Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

viper

Ta jedna rupica je malo, izbu¹i jo¹

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

jin-jang

Boban_m


mali_zmaj

Sad skupljanje malo para,pa neki kreditic,pozajmica,pa nesto iz ovog milenijuma..,dosadilo mi malo stalno voziti i odrzavati motore iz devedesetih..,nisam nekih velikih havarija imao,da ne grijesim dusu,ali...  Hocu nesto sa predznakom 200.   Ubrizgavanje,malo visi i meksi ovjes,zbog nasih divnih puteva...,na kraju krajeva,vidjet cu do slijedece sezone da li cu izdrzati i koliko cu para skupiti...
jin-jang

Bori¹a

Citat: Milos96 poslato 18 Avgust, 2017, 16:56
Kakve su prognoze, koliko ce aluminijumska limenka opstati na tom pritisku i temperaturi? :)

spada sa selne na 3000rpm

Glava Dole

Ljudi, ja nemam znaci reci, treba mi dodeliti nobelovu nagradu za budzeraj :) Sad ga upalio, ma da je tisi bio bi besuman, ne mogu da ga prepoznam, kao da nije moj motor, mada je sto se sad svaki sum iz masine kao i moje lose obradjene plocice cuju po malo :) Do 7K u leru limenka nije ispala, povukla se samo unazad i selna je nasela na prosirenje na kraju i ne mrda dalje :)

! No longer available

Boban_m

Citat: mali_zmaj poslato 18 Avgust, 2017, 18:29
Sad skupljanje malo para,pa neki kreditic,pozajmica,pa nesto iz ovog milenijuma..,dosadilo mi malo stalno voziti i odrzavati motore iz devedesetih..,nisam nekih velikih havarija imao,da ne grijesim dusu,ali...  Hocu nesto sa predznakom 200.   Ubrizgavanje,malo visi i meksi ovjes,zbog nasih divnih puteva...,na kraju krajeva,vidjet cu do slijedece sezone da li cu izdrzati i koliko cu para skupiti...
Versys

mali_zmaj

jin-jang

Kanarinac

Progorece limenka posle 100,200km. Probusi jos neku rupu, ugusio si motor

Boban_m


mkt

zamenih lanac i lancanike ali sam naleteo na ovaj problem
sta je pametno uraditi, kapiram da je ok da zamenim ovu osovinu sta je vec ali koliko lose moze da bude ako teram ovako
verovatno ce da se vremenom ojede jos vise
! No longer available

UFF

boli te qrac to je enduro :)

she is gonna endure it  ;)

Boban_m


UFF

a ovaj milos sa konzervom nije jebeno normalan to nije ni blizu otovor ni za 125ccm, ma ni za 50

evo ja cu ti napravim to isto o gvozdja i da ti izvarim (ne umem jos ali cu naucim za ovaj cilj) pa da vidimo sta ce vremenom da se desi sa motorom i kako ce da radi

Glava Dole

Necu da ga zavrcem u blokadu nego teram ko penzos na 4K :) Malo propusta, malo prolazi kroz rupu i dovoljno je, i hteo sam da ga prigusim sto vise da bude ko elektricni :) Samo se nadam da nece da progori ventile pa da bude opet glava dole, a radice kako tako, cim on sam odrzava i ler i jos mirnije radi nego sa otvorenim auspuhom :) Ako bas ne bude valjalo najmanji problem je dodati jos koju, aku odvijac i sekunda posla :)

Hattrick


bucko

 
Citat: Milos96 poslato 19 Avgust, 2017, 01:14
Necu da ga zavrcem u blokadu nego teram ko penzos na 4K :) Malo propusta, malo prolazi kroz rupu i dovoljno je, i hteo sam da ga prigusim sto vise da bude ko elektricni :) Samo se nadam da nece da progori ventile pa da bude opet glava dole, a radice kako tako, cim on sam odrzava i ler i jos mirnije radi nego sa otvorenim auspuhom :) Ako bas ne bude valjalo najmanji problem je dodati jos koju, aku odvijac i sekunda posla :)

Izlupaj ga letvicom  :)

srbac


mkt

Pa i stari i novi kad se stavi
Mada mi drugar rece da mora da ima malo lufta i da samo vozim i da proverim osigurac
Oni su sa sjebanim osiguracem odvozali mongoliju i sve ok
Da ga jebem sad, raspitacu se jos sta i kako, bacicu je na oglase ako me smori


Lazic