Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Citat: kosta66 poslato 22 Jun, 2017, 19:13
gledo ga sa prozora dva dana. za dva dana na suncu isparilo litar goriva ....

sto?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić


Andreja

Zategao lanac, podmazao ga, podmazao sajle, dotegao ¹rafove. Èekam potvrdu o plaæenom porezu i vraæenoj tablici pa idem u Ljermontovu da uzmem novu.

Je l' se zeleni karton zavr¹ava odmah?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

DebeliZmaj

tamo gde reg motor dobijesh i zeleni karton ... isto osig. drustvo ti izdaje koje ti dalo polisu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

K0le

Dobije se odma' èim plati¹ dve 'iljade  :D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


DebeliZmaj

Tebi to curi iz kartera il menjaca samo podmazuje lanac
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Jok, ne curi nigde ni¹ta... :P Od poèetka februara... ;D

UFF

Citat: Laziæ poslato 22 Jun, 2017, 09:58
Al' su ti delovi... :)

kupio parce lima za 100eur i dobio proromsku bmw hemijsku na poklon  [rofl]

FANTOM

    Danas promenio ulje i filter  [yahoo] , sipao BARDAHL 15w-50 synterhic special oil 4-storke XTC , C60 ... Dosta njih me je posavetovalo da sipam gusce malo ulje zbog godista motora itd. Videcemo kako ce se pokazati ...

PECA BMW

Citat: DebeliZmaj poslato 22 Jun, 2017, 18:24
da pretpostavim deo na kocionim kljestima drzi plochice ?
pa koja mu je alternativa ? gde da kupi ?

Pa verovatno i ima da se kupi polovno ili cak nisam ni morao da menjam jer je i moj limcic dobar , ali novo je novo , greota da na nove plocice ne stavim novo limce i osovinicu ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DebeliZmaj

Nisam mislio ba polovno
Nego dal uopste ima gde da se kupi ovde
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

PECA BMW

Citat: DebeliZmaj poslato 23 Jun, 2017, 01:04
Nisam mislio ba polovno
Nego dal uopste ima gde da se kupi ovde


Naravno , svaki deo pa cak i za onaj motor iz 1957 godine je za 5 dana na kucnoj adresi .

Citat: Ho¹tapler poslato 22 Jun, 2017, 18:15
"koliko si bolestan" na skali od 1 do "Peca BMW" :D

Vala boles neizleciva , i skupa !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Citat: PECA BMW poslato 23 Jun, 2017, 00:39
Citat: DebeliZmaj poslato 22 Jun, 2017, 18:24
da pretpostavim deo na kocionim kljestima drzi plochice ?
pa koja mu je alternativa ? gde da kupi ?

Pa verovatno i ima da se kupi polovno ili cak nisam ni morao da menjam jer je i moj limcic dobar , ali novo je novo , greota da na nove plocice ne stavim novo limce i osovinicu ...
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Neizleèiva bolest... ;D :-*

Major


PECA BMW

Citat: UFF poslato 23 Jun, 2017, 00:22
Citat: Laziæ poslato 22 Jun, 2017, 09:58
Al' su ti delovi... :)

kupio parce lima za 100eur i dobio proromsku bmw hemijsku na poklon  [rofl]

to sam im cak i jednom prilikom rekao , narucujem delove a ni blokce da mi posaljete da se bas ne pretrgnete sa neki M privezak ;)
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Koko

Danas obavio prvi put ( do sad samo ostavim papire bez motora ) full Tehnicki pregled za produzenje registracije i to sve po PS-u kao na zapadu, TDM 100% ispravan.  ;)
Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

lord_oblivion

A dok si ga terao na tehnièki iz fotelje, nije bio ispravan?  :D
Valjda ga dr¾i¹ u ispravnom stanju zbog sebe i onog koga vozi¹ pozadi a ne za parèe papira.

Danas promenio lanac, prednji lanèanik, ulje i filter. Raspao mi se kineski migavac, jedan od ona 4 jeftilena sa alija. Drugi prestao da radi jo¹ posle prvog pu¹kiranja  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Jugoviæ i ja danas uradismo ne¹to na mom motoru, ne znamo ¹ta smo uradili, ali smo uradili... :o ;D I usput popili 12 piva... ;D

LM, posle zamene semeringa vilju¹ke zimus poène ne¹to da udara kad se penjem na iviènjak ili preko le¾eæeg policajca, ako u tom trenutku prikoèujem. Malo me iritiralo, ali ja sam struènjak za ignorisanje èudnih zvukova, samo sam se privikao da ne koèim preko prepreka... Ne lezi vra¾e, polako poèelo sve vi¹e da udara na sve manjim izboèinama, sad u Vojsci na ono malo offa od mosta do kampa, ako ga malo br¾e poteram vilju¹ka je uspevala da zakuca skroz, potpuno nelogièno. Danas planirao da proverim da mi nije labav le¾aj guvernala i da sipnem malo vazduha u vilju¹ku pa da vidim da li æe ne¹to da se desi... Ka¾e Juga, dolazi da vidimo... Vruæina... Ba¹ vruæina... Pivo se zagreje za 10 minuta, morali smo brzo da pijemo... ;D Za zagrevanje Juga zalepio svoj bu¹an rezervoar, ra¹èistio kr¹ sa lifta i ka¾e, ajde uteruj to sranje da rasturamo vilju¹ku... ©ta æu, natera me a ba¹ me mrzelooooo... Skinuli ¹tapove, pritiskam levi delovao je skroz normalno, pritiskam desni, jebem li ga, mo¾da malo mek¹i, al' nije delovalo kao da je mnogo, otvorimo ga, ispustimo ulje, rasturimo ga, skontamo da je manual za kle pogre¹an, proverimo sve i doðemo do zakljuèka da je sve bilo kako treba... Slegnemo ramenima i sklopimo ga... ;D Ja veæ popizdeo ¹to smo se cimali za d¾abe, levi ne dam ni da otvaramo, proverio le¾aj, zategnut, proverio disk da nema neki luft pa da je to lupalo, ma kakvi ne mrda... Sklopili sve, isparkirao se, viðe vraga, radi... :o ;D Prikoèim, ma nema ¹anse da potone vi¹e od pola. Zaletim se na prvi le¾eæi, ni¹ta... Zaletim se na iviènjak, ni¹ta... Probam pred semaforom da zabodem koènicu, opet ni do pola hoda ne doðe... Logièno, nekad sam i pomalo skakao sa njim, znam da ne sme da se sabije do kraja bez bar metar visine... Posle 100 le¾eæih i 30 km divljanja sam siguran da je sad sve ok... :o Takoðe sam primetio razliku u pona¹anju na putu, kad smo i¹li u Vojsku malo je lelujao po krivinama, al' sam u svom maniru i to ignorisao... :D Sad le¾i kako samo kle ume da le¾i, nikako ali mnogo bolje... ;D
Definitivno je desni ¹tap bio premekan, za¹to ne znamo, za¹to sad radi, ne znamo... Za¹to je poèelo pomalo pa sve vi¹e, ne znamo... Pivo popili... ;D

E da, jo¹ ne¹to sam otkrio.... Dok je stajao na liftu vidim èudno ulubljenje na mom novom lepom sbk loncu na donjoj strani... :o Gledamo, ka¾e Juga, negde si skakao pa ga stigao klje¹tima... :o
I jesam, jbt... :o
Ko hoæe da na kle stavi ovalni lonac i da skaèe, to se desi... ;D