Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

VR 46

Twist of wrist!

Grof

..... nije danas ali prosle nedelje ... sjebao zadnju gumu do ¾ica na Transalpini pa vijao po Rumuniji da kupim drugu ;D sada imam novu Metzeler M3 nazad  [flashing] :D

VR 46

А где је путопис?  [prebicute]  ;D
Twist of wrist!

Grof


Kostić


UFF

vi nista ne radite samo uzalud gorivo trosite

nekad je postojala kazna za to...

DraganPavlicevic

Danas registrovao HONDU. Cena, sitnica-27.000.din.

Lazic


Kostić

jel treba nekome alat za hondu, ostalo mi od traktora




mrle


Kostić

kava ima svoj alat. ovo mi ne treba, pa ako neko ko ima traktor, a nema alat, mo¾e da mu poslu¾i. posebno kljuè za sveæu

mali_zmaj

Ja za kawu moram negdje uganjat,jeben dubok,ili uzak il ne¹to... kljuè za svjeæice!??! Ni¹ta ¾ivo ne pa¹e,il oriðiði ili grunfovat ne¹to!!
jin-jang

PECA BMW

ni ja nisam imao kljuc za svecicu a isto ide neki tanak i dugacak , kupio na pijaci za 200 din i obradio (stanjio) na strugu 50 din . sad imam kljuc za 250 din original :)
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mali_zmaj

jin-jang

Nikolaaaaw

Kosta, treba meni alat za hondu, nisam dobio nista od alata uz motor, 3 dana kasnije sam ukapirao  [doh] Ali ne na poklon  [nono]
Edit: U stvari treba mi ako odgovara za Vfr, i ako se vec neko nije javio za dominatora  [thumb_up]

Kostić

e pa ne znam, da li odgovara za vfr. obzirom da je alat original za domind¾osa, ako se ne javi niko ko ga vozi, a nema alat, eto ti pa nosi

eclipse4

nikada mi nije bilo jasno kako se otvara kutija sa alatom na hondi cbr600rr (primer 2006 god)

Lazic


Glava Dole