Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

idanijel

Citat: castor poslato 29 Jul, 2017, 13:39
Citat: idanijel poslato 28 Jul, 2017, 22:12
Gumaaaa metzeler m7 rr 8)
Danijele, javljaj utiske. Ka¾u da je guma ekstra...
Malko je vozikao,odlicna je nema.¹ta,smiruje s1000rr bmw ,a ne moj banditèiæ ;D  na testovima  deli prvo mesto sa pilot power 3.

Gavrolini

Malo sredio kupus salatu od kablova koju su strucnjaci pre mene opravili.




UFF

to ona textil izolirka koja zadrzava vlagu?

Hurricane


Lazic


UFF

a u koju saru od gume ces ti lazicu da gurnes da ga fixiras?  [rofl]

Lazic


Kostić

maestro utripovo da fali ulja pa dosuo, sad puna ¹pijunka pa malo proso u krivini.... pod gumu ;D


 

Kostić

skoro pa ispo ¹raf, ne dr¾i ni¹ta. kratak pa dr¾i samo u gumi. procurelo ulje kroz rupu pravo na toèak.... pu. jel ima neko ideju ¹ta da radim, dal da probam du¾i ¹raf, mo¾da uvati za ne¹to ili da ga nama¾em dihtpastom k osad za prvu pomoæ?




Glava Dole

To je spaner, ko je to uopste cackao? Ne smes mnogo duzi sraf, pitanje koliko opruga ima mesa, nategnuces ga previse :) Za prvu pomoc kucina a onda uradi helioil i to je to :)

Kostić

znam da je ¹paner, reko mi alja onomad, al sam ja to skido da 'dote¾em' lanac i taj ¹raf je jako kratak i ne dr¾i niuèemu osim u gumi pa je skoro ispo. da turim ja malo du¾a pa ako uvati za ne¹to, sve imam trip da onaj ko ga je diro pre mene nije stavio odgovarajuæi. nemoguæe da fabrièki ¹raf dr¾i samo u gumi

Zeljkamp

#6131
Danas sam ih upario. ;D


TwinZ Auto & Moto

Glava Dole

Ne znam, vidi odokativno da li je fabricki ili obican... moj fabricki ima u sebi rupu za oprugu, dakle ne bi ni mogao da se stavi bilo koji, iskljucivo original... stezao sam svoj i ko konj gedorom i jedva odvio kad sam rasturao, skinuo ceo pa odvijao van motora i to nogom [rofl] i nista nije falilo navoju, cudno mi da je tako lako proklizao s obzirom da je veliki sraf a ne osetljiv kao ovi m6 :) Skines ceo spaner pa polako na miru pregledas, uslikas, pa da damo dijagnozu :)

mkt

brate si vide na sta lici taj motor
da nema ovo malo plastika svi bi srafovi poispadali

Kostić

obièan ¹raf za kljuè 10. ima 4 ili 5 mm navoja, tolko je kratak. garant nije original. miketa, jel to prièa¹ za ovaj ru¾ni bmw iznad? :) moj motor je umetnos.  8)

i veoma je siguran. preko 200 ;D

mkt


Glava Dole

Nije danas al jeste juce... odjavio ga, ostavio parce za uspomenu [rofl]


mkt


Glava Dole


Glava Dole

Napravio db killer od limenke za 10min :) Razmisljao kako da ga utisam, da l' da trazim tisi top il nabudzim kiler... subler u ruke, izmerim spoljni otvor izduva, vidim oko 65mm... uzmem limenku guarane, skoro pa ista... selne odlicnog precnika vec imao, isekao samo to, izbusio rupu, zavrnuo... e sad koliko ce to drzati, da li cu morati da prosirujem rupu... nemam pojma, u svakom slucaju perfomanse su nebitne i necu da ga zavrcem da opstane sto duze, samo bitno da se ne dere nocu i ne privlaci paznju :) Nisam ga jos upalio(nijednom otkad me navatao jbni presretac) ali videcu nocas na cemu sam :)





Kakve su prognoze, koliko ce aluminijumska limenka opstati na tom pritisku i temperaturi? :)