Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

Чачани су паметан народ. Дакле или ниси из Чачка или си нашао нас па зајебаваш.
Друштво за заштиту од животиња

Glava Dole

Dugo vam trebalo da se upecate :D Niko nije obratio paznju na avatar? [rofl]

eclipse4

#7864
ja sam ti kum :)


Glava Dole

Prvi si me tako prozvao privatno, pre foruma i avatara, sto jes jes :) Mislio sam na motore, i speed je na spisku, nije zaostao od ranije, jos je kod mene, zadnja mu se skroz raspukla i samo mu ona i aku fale da se vrati na tockove :) Nisam vas zajebavao nego sam se sprdao ovako jer mi smesna razlika, nisam ni ocekivao da cete da se upecate... da pomislite da je neko ko cesce vadi bregaste nego sto menja ulje bas tolki pajser? :D

Gašpar

Citat: Glava Dole poslato 04 Jun, 2018, 13:01
Prvi si me tako prozvao privatno, pre foruma i avatara, sto jes jes :) Mislio sam na motore, i speed je na spisku, nije zaostao od ranije, jos je kod mene, zadnja mu se skroz raspukla i samo mu ona i aku fale da se vrati na tockove :) Nisam vas zajebavao nego sam se sprdao ovako jer mi smesna razlika, nisam ni ocekivao da cete da se upecate... da pomislite da je neko ko cesce vadi bregaste nego sto menja ulje bas tolki pajser? :D

:violina:

Lazic

Hoh¹tapler i UFF se upecali, Ga¹o sviraj violinu njima... :P :D

Black Adder

Spakovao nespakive auspuse, many thanks to Juga, Revolution, Sale & Ivan

Kostić

  коме још треба затезач точка... дал ће да издржи нежност  ;D  заварио ми комшија шипку  [klanjam_se]



mrle

Citat: mrle poslato 27 Maj, 2018, 22:59
Citat: lord_oblivion poslato 27 Maj, 2018, 21:05
Danas, ojaèanje ve¹anja ¹uspleka, jer ovih dana idemo kod Sebe za novi rolbar. ©rafovi senzora menjaèa se otpustili i zabalavilo ulje, skinuo deklu magneta, oèistio zalio plavim lepkom i ovaj put dobro stegao ¹rafove.

Pre neki dan sanirana jedna napuklina kod flakèiæa levog zadnjeg fuzastera. Skraæena papuèa zadnje koènice.
Pre pre neki dan, ugraðena LED u glavni far.

ps. isto danas, utegao æopavu.
ja veceras, danas na Brdu, u drugoj temi zvao na pivo...
zove me zena, isla do Lekinog, kaze uvek joj iz prve u drugu zaglavi, ostane u leru. Poceo da pokazuje da je u prvoj, a Pulser u leru... hajde znalci ovih kineza, pomoc. Odakle da krenem?
nisam odgovorio:
Uzeo ja pulsera, du¹u mu izvadio (u vo¾nji), sve ok. Ne znam ¹ta se njoj de¹avalo?

Uzme ¾ena u petak ZZR-a, vozila se po blokoviima i ugasi joj se na raskrsnici Ivana Ribara i J. Gagarina, verglala, drndala ,upalio posle deset minuta, krenula preèicom kroz naselja i ostala bez struje. Ja do¹ao sutradan, motor ne pali ni kontrolnu tablu. Prespojio kablovima, pustio par minutada ga Multipla puni, upalio na èvrgu, odvezao ga do terase, tu nije imao snage da upali ali je ¹tektao, davao znake ¾ivota. Stavio ga na punjaè, pali na pipanje. Tek danas idem na NBG, pa æu i da premerim punjenje.
Da, isto je i na kawi zezao menjaè, nije hteo u ler, u prvu... moram nogu da joj pregledam :)

Hattrick

Citat: kosta66 poslato 05 Jun, 2018, 15:43
  коме још треба затезач точка... дал ће да издржи нежност  ;D  заварио ми комшија шипку  [klanjam_se]




[rofl] [rofl] [rofl] [kralj] [klanjam_se]

Glava Dole

Probao kako mu stoji preklopni nosac :) Sad da smislim kako da ga prepravim na elektriku kad budem imao vremena i ne bude me mrzelo da se zajebavam s tim :)





Poljanac92

Mozda mozes da iskoristis motorce za podizanje farova na mazdama :D
Preticao sam i kad nisam morao :D

Koko

#7874
Danas okupao novog ljubimca.  ;)


Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

Glava Dole

Citat: Poljanac92 poslato 06 Jun, 2018, 19:27
Mozda mozes da iskoristis motorce za podizanje farova na mazdama :D
Mozda moze da posluzi... to ili od brisaca, tako nesto... smislicu nesto... ako uopste i budem hteo sebi da komplikujem zivot :D Moze i servo motor, kontrola nije problem al jeste problem to sto bi morao da bude jak i samim tim glomazan jer on onda ne bi mogao da ide preko reduktora, a ako stavim obicne DC motorcice onda mi trebaju granicnici za prekid struje. A dosta je uocljivo pa je malo problem sve to spakovati da bude neprimetno :) Videcu, al bila bi zanimljiva fora :)

mkt


niki64

Citat: Glava Dole poslato 06 Jun, 2018, 22:11
Citat: Poljanac92 poslato 06 Jun, 2018, 19:27
Mozda mozes da iskoristis motorce za podizanje farova na mazdama :D
Mozda moze da posluzi... to ili od brisaca, tako nesto... smislicu nesto... ako uopste i budem hteo sebi da komplikujem zivot :D Moze i servo motor, kontrola nije problem al jeste problem to sto bi morao da bude jak i samim tim glomazan jer on onda ne bi mogao da ide preko reduktora, a ako stavim obicne DC motorcice onda mi trebaju granicnici za prekid struje. A dosta je uocljivo pa je malo problem sve to spakovati da bude neprimetno :) Videcu, al bila bi zanimljiva fora :)
Znam da su koristili onaj motoric za zakljucavanje vrata od auta
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Glava Dole

Znam i ja, razmisljao sam ali nisam siguran da li ce imati dovoljno snage i hoda, prilicno je velika razlika izmedju totalno sakrivene ispod repa i normalnog propisnog polozaja :D

Hurricane