Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

Citat: mrle poslato 23 Novembar, 2018, 14:31
Bardahl od Viktora, pre¹ao 2-3 hiljade...

ne bacaj to staro ulje trebaæe malom milo¹u... :)


ja kad sam kupio nov kumulator skino sam ga nijednom a i d¾aba sam ga kupio onaj stari je radio al kad sam ga veæ kupio i stavio ¹ta ima da ga skidam i dopunjavam zimi i te¹im da je nejaè i da brinem o njemu. ene ga radi isto ko i prvi dan. i ne tinja mi ni far ni levo oko ko daretu i ¹taja znam jebemliga.

sasa ns 1

ne bacaj to staro ulje,  to nije staro,taman se razradilo.

danas sam prvi put pipnuo  versisa.Skinuo sedi¹te i izmerio aku 12.93 v. Odlièno.Stoji raskaèen par dana u gara¾i gde je ko napolju.Uzeo punjaè ajnhel sa 1a ukopèo .pa za pola sata skoèio na 15,3 v.
Uzeo 5w sijalicu ,spojio na red da dobijem oko 0,5 a punjenje pa nastavio dalje..Kad ponovo digne na jedno 15v prekidam.
U rezezvoar od 19 litara dosuo 3-4 deci 98 % alkohola da pokupi vodu od kondeza tokom zime i spreèi rdjanje rezervoara.Ima u TSV radnjama po 160 dinara.svugde je 230-250.

Lazic

Sipao ceo litar na rezervoar od 15 litara... ;D Nije se bunio... :D

UFF

eto sasa ustedeo 70-100rsd na alkoholu i podelio sa nama a mene kanarinac proziva sto sam podelio ustedu od 2000rsd pa na vise po gumi za auto   [facepalm]

Gavrolini

 Sunce ti jebem sa kakvim se predznanjem ulazi u zimu. A ja majmun ostavim motor kako se zatekao kad zaguzi...i to ako odlucim da ne vozim po snegu. Kakvi kurci alkoholi,puni rezervoari i skidanje akumulatora

Kanarinac

Na kraju ispade 1100 po gumi, tako da je usteda ko da je i nema

UFF

nije bas 1100 po gumi ali aj da kazemo da jeste, daj mi 4 puta po toliko posto je kao da je nema neces ni da osetis :D

Kanarinac

Okacio sam link gore, kama vec od 4300 dinara u toj dimenziji, a s obzirom da si uzeo 2 to je 2200 dinara. Kao sto rekoh u drugoj temi tvoj auto, radi sta hoces. A da ti dajem, evo zavristala mi jaja bas

sasa ns 1

Citat: UFF poslato 29 Novembar, 2018, 00:48
eto sasa ustedeo 70-100rsd na alkoholu i podelio sa nama a mene kanarinac proziva sto sam podelio ustedu od 2000rsd pa na vise po gumi za auto   [facepalm]
jes razlika mala al  je  kupi¹ 2  a dobije¹ 3

Boban_m


UFF


Hurricane

Ima na aliju bolja stvar, èekiæ sa magnetom i le¾i¹tem za ekser

UFF

video sam da imaju ameri samo sto za njihovu varijantu moras da imas pripremljen sarzer sa ekserima
inace i ovi obicni sto se kupuju kod nas (ne keser vec obican tesarski/stolarski sa "kljunom" napred) isto ima leziste za ekser a neki malo bolji takodje jeftini imaju i magnet
prednost ove plastike je sto drzi ekser na pravcu dok ne udje bar pola kad su najvece sanse da se isti i iskrivi


aæimo

Au jbt ¹ta je sve potrebno da se ekser zakuca!?

UFF

 [rofl]


varovatno su sve govna ili neupotrebljiva u praksi ili koja te mrzi da koristis ali voleo bih da isprobam

Kostić

pukla cev u selu jedna traka suva druga jao jao jao ¹to si seo na motor jutros ;D

Lazic


®or¾

 [rofl] pa da kupi lebac i plati beli lukac babi na pijaci ;D

Lazic