Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

da si lazic bilo bi ok ne bi te trpali

ali nisi, mladji si jbg moras da ga primis :D

viper

Kada uzmu nekog na zub nevade ga danima 😁

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

Milose ustani kad stariji pricaju.....   

Salu na stranu,nisam neki inzinjer i mehanicar,ali kakva je temperatura sa tom budjevinom..,jel raste,ili je ista kao i prije...?
jin-jang

Lazic


Hohštapler

aaaa meni se smejali kad sam somerzbi seko da ne zaljeva ki¹a sveæu prednjeg cilindra ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

idanijel

Ja sam.stavljao limenku u elektronika 90 kad sam bio 5 razred,nemoze dugo da traje,izgori i gu¹i ga...

Glava Dole

#6186
Citat: Ho¹tapler poslato 20 Avgust, 2017, 23:40
aaaa meni se smejali kad sam somerzbi seko da ne zaljeva ki¹a sveæu prednjeg cilindra ;)

Nisam ljut, opusteno, tad mozda bio malo besan :) A danas, bolje raspolozenom, mi dao ideju da se poigram malo sa photoshopom i pogledam sebe kao... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]



Citat: idanijel poslato 20 Avgust, 2017, 23:43
Ja sam.stavljao limenku u elektronika 90 kad sam bio 5 razred,nemoze dugo da traje,izgori i gu¹i ga...

nisam ni mislio da ce, ali nema ni prilike da dugo traje :) Samo da ga privremeno prigusi, kako da kibnem npr u njive ako dobijem priliku a auspuh mu odasiljc u krugu od kilometra? [policaja]

FANTOM

    Tako je to bilo nekad posto sam pijan izgubio prigusivac od auspuha pa mi neko dao suludu ideju da turim limenku . Sve u svemu od 3 do 4 limenke dnevno sam menjao al da je bio tisi bio je uglavnom bi ih sagoreo i razletele bi se  [samoubistvo] [rofl]



Hattrick


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

megaidiot

Citat: Ho¹tapler poslato 20 Avgust, 2017, 23:40
aaaa meni se smejali kad sam somerzbi seko da ne zaljeva ki¹a sveæu prednjeg cilindra ;)
e to je fancy romski potez, somerzbi kume, a ovo sa limenkom piva je ciganjski. [rofl]

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle

ja u Jawu ugurao limenke od nes kafe, izbi¹io ih , ubacio, sabio, onda zatvorio auspuhe, bilo ok, nisu izgorele.

srbac


Glava Dole

Citat: FANTOM poslato 21 Avgust, 2017, 03:19
   Tako je to bilo nekad posto sam pijan izgubio prigusivac od auspuha pa mi neko dao suludu ideju da turim limenku . Sve u svemu od 3 do 4 limenke dnevno sam menjao al da je bio tisi bio je uglavnom bi ih sagoreo i razletele bi se  [samoubistvo] [rofl]



ne znam da li mi se samo cini, ali ubedjen sam da je dno od debljeg lima nego ovaj gornji deo, a tebi je verovatno onaj koji je kao flis papir progoreo... jbmga, samo u voznji moze da se proveri a ja nikako da skupim 00 da isprobam budzevinu posle one traume :)

Citat: Boban_m poslato 21 Avgust, 2017, 03:42
Citat: Milos96 poslato 21 Avgust, 2017, 00:19


Vidi ga, kao Bubba Zanetti [rofl]


Moracu opet da pogledam film da se prisetim ko je, bas mi dobru ideju dao, odaaaavno nisam :)

Citat: megaidiot poslato 21 Avgust, 2017, 09:31
Citat: Ho¹tapler poslato 20 Avgust, 2017, 23:40
aaaa meni se smejali kad sam somerzbi seko da ne zaljeva ki¹a sveæu prednjeg cilindra ;)
e to je fancy romski potez, somerzbi kume, a ovo sa limenkom piva je ciganjski. [rofl]

[rofl] [rofl] [rofl]

Citat: Ho¹tapler poslato 21 Avgust, 2017, 10:00
Nekad se sam sebi divim...
;D [rofl]



[rofl] svi smo mi pomalo romi ;D



FANTOM

  Ostala mi je samo lulica na auspugu ja onda nabijem tu lulicu u grlic od limenke imao paljenu zicu probuzim da bi zakacio limenku za tu lulicu privezem samo i teraj manje se dere i onda po sredi limenka se u nekom trenutku razleti. Stanem na trafiku uzmem limenku bilo koju popijem navrnem i teraj . Al tad sam imao 17 godina . Sad u zivotu ne bi pravio budalu od sebe . Kakve limenke kakvi bakraci il uradim kako je krsteno il se ne vozim. Evo sad Suzuki nije registrovan ne vozim se . Mozda ce sutra biti reg [neampojma]

PECA BMW

Citat: FANTOM poslato 21 Avgust, 2017, 14:50
  Ostala mi je samo lulica na auspugu ja onda nabijem tu lulicu u grlic od limenke imao paljenu zicu probuzim da bi zakacio limenku za tu lulicu privezem samo i teraj manje se dere i onda po sredi limenka se u nekom trenutku razleti. Stanem na trafiku uzmem limenku bilo koju popijem navrnem i teraj . Al tad sam imao 17 godina . Sad u zivotu ne bi pravio budalu od sebe . Kakve limenke kakvi bakraci il uradim kako je krsteno il se ne vozim. Evo sad Suzuki nije registrovan ne vozim se . Mozda ce sutra biti reg [neampojma]

pa ti uopste nisi kosta   [neampojma]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

6000 ti samo za registraciju, provereno iz prve ruke, teraj slobodno :)

Hurricane