Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

oprosticemo se od njega jednim roshtiljem...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

to se desit neæe. to oko prodaje poslednjeg motora. nego, prelazim u normalan svet, ono tipa. prodavnica, pijac, kuæa, tries na sat i tako to, pa nema potrebe da èuèim með ludacima i manijacima, da trujem sa dosadnim komentarima tipa, i¹o sam na pijac, pokiso sam, nosio ¹poret na motoru itd. titulu uzmi, tj rasèvari me javno na stubu srama, kad je veæ imam, a nisam je zaslu¾io. ¹ta si mi je zakaèio koj kurac, ako je nisam zaslu¾io :) a inisam, sve vreme mog postojanja ovde samo la¾em i velièam moju velikos'. e sad mi je malo dosadilo. :)

Kostić

Citat: DebeliZmaj poslato 28 Oktobar, 2016, 00:27
oprosticemo se od njega jednim roshtiljem...


ako mo¾e ne¹to masno pro¹arano. ne valja da je èisto meso, osu¹i se pa ne klizi niz crevca :)

DebeliZmaj

Citat: kosta66 poslato 28 Oktobar, 2016, 00:34
ako mo¾e ne¹to masno pro¹arano. ne valja da je èisto meso, osu¹i se pa ne klizi niz crevca :)

ti donesi sta volish da jedesh, ispecicu ti ga kako hocesh ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić


UFF

Citat: kosta66 poslato 28 Oktobar, 2016, 00:33
titulu uzmi, tj rasèvari me javno na stubu srama, kad je veæ imam, a nisam je zaslu¾io. ¹ta si mi je zakaèio koj kurac, ako je nisam zaslu¾io :) a inisam, sve vreme mog postojanja ovde samo la¾em i velièam moju velikos'. e sad mi je malo dosadilo. :)

pa ni maskota nije zasluzila pa su je opet izabrali  :)

Kostić

skinuo sam titulu. nema smisla da je imam dok mi je kljuè u bravi. baciæu je u fioku. ko uspomenu :)






DebeliZmaj

kako je krenulo pa ce se naljuti i nece vishe dolazi ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

A sta je sad opet problem? Nisam u toku :D

lord_oblivion

®eni nam se Vukota, pa je pome¹ao oseæanja  [andjeo] :-* [srce] [ljubav] :P [yahoo] :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Citat: kosta66 poslato 28 Oktobar, 2016, 01:00
skinuo sam titulu. nema smisla da je imam dok mi je kljuè u bravi. baciæu je u fioku. ko uspomenu :)






E sad si preterao... :D

mareskin

Citat: kosta66 poslato 28 Oktobar, 2016, 00:34
Citat: DebeliZmaj poslato 28 Oktobar, 2016, 00:27
oprosticemo se od njega jednim roshtiljem...


ako mo¾e ne¹to masno pro¹arano. ne valja da je èisto meso, osu¹i se pa ne klizi niz crevca :)

Samo pro¹arano i valja. Mljac.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle

za sada ni¹ta, samo sam video da imam ekser u zadnjoj gumi.

Lazic


mrle

Citat: Laziæ poslato 31 Oktobar, 2016, 15:39
Ne diraj


jutros sam je naduvao, bila 0,7 , ne znam koliko brzo ispu¹ta.

Hurricane

...200 dindzi èep, ne skida¹ toèak ni¹ta ako zna¹ gde je, za toliko se ne isplati doduvavati..

mrle

Citat: hurricane poslato 31 Oktobar, 2016, 15:54
...200 dindzi èep, ne skida¹ toèak ni¹ta ako zna¹ gde je, za toliko se ne isplati doduvavati..

lepo se vidi, usput æu do vulkanizera.

mrle

èepovao. Koja gu¾va kod vulkanizera, svi juèe menjaju gume, hteli da me zapale ¹to sam malo preko reda uleteo.

jedno pitanje: da li pasuje obrtomer od bandita 400 na bandita 600? Ili mo¾da neko ima obrtomer za 600? Treba onom Ho¹taplerovom poznaniku (mom kom¹iji).

Lazic

Ja opu¹teno pro¹le nedelje... :D Jo¹ me zvao vulkanizer da doðem... :D

Hurricane

kud ode ovaj svet, od tebe sam bratac oèekivao odgovor pro¹le ili pretpro¹le godine i da ih nisi skidao leti, kao neki  [zvizdi]

ukroji¹e i tebe, cccc...


[srce]