Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m

Hvala Zorz. Sinoc izasao u oglasima, u roku od pola sata sam rezervisao i jutros ga pokupio dok nije neko drugi. Liku ostavio prijatelj koji je otisao iz zemlje i trazio $5400 a takav je oko 8K na trzistu. Dobio sam i fabricki Zumo uz njega, ali ne i bocne kofere.

mali_zmaj

jin-jang

mkt

Citat: K0le poslato 13 Oktobar, 2018, 19:36



Sve¾e ulje , novi filter ulja, filter vazduha nov i namazan. Oèistio pra¹inare na vilama, promenio ulje u zadnjoj koènici, nasuo èorbe do èepa.. sutra malo 'u¹umu'
Ono najbitnije, izborio bitku sa pajvanima na registraciji, uraðen tehnièki po NOVOM (majke ima ga da ima ga majke  [srednjiprst]), od ponedeljka registrovan  [flashing]

daj neke detalje ako mozes oko te borbe sa registracijom, sta, kako, gde i koliko
kako te sluzi motor i imas li nameru da ga prodajes :P heheh

Lazic

I ja htedoh reæi da napi¹e neko pismo kako je igledala borba... :D Tj, ¹ta su kenjali i kako ih je obrlatio... Po¹to ako je verovati nekima, policija samo juri da skida tablice sa vozila sa led sijalicama i zatvara tehnièke preglede koji ih puste... :o [facepalm]


@Boban:
Malo sam ljubomoran, kilometra¾a je fantastièna, motor je fotelja, ti si gej... ;D :-* Samo mi nije jasno kako kod amera ne¹to staro 9 godina mo¾e da ko¹ta 8k... ??? Iskreno i 5400 mi zvuèi previ¹e...

Boban_m

I ja sam im to govorio al ne pali ;D

Otkud znam kako, ali tako je. Ako pretvoris u evre, I uporedis sa evropskim trzistem, I dalje je jeftinije ovde. Kod amera je predjena kilometraza najvaznija. Auta preko 100k milja su bagatela a kod nas je to nista, ko novo. Ali kod nas je servis razumna cijena a ovde je klanje.

UFF

pa prodaj sad taj coper koji ce ti
a i nema veze sto nisu zicane ako neces po pustinji da ga teras

megaidiot

#8406
Citat: Boban_m poslato 13 Oktobar, 2018, 19:38
Prikopcao auspuh na kompresor i duvao, duvao i evo sta je ispalo:

20181013-123531" border="0
oooo svaka cas, da se lepo navozas. i dobra je berba, 2007-2009 najbolji. :D

Citat: Boban_m poslato 14 Oktobar, 2018, 00:33
Ali kod nas je servis razumna cijena a ovde je klanje.
masu stvari mozes sam


sta ima sve od opreme? ima li esa?

K0le

Citat: mkt poslato 13 Oktobar, 2018, 23:14

daj neke detalje ako mozes oko te borbe sa registracijom, sta, kako, gde i koliko
kako te sluzi motor i imas li nameru da ga prodajes :P heheh

Nije bilo obrlaæivanja, samo nerviranja.. Prvo imao tehnièki uraðen 'po starom' tj pre 4.7. , al u sup-u pao sistem i jo¹ neki ¹trajkovi pa im se nagomilalo predmeta i meni istekne tehnièki.. Pa se onda malo vozao s motorEm u kombiju jedno 2-3 puta da uradim tehnièki po novom, na 3 mesta, i na svakom se hvataju za drugaèiji detalj a ostale stvari (koje na drugim mestima recimo tra¾e) ignori¹u.. Migavci, gume, dimenzije toèkova, kilovati.. i tako . U principu ne zna se kuj koga kerebeèi. Da nisam prethodno uplatio registraciju ne bih ga sad ni registrovao. Al ajd, kad je bal nek se jebe i princeza . Svi papiri predati u agenciju, èekamo ponedeljak na tablicu i nalepnicu.  [dunce]

Boban_m

Citat: UFF poslato 14 Oktobar, 2018, 10:25
pa prodaj sad taj coper koji ce ti
a i nema veze sto nisu zicane ako neces po pustinji da ga teras
Trebao mi je motor za dvoje za duzi put. Razmatrao sam FJR, nasao jednu sa 3000 milja za 6K. Gledao VFR1200.
Ali ne ide...ne osjecam nista prema tim motorima. Tako da ce GS teren gledati samo na posteru, na zalost. Vise bih volio da su zicani tockovi, ali me Djunta istraumirao pricama o felerima zicanih tockova ;D

Salim se, pozdrav za Djuntu. Tako ispalo jbg, nema biranja, a realno nije ni vazno po asfaltu.

