Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

srbijanci su iz srbije
a iz hrvatske su ? picke ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

stilgar


uzo retrovizore i nove ruckice, vezbo kurblanje al i dalje bez uspeha. Nesto mi promice numem da ocenim kad je trenutak da zapnem, jednom sam nabo al slucajno. Sutra skidam relej i vacam se u potragu za novim. Mada cu prethodno probati da ga otvorim i vidim da nije zalepio il odem do nekog elektricara. jos da nadjem stitnik za ruke po mogucstvu beli bice super.

Kostić

da ode¹ do mi¹e pei da te nauèi da kurbla¹ il do talibana

stilgar

Citat: kosta66 poslato 25 Maj, 2016, 22:19
da ode¹ do mi¹e pei da te nauèi da kurbla¹ il do talibana
mogu da odem samo kawom jer hondu nemerem da upalim, mada bolje do talibana on ima jare pa moze da se proba prakticno :) ma polako nije frka, dok ja sam ne ukapiram kad je trenutak da zapnem dzaba teorija.

Kostić

e , to. ako nauèi¹ jare, domi æe da ti bude lak ;D

lord_oblivion

Hteo si da ka¾e¹ Kselka ?  :)

Stilgare, mo¾da bolje da jo¹ ne popravlja¹ automat, biæe¹ prinuðen da pre nauèi¹ kurblu  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

clutch&brake

Citat: DebeliZmaj poslato 25 Maj, 2016, 19:25
srbijanci su iz srbije
a iz hrvatske su ? picke ..


Moji su Srbi iz Hrvatske. Tako da napusi mi se kurca majmune debeli
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić


DebeliZmaj

Citat: njanja poslato 25 Maj, 2016, 23:14
Moji su Srbi iz Hrvatske. Tako da napusi mi se kurca majmune debeli

kako pajdo fabrika ? sta nebavish se vishe time... jebeno ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

stilgar

Citat: lord_oblivion poslato 25 Maj, 2016, 22:56
Hteo si da ka¾e¹ Kselka ?  :)

Stilgare, mo¾da bolje da jo¹ ne popravlja¹ automat, biæe¹ prinuðen da pre nauèi¹ kurblu  ;D
da naucim da kurblam moram, to je obavezno, necu kupovati nov al rece mi Zlaja iz platnera da ga rasturim ako je moguce i malko ga razdrmam moze biti da je zalepio samo. A vezba kurblanja svaki dan. Tu je kawa da se provozam i odmorim nogu. kawa pali na dugme. :)

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 26 Maj, 2016, 00:15
Citat: njanja poslato 25 Maj, 2016, 23:14
Moji su Srbi iz Hrvatske. Tako da napusi mi se kurca majmune debeli

kako pajdo fabrika ? sta nebavish se vishe time... jebeno ..
Stvarno æe da te pojede mrak... :o [rofl]

clutch&brake

Citat: Laziæ poslato 26 Maj, 2016, 00:45
Citat: DebeliZmaj poslato 26 Maj, 2016, 00:15
Citat: njanja poslato 25 Maj, 2016, 23:14
Moji su Srbi iz Hrvatske. Tako da napusi mi se kurca majmune debeli

kako pajdo fabrika ? sta nebavish se vishe time... jebeno ..
Stvarno æe da te pojede mrak... :o [rofl]

osiguranje ovo ono...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

stilgar

da vas obavestim sta bi na kraju. Da kurblam nisam naucio al moracu. Elem izadjem  jutros rano i resim da primenim Lazicev metod uzmem cekic u ruke skinem relej i cuknem ga malko sa svih strana drskom naravno i kazem ako ne proradi radi teza strana pa u sitne komade. Vratim i Honda upali na cvrgu, na alnaser, ladna, bez sauga i samo prede. Stajala je doduse 2 godine pa joj treba malo vremena da se sabere. Kasnije u voznji odjedared prestane da mi radi sirena, bez nje sam ko bez kocnica. Stanem dva tri put izvucem dzekove, malo ga klimnem, radi sirena :) Podmazo lanac oprao zadnu felnu od masti i terajjjj. Malopre sam doso sa voznje, obiso i kultno nam mesto. Jos zmigavce da resim i onaj glupi stitnik, da zamenim kociono ulje i plocice, da sunem novo ulje u masinu  i dosta za ovu sezonu od sredjivanja, samo voznja.



Kostić

ako je æutao dve godine, prvo si trebao da zameni¹ ulje, a ne da se vozi¹. u njemu je garant katran.

stilgar

Citat: kosta66 poslato 26 Maj, 2016, 14:49
ako je æutao dve godine, prvo si trebao da zameni¹ ulje, a ne da se vozi¹. u njemu je garant katran.
ne brini ti za ulje, zamenio je prethodni vlasnik sipo je motul 5100 al ja ocu mineralno iphon 20-50 po starinski :)

Kostić

ne brinem ja, nego ako je ulje stajalo dve godine, odma menjaj, ako je menjo onda ok. i ako nije vo¾en iè dve godine, polako da se sve razradi. a mo¾se desi tako da sitnice poènu da drkaju. zbog stajanja

stilgar


Andreja

Bani sutra prepodne ako hoæe¹/mo¾e¹ na sok i èas kurblanja :) Jare mi nije tu, kod ortaka je u Belom potoku, crklo, ostalo bez varnice, mo¾da je glupost, mo¾da nije, nisam u raspolo¾enju da èaèkam :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D