i, ka¾i, objasni, da i nas ne zajebedu.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle


Darko

pa nemam pojima .. skinuto je 43e ,a to nisam bio ja ;) kartica kod mene , pin nema niko itd itd ....

pa na koj racun ? ja i dalje imam racun u banci , ali trenutno nema katice ... staru karticu sam razlinkovao sa svih sajtova , sa pay pala , sa alija , sa fejsa itd itd

Hurricane

Citat: Darko poslato 30 Avgust, 2017, 15:39
konacno zalepih trakice na felnama ...






stigle su i sportske rucice , stoje mu do jaja i izgledaju super , ali naravno rucica kocnice ima gresku ...











e sad , pazi ovo kakav problem ... neki dan sam imao zloupotrebu na internet kartici , skinuto je jedno 40e ... nije bitno , odem u banku , blokirm karticu , uradim reklamaciju za novac ... dobicu novu karticu za 15-ak dana ... zbog ovih pogresnih rucica sam otvorio "dispute" na aliexpresu i dobio sam taj slucaj ... medjutim , gde ce da mi legne lova od tog povracaja - jebem li ga ... jer  , trenutno nema povezane kartice na aliju...


ruèica koènice æe ti praviti fantomski problem, blokiranja prednjeg toèka, mora¹ je obrusiti samo da zna¹