Citat: megaidiot poslato 14 Oktobar, 2018, 11:44
oooo svaka cas, da se lepo navozas. i dobra je berba, 2007-2009 najbolji. :D

sta ima sve od opreme? ima li esa?
Hvala kolega. Ima neki saso mange, sreca pa sam dobio i knjige uz njega, sad cu da listam kako se pritiskaju dugmici.

20181014-100010" border="0

Kostić

#8409
Citat: K0le poslato 14 Oktobar, 2018, 14:15
Citat: mkt poslato 13 Oktobar, 2018, 23:14

daj neke detalje ako mozes oko te borbe sa registracijom, sta, kako, gde i koliko
kako te sluzi motor i imas li nameru da ga prodajes :P heheh

Nije bilo obrlaæivanja, samo nerviranja.. Prvo imao tehnièki uraðen 'po starom' tj pre 4.7. , al u sup-u pao sistem i jo¹ neki ¹trajkovi pa im se nagomilalo predmeta i meni istekne tehnièki.. Pa se onda malo vozao s motorEm u kombiju jedno 2-3 puta da uradim tehnièki po novom, na 3 mesta, i na svakom se hvataju za drugaèiji detalj a ostale stvari (koje na drugim mestima recimo tra¾e) ignori¹u.. Migavci, gume, dimenzije toèkova, kilovati.. i tako . U principu ne zna se kuj koga kerebeèi. Da nisam prethodno uplatio registraciju ne bih ga sad ni registrovao. Al ajd, kad je bal nek se jebe i princeza . Svi papiri predati u agenciju, èekamo ponedeljak na tablicu i nalepnicu.  [dunce]

pre koliko godina je nekome iz vlasti dunulo da uzme neke pare pa je zakonske kartone od 10 godina za gas u autu preko noæi pljuno i reko 5. masa je najebala með njima i ja. skinuli mi tablice na ulici bio kod sudije nikad kazna nije do¹la ima tome jedno 6 godina. danas je nekome palo na pamet da vozila moraju da izgledaju kako je on zamislio pa sa pandurima maltretiraju tehnièke preglede na kojima rade struèni ljudi koji potpisuju odgovornost a ne panduri i sad æe ta prièa da ispadne ko zna kako al dobro po nas neæe.

taj obrazac pona¹anja smo videli i u sava mali, u po¾aru a i u zdravstvu

model èim ustane¹ ti si u prekr¹aju

tebi sad, ako im se prohte, ladno mogu da skinu tablicu ako te vide na asfaltu sa tim gumama a i u ¹umi jer si registrovan za saobraæaj.

misa-pei

Sjajno, Bobane! Ba¹ mi je drago! S u¾ivanjem (i razumevanjem :D :D :D) da se navoza¹.
Država je najveći neprijatelj naroda

Glava Dole


Boban_m

Hvala Miso. Trudim se oko razumijevanja, cak sam mislio i user manual da procitam, ali ne mogu da se skinem s motora ;D. Danas sam vec presao preko 100 milja i isao preko 200kmh. Odavno mi se dupe nije ovako zalijepilo za motor.

megaidiot

ti si u amerike mozes uvek da kupis od vudija tockove pa da menjas kako ti raspolozenje.

Boban_m

Ma jebes tockove, gledam gume jer su ove na njemu za zamjenu u neko skorije vrijeme. Kako ih je prethodni vlasnik ukockao, nije mi jasno. Kao da je vozio s pomocnim tockicima ;D

Zeljkamp

Bobane, neka je sa srecom. Nauzivaces se na tom motoru, dileme nema. ;)
TwinZ Auto & Moto

mrle

Citat: Boban_m poslato 14 Oktobar, 2018, 21:44
Hvala Miso. Trudim se oko razumijevanja, cak sam mislio i user manual da procitam, ali ne mogu da se skinem s motora ;D. Danas sam vec presao preko 100 milja i isao preko 200kmh. Odavno mi se dupe nije ovako zalijepilo za motor.
Evakuisano 3.000 zatvorenika na Floridi zbog uragana "Majkl" http://www.blic.rs/cz55zll

mrle


Boban_m

Bilo Mrle prosle sedmice, ali ne kod mene na jugu nego na sjeverozapadu, na samom vrhu golfskog zaliva. Gadnu stetu napravio.

jevta