Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

fantome taj skorpion je tesko govno od gume, spasio si mu zivot bukvalno

bobane sa s20 nema greske ali neces moci da verujes koliko ces je brzo pojesti  :o

Lazic

Potvrðujem za ¹korpiona, goru gumu nikad nisam imao, klizala je kako pomislim na koènicu, pao bar 3 puta zbog nje... Jedina koju sam stavio novu i za¾alio...

@Fantom:
Gde je motolaboratorija na Zvezdari?

FANTOM

    Moj burazer bas nije bazdaren , ko ni ja sto nisam bio u mladosti . Ta guma je bila toliko tvrada i kockasta . A kad je dosao da je zamenimo vidi se da je ludak obarao do same ivice manijak - MotoManijak .  [ludak] On kaze da se desavalo da mu nekad malo pobegne al sta zna luda glava. Verujem da ce mu se ova sto smo sad stavili Metzeler bolje pokazati ako nista ima oblik kako valja  :D
    Lazicu kako ne znas coveka bre sad cu ti poslati na fejsu ;)

Boban_m

Uzeo Dunlop Sportmax GPR 300. Za koji dan cu napisati kakva je.

20180821_193054" border="0

Guma od $123.90 sa montazom $182.12. Sad su me osisali i to im je to od mene.

Hurricane

ajde, ajde, nek je u zdravlje

ovde ode Fantom u motolabaratoriju i izbiju mu iz d¾epa 50 eur, oèekivao sam da je vi¹e..

do¹ao kom¹o sa Floride i za zamenu sijalice u Accordu mu tra¾ili nekoliko stotina dolara...


lepa ¹ara  [thumb_up]

FANTOM

    Da al ja kupim dve gume polovnjace i platim montazu za te pare  [rofl] [rofl] [rofl], kod nas montaza i balansiranje 1500 din , jebes te Amerike  [rofl] ;)

Bishke

Jedva nasao krsten nosac telefona, tj GPS-a za motor...
+ uticnica 12v....upaljac i usb


You should do one thing every day that scares you

Lazic

Dok ti stigne¹ do Tare pa¹æe sneg... :D

Lone Wolf

Сам да кажем за искуство са УСБ пуњачем.
Ови упаљач су ОК, ћуте кад их поставиш.
А УСБ има у себи трансформаторчић који претвара 12 волти на 5 и смањује струју на 1-2 Ампера и то онда и кад стоји нако на мотору лагано извлачи акумулатор... Мени за два дана исцрпио. Неком више неком мање.
Не може рај на земљи.

Lazic

Hehehehe, nekad davno povezao punjaè za gps direktno na acc, kakva mo¹a... :D

mrle

Citat: mrle poslato 20 Avgust, 2018, 11:55

Sada pitanje za majstor Jugu i ostale koji se bakæu kr¹evima: Da li mo¾e jedno brzinsko krpljenje rupa, bez skidanja, lickanja, mazanja... samo da se odozdo bar ne¹to pokrpi?
ko je voljan da se malo zajebava sa tim.



skinuo prekjuèe ralicu, da mo¾e brzinski da se zavari.

sada æu i ja kao sszgo: Ima li neko da mo¾e i hoæe ovo da uradi, a da nije ovla¹æeni servis?

Bishke

Citat: Lone Wolf poslato 22 Avgust, 2018, 14:26
Сам да кажем за искуство са УСБ пуњачем.
Ови упаљач су ОК, ћуте кад их поставиш.
А УСБ има у себи трансформаторчић који претвара 12 волти на 5 и смањује струју на 1-2 Ампера и то онда и кад стоји нако на мотору лагано извлачи акумулатор... Мени за два дана исцрпио. Неком више неком мање.

Ovaj ima prekidac, osigurac bla bla....

A akum je nov...igrom slucaja pred put stari izdao
You should do one thing every day that scares you

Gavrolini

Cek cek ovo me sad interesuje. Hocu da porucim neki od onih meraca napona sto imaju usb i upaljac. Gde ga najbolje povezati?

Bishke

You should do one thing every day that scares you

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mrle

najbolje u utikaè pored kreveta iza noænika.

Hurricane

Citat: mrle poslato 22 Avgust, 2018, 14:37
Citat: mrle poslato 20 Avgust, 2018, 11:55

Sada pitanje za majstor Jugu i ostale koji se bakæu kr¹evima: Da li mo¾e jedno brzinsko krpljenje rupa, bez skidanja, lickanja, mazanja... samo da se odozdo bar ne¹to pokrpi?
ko je voljan da se malo zajebava sa tim.



skinuo prekjuèe ralicu, da mo¾e brzinski da se zavari.

sada æu i ja kao sszgo: Ima li neko da mo¾e i hoæe ovo da uradi, a da nije ovla¹æeni servis?

Slikaj bre da vidimo

Gavrolini

Jebomeotac kad sam i pitao :)

Poslato sa RNE-L21 uz pomoæ Tapatoka

jevta

Direktno na acu preko osiguraèa.U sluèaju da je preko brave ne radi pnjenje kad je motor uga¹en.Neko tako voli ja ne.
Inaèe ja danas nisam ni¹ta uradio na motoru samo sam ga vozio

mali_zmaj

Ja ni¹ta,ali planiram da napokon montiram nosaè za telefon...,trebat æe mi za Pulu sad,po¹to idem novim putem,od Starigrada,tj. Maslenice skroz jadranskom... Pa da ne fulam to jedno skretanje koje ne znam,za sve ostalo mi ne treba...!!!! Poznam put!!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang