Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

Litra bajo moj,izvlaci najgore iz covjeka!!  ;)
jin-jang

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]

Samo ti to polako, ne preteruj... :-*

mali_zmaj

Ma mogao sam ja jos,al nema uzivanja onda,ovako sam uspjeo malo i blejati okolo..,a i isao sa kolegom koji se slomio na ZZRu malom..,a velik covjek..,pa ga i cekao...,al kako su cijepali ovi momci iz Srbije koji su bili sa nama,kuku lelee....,dogovor je pao da oni sibaju..,a mi lagano,da ih ne usporavamo..,naspram njih ja sam sporac teski!!
:-[
jin-jang

Lazic

Zato ti jo¹ uvek ima¹ upotrebljive gume... ;D

navajo

Turila Djolencetu automat anlasera od RF-a....e, jos kad bi mogao da ide kao rf😂😂😂

jevta


Lazic

Oprao ga u Drinèiæevoj, monsunom... :o ;D

Glava Dole

#7928
Isterao ga malo po kisi cisto radi reda da se priseti kisnih carolija :) Ala volim da ga piknem na zvaku a zadnji deo ovako zaplese... uhhh :drka: [srce]

! No longer available

EDIT: I za one koji nisu primetili kako glatko radi na malom gasu... ujedno je i prvi klip iz voznje nakon operacije iz druge teme(posle lepo prestelovanih ventila i profi alatom sinhronizovanih karbona):

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,23898.0.html

Pupupuu kuckuckuc, da ga ne ureknem :)


lord_oblivion

Ne ureknjava¹ njega nego sebe. Sreæa tvoja pa ovi nisu po ulici kad je ki¹a  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

bigbad86


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

UFF

kad ces da svratis na monster?
i sad vec tradicionalno da me slikas na okretnici  [rofl]

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Kostić

ovo dete dok se ne izlomi neæe da se smiri ;D aj po suvom driftuj jebo ki¹u na ki¹i i patika proklizava ;D


meni ki¹a oprala motor, zalila instalacije, zalila cilindre, sad poèo da trokira na prvom pun vode.... il opet jebava bobina oh ne....

Glava Dole

Ja patikom umem da proklizam i po suvom, kakav sam baja :)

On topic: u inat uraganu stigla jos jedna fals varta i za kivija :P


Kostić

#7936
isfeniro struju i cilindre zamenio jednu sveæu - firca ko besan ;D

je pre desetak dan hteo da se iskurèim na zadnji u pilota i odvalim onaj zatezaè, par dana pre toga hteo da se iskurèim na zadnji, obrijem gumu od semafora do biv¹e gajbe, vi¹e neæu da poku¹avam da se iskurèim na zadnji sav mi se motor raspo od isprobavanja al na zadnji jok. pu  ;D

a znam da mo¾e al numem mnogo mi te¾ak  i mnogo vobluje i kriv mi volan i ne¹to tu nije kako treba   ;D :(

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic


Gavrolini

Komplet servisirana vodena pumpa na crf. Izmenjao semeringe,osovinicu, lezaj,lezaj balansera...sad mogu da ga prodam :)