Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


castor

It's the ride that matters, not the bike…

Lazic


Hohštapler

Regler za 900din... ja ipak nisam tolko bogat. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

#6924
Uzeo i ja jedan cisto da se nadje u rezervi, ali izgleda da smo malo izmesali zice ;D Tako spojeno kod mene cepao 16,9V sasvim opusteno. Logicno je da je crna masa ali ovde ocigledno izmenjeno. Ko bi reko da na crnu treba dovesti plus :) A nikakva sema nije stigla uz regler pa onda gledaj u pasulj koja boja je za sta, a jos boje i prkose zdravoj logici...

Elem, danas sam zamenio slavinu i skinuo ipak elektroventil, osiromasio mu malo smesu(iliti vratio jer sam pre neki dan preterao), sad ne guta knedle i lepse radi, uboo sam mu otprilike u centar ali izgleda da ga sad pa koci sajla gasa pa ostaje u 3K a toj polovnoj koju sam kupio kad je prva crkla je vec bio nesto krpljen buzir spolja izolirkom a vidim da se sad tu prelomila pa ce biti da je do toga :) Hocu da uzmem i novu kvacila za rezervu i novu za gas i to ide na motor sveze podmazano a ove stare nek cuce za rezervu :) Jos samo kad bih znao GDE?


aæimo

Ve¾i oko glave, pa kad ti dopizdi cimni jako.  :-* ;D

Hurricane

..skini sve posalji meni, odnecu do majstor Grade pravi bukvalno bolje od originala  [thumb_up]

Glava Dole

Citat: Hurricane poslato 19 Januar, 2018, 06:58
..skini sve posalji meni, odnecu do majstor Grade pravi bukvalno bolje od originala  [thumb_up]

You have already posted a thanks to this post at 25 Maj, 2017, 21:37

Vec porucena druga sa ebaya, za onolike pare(11 dolara postarina) bi morali da dostave za max 10 dana ali videcemo :) Za Srbiju sam guglao, guglao, i goglao po ogasima i nisam nasao pa puko i porucio od preko :) A ove od kvacila ima i u Srbiji :) Ali ponudjen kao pocascen, hvalaaaaa :-* [srce]

E da, danas treba utvrditi zasto mu je crklo i dugo i kratko svetlo :) Ja tipujem na osigurac ali videcemo :)

Hurricane

za 11 dolara si mogao sve tri sajle da sredi¹ kod ovoga

nema veze da zna¹ ubuduæe, prvo pitaj pa onda poruèuj

mrle

ja naruèio sajllu kvaèila sa alija, odlièna., bila 9e.

mali_zmaj

Milo¹e ti ko Triger!!  Jeste to je ta metla samo sam zamjenio èetku dvanaest puta,a dr¹ku èetrnaest puta!! 
Pa tvoj æe motor da bude nov jo¹ malo kad djelova pozamjenjuje¹!!  ;) 
jin-jang

bigbad86

Izduvao filter za vazduh. Mada nisam ni morao
.

Lazic

Povezao regler kako treba... D¾aba sam se radovao... :D Za jednu crvenu sam re¹io punjenje akumulatora do kraja zime i na kratkim relacijama.... :D Bar konaèno opet mogu da vozim sa ukljuèenim farom i grejaèima ruèica... :D I moram sporije da vozim, ni¹ta preko 80... :D [facepalm]

Skapirao sam da je u stvari skroz ok regler za skutere sa minijaturnim alternatorom...

bigbad86


mali_zmaj

jin-jang

Ostoja

@Laziæ
E pa jebo sliku svoju, kad kupuje¹ regler proveri¹ koliko W ima tvoj alternator pa kupi¹ regler koji to mo¾e podneti...
P.S. Znam jo¹ jednog koji se pravio pametan a zaboravio da mu motor ima alterrnator od pola kW...


[veryangry] [veryangry] :-*
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Kostić

ja u po noæi izvadio kurac i pipno motor istim. ¹to je crklo crklo je, ni¹ta nisam diro, vozim se svaki dan evo ima kolko od kako sam ga opet sklepo. a moro sam da ga pipnem kurcem zarad onog, da ne bude ni¹ta kurcem nisam pipo po motoru.

gixxer


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.