Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Bolje i rosineve napnice nego izolirka. A i ako ja nikad ali nikad nisam pucao ili turirao po skupovima pre bih i to radio nego da dodjem na skup i presedim pored motora da ga slucajno ne bi neko pogledom isprljao.

castor

Realno, jedino mjesto gdje je moglo da se ima malo mira je bilo tamo gdje smo se parkirali. Ostalo je bila pra¹ina, fizièka i akustièna. Sa jedne strane je srao bez prestanka i namjere da zaèepi onaj na mikrofon, a sa druge strane su mentalno zaostali pucali do besvijesti. Moram da priznam da je onaj mali sa uljarom taèno znao ¹ta radi, ali svejedno je po meni mentalno zaostao.

Isto tako, ako je istina da ga je motor ko¹tao 600 eura, 300 motor i 300 da ga dovede u ispravno stanje, odlièno se ta uljara dr¾i. Ali bato, ¹to ne poka¾e jaja na cesti ili na stazi, a ne da puca i ne prekida na skupovima. Da, svi su se skupili da vide i njega i motor, ali to vi¹e ne vrijedi komentarisati.

Drago mi je da sam bio, upoznao Bal¹u maloga [kralj] [kralj] [kralj] i vidio Obelix-a, lijepo se provozao ¹to je najbitnije, a sve ostalo je "hvala, ali se drugi put ne vidimo". Samo sam sam sebi potvrdio za¹to ne idem po skupovima.

A ¹to se Bokija i njegove Yamaha-e tièe, da svi tako vode raèuna o motorima, imalo bi ovdje ¹ta da se kupi, a ne samo da se dobri primjerci mogu naæi 99.9% samo iz uvoza...
It's the ride that matters, not the bike…

Gavrolini

 Neke stvari su do organizatora. Ja licno ne volim kad su kao sad motori fizicki odvojeni od svega. Taj sto ti kazes da je srao je Fijuk i oni sa malo duzim stazom odlicno znaju ko je i sta predstavlja. Ok ume malo da zamara ali to je on i veliko je ime u moto svetu kod nas. Pucaca ima svuda, nisam jedan od njih niti to volim ali sam se pomirio odavno da je to deo moto skupa. Onaj ko zeli da se druzi i prica na miru uvek ima gde da se skloni.

Kostić

fijuk umalo pao preko onog korenja u kampu. ka¾e aj malo pomeri traktor, napalo me ovo korenje... posle oti¹o negde. u kampu je bilo dobro, tamo gde su oni restorani bio va¹ar. al sveusvemu bilo poznatog naroda, lepo za videti.

BOKYBOY

Citat: castor poslato 31 Maj, 2016, 00:48
A ¹to se Bokija i njegove Yamaha-e tièe, da svi tako vode raèuna o motorima, imalo bi ovdje ¹ta da se kupi, a ne samo da se dobri primjerci mogu naæi 99.9% samo iz uvoza...

Bato znas me-znam te...Bitno mi je misljenje meni dragih ljudi...za one druge mi bas piste jaja...Ignore je mama.. ;)

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 31 Maj, 2016, 01:52
Neke stvari su do organizatora. Ja licno ne volim kad su kao sad motori fizicki odvojeni od svega. Taj sto ti kazes da je srao je Fijuk i oni sa malo duzim stazom odlicno znaju ko je i sta predstavlja. Ok ume malo da zamara ali to je on i veliko je ime u moto svetu kod nas. Pucaca ima svuda, nisam jedan od njih niti to volim ali sam se pomirio odavno da je to deo moto skupa. Onaj ko zeli da se druzi i prica na miru uvek ima gde da se skloni.
Video sam Fijuka par puta u Panèevu, èini mi se da mu je nadimak na mestu... ;D


@Bokyboy:
Uuuu ¹ta ti je Gavra rekao, prljali ti moped pogledom... :o [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

BOKYBOY

Citat: Laziæ poslato 31 Maj, 2016, 09:48
@Bokyboy:
Uuuu ¹ta ti je Gavra rekao, prljali ti moped pogledom... :o [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

...no comment... [rofl] [rofl] [rofl]

Kostić

provozo kravu posle sedam dana stajanja, 300 m levo i 300 m desno, ala ideeeeeeeeeee [yahoo]

Glava Dole

sta ce da bude novi smrad kad stigne, bik ili kombajn? (posto im dajes predivna imena da pola sata mozgam koji je koji tj koji si u stvari provozao ;D )

Kostić

ti mali ne prati¹ na èasu. nije smrad neko kawasaki ZXR750 H1. uspeo sam da ubacim èak u treæu na trista metara. jedva èekam da registrujem kravu, pa da bacim traktor u tri pièke materine u livadu, ubi me ono pr pr pr...


bajdvej, sradovi ko da su od zlata. ovaj put preskaèem.....

