Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

Na sajtu cmsnl nadjes svoj model motora i oznaku dela u spisku delova..

Glava Dole

Ma sta ce ti lezajevi, kad ga zaletis preko 220 drzace sila tocak u centru :D

freepartyman

Nisam danas,ali sam zato juce stavio nove rucke ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

mkt

bolje da nisam nista radio jebo me pas

Darko

Citat: kosta66 poslato 28 Jul, 2015, 16:06
dal neko zna oznake le¾ajeva prednjeg toèka za moju biciklu i gde mogu da se kupe? crko desni, pa kapiram da valja da zamenim oba :(


http://www.cmsnl.com/suzuki-gsx-r600-1997-2000-usa_model16079/bearing25x52x15_0926225061/#.VbfD-D9nXgA






mali_zmaj

prije neki dan zamjenio zadnje plocice,kocionu tecnost,ima tema koja je zglajzala.... stavio orginalnu sajlu kvacila... bila neka izgrunfovana,zamjenska.. doduse nisam ja zamjenio to, nego neko ko se razumije u to i zna nesto sastavit kad rastavi!!!  he he he
jin-jang

DraganPavlicevic

Pala registracija; 28000din. sa zamenom saobraæajne zbog izmene adrese.

joka

Citat: mkt poslato 28 Jul, 2015, 19:39
bolje da nisam nista radio jebo me pas
©to menja¹ foto aparat, sa kljuèevima? Verovatno si farbao ralicu sprejom  [neampojma]   [cheers]

mkt

da, i to dok je nakacena na motor
usro sam i ralicu jer sam promasio boju, usro sam agregat i grane jer sam nespretno isprskao sve oko i na motoru, sjebao pantalone i bzvz pukao 800 kinti za sprej, potrosio pola sata da to sve ocistim razredjivaem hahaha ma show :( a sve sam to mogao da lepo dam coveku da mi odradi i da se ne jebavam 0.o  nego dokon pop i jarice krsti

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

BOKYBOY

...sipao gorivo...i...prekontrolisao pritisak u gumama... 2,5 napred i 2,9 nazad... ;D

Major

Citat: BOKYBOY poslato 29 Jul, 2015, 07:33
...sipao gorivo...i...prekontrolisao pritisak u gumama... 2,5 napred i 2,9 nazad... ;D

Isto :D

juga

©ta sam uradio na svom motociklu?....... ni¹ta, a trebao bih!

Hurricane

...pa ¹to onda ne radi¹?

jesi li bar otklonio one posledice Debrca?

[cheers]

juga


*zeka*

Vratio fabricke auspuhe , promenio ulje i filter, ocistio BMC filter vazduha, skinuo sekundarne leptire,promenio tecnost u sistemu za kocenje , doduse nesto od toga juce al i to se racuna.  Jebote kocnica neuporedivo bolja , nisam verovao koliko lose ulje moze uticati na doziranje kocnice.

Major


UFF

Citat: mkt poslato 29 Jul, 2015, 02:50
da, i to dok je nakacena na motor
usro sam i ralicu jer sam promasio boju, usro sam agregat i grane jer sam nespretno isprskao sve oko i na motoru, sjebao pantalone i bzvz pukao 800 kinti za sprej, potrosio pola sata da to sve ocistim razredjivaem hahaha ma show :( a sve sam to mogao da lepo dam coveku da mi odradi i da se ne jebavam 0.o  nego dokon pop i jarice krsti



jbg ja ti lepo rekoh

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Black Adder

Citat: lord_oblivion poslato 30 Jul, 2015, 05:05
Napravio polu-nosaèe za bisage :


lepo ispalo, nego mi nekako visoko, daj jo¹ koju sliku