Kostić

bik je bio. al ako ikad kupim busu, mo¾e kombajn ;D

castor

Citat: Gavrolini poslato 31 Maj, 2016, 01:52
Neke stvari su do organizatora. Ja licno ne volim kad su kao sad motori fizicki odvojeni od svega. Taj sto ti kazes da je srao je Fijuk i oni sa malo duzim stazom odlicno znaju ko je i sta predstavlja. Ok ume malo da zamara ali to je on i veliko je ime u moto svetu kod nas. Pucaca ima svuda, nisam jedan od njih niti to volim ali sam se pomirio odavno da je to deo moto skupa. Onaj ko zeli da se druzi i prica na miru uvek ima gde da se skloni.
Ja se duboko izvinjavam ¹to ne znam ko je dotièni gospodin. On nije srao, ono je bila litanija. Taèka. Da je tata moj bio umjesto tog Fijuka, isto bih rekao. Nemoj da misli¹ da ne bih...

Do¹ao sam radi Divljih jagoda, a oti¹ao nakon tonske probe istih, jer vi¹e nisam mogao da izdr¾im torturu. Ko je mogao da ostane, svaka mu èast.

Just my two cents...
It's the ride that matters, not the bike…


Gavrolini

Citat: castor poslato 31 Maj, 2016, 22:50
Citat: Gavrolini poslato 31 Maj, 2016, 01:52
Neke stvari su do organizatora. Ja licno ne volim kad su kao sad motori fizicki odvojeni od svega. Taj sto ti kazes da je srao je Fijuk i oni sa malo duzim stazom odlicno znaju ko je i sta predstavlja. Ok ume malo da zamara ali to je on i veliko je ime u moto svetu kod nas. Pucaca ima svuda, nisam jedan od njih niti to volim ali sam se pomirio odavno da je to deo moto skupa. Onaj ko zeli da se druzi i prica na miru uvek ima gde da se skloni.
Ja se duboko izvinjavam ¹to ne znam ko je dotièni gospodin. On nije srao, ono je bila litanija. Taèka. Da je tata moj bio umjesto tog Fijuka, isto bih rekao. Nemoj da misli¹ da ne bih...

Do¹ao sam radi Divljih jagoda, a oti¹ao nakon tonske probe istih, jer vi¹e nisam mogao da izdr¾im torturu. Ko je mogao da ostane, svaka mu èast.

Just my two cents...
Pa tako lepo reci. Znaci dosao si na koncert a ne na moto skup. Sad je vec jasnije. Jbg sta da ti kazem sacekaj da divlje jagode sviraju na uscu ili u ateni. Tamo nece biti fijuka i pucaca.

Glava Dole

jbg, ruku na srce, ne mozete da kazete da nije muzika za usi... ja nisam imao prilike da naucim da pucam bas ono lepo i pravilno jer mi zao motora al na motorijadi jednom prilikom kad se skupilo 3-4 njih i pucalo celu noc nisam mogao da ne pokusam i ja... naucili me ovi stariji kako da ga hvatam u niskim obrtajima i rezultat...
! No longer available

a ova uljara recimo nije stajala par sati, samo na kratko odmarala i opet ispocetka... i na kraju crkla, pocela da radi ko traktor dok se skroz nije ugasila ;D To je vec kretenizam, ja sam samo probao par puta jer stv jeste zanimljivo ali evo nisam pripucao ni jednom vise od godinu dana mada nije da ne bih voleo al licno sam video kod jednog majstora otvoren motor kom je izleteo ventil pri pucanju a u klipu rupa, otisao ventil u karter...
! No longer available

Andreja

Onaj ko istinski voli motore (zbog sebe, ne zbog drugih) nikad ne bi radio ne¹to ovako...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

ako mislis na mene... ne znam odakle ti da ja istinski ne volim motore... znaci tom logikom ako devojku istinski volis ne treba da je pumpas? ;D

Andreja

Ako si se sam na¹ao u mom pisaniju, onda da.

Poreðenje ti je glupo. Pumpanje devojke je isto kao i pumpanje motora, gas, koènica, obaranje, obrtaji... A neprestano rokanje u blokadu i "prekidaè" mogu da poredim sa batinanjem devojaka. Pa ¹ta znam, nijednu nisam batinao do sad...  [neampojma]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gavrolini

Citat: Andreja poslato 01 Jun, 2016, 01:16
Ako si se sam na¹ao u mom pisaniju, onda da.

Poreðenje ti je glupo. Pumpanje devojke je isto kao i pumpanje motora, gas, koènica, obaranje, obrtaji... A neprestano rokanje u blokadu i "prekidaè" mogu da poredim sa batinanjem devojaka. Pa ¹ta znam, nijednu nisam batinao do sad...  [neampojma]

Mada su mnoge zasluzile ;)