Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

Provozo se sa novim volanom, otiso do usca u nadi da je Madmax otvoren (sunce je napolju jel, al qrac) lakse se upravlja, a ono sto je najbitnije mnogo bolji polozaj sedenja, i polozaj ruku mi je sad kao treba. sve u svemu najbolja investicija koju sam imo do sad.

banevuk

#41
Citat: stilgar poslato 29 Januar, 2015, 12:33
Provozo se sa novim volanom, otiso do usca u nadi da je Madmax otvoren (sunce je napolju jel, al qrac) lakse se upravlja, a ono sto je najbitnije mnogo bolji polozaj sedenja, i polozaj ruku mi je sad kao treba. sve u svemu najbolja investicija koju sam imo do sad.
Vidim da si u najboljm godinama, ka¾i mi koliko si visok ???? jer sve ¹to si rekao meni nije odovaralo te sam skinuo takav volan i vratio hebove. Ja sam 196 cm (130 kg) suvi¹e sam uspravan bio to mije najvi¹e smetalo, vetar me je razbijao, ¹irok rukohvat pa kad skreèem suprotna ruka u odnosu na stranu na koju skreèem mi be¾i, ma jednom reèju grozno. Skinuh ga i spasih se, 200-300 km u cugu nikakav problem ¾ena me zeza da se vi¹e zamaram vozeæi auto nego motor ????? Elem drago mi da si na¹ao sve ¹to ti odgovara, u zdravlju se vozio. Ako te put navede Ibarskom do Sremèice, sunce, kafa javi se. Pozzz

edit: Inaæe ni¹te ne radim na motori jer mi  jedan Moto Doktor Mega Manijak  stalno govori "Idi u.......................... ne pipaj ni¹te, jel radi ? jel tro¹i ulje, jel ide..........èuti tu nad¾iveæe tebe  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] (flourocent lover)

stilgar

@banevuk
190 sam visok, orginalni volan je bio uzak, ovaj LSL L02 je za neked a ima i LSL 03 koji je touring i koji je jos siri od ovog i vislji bogami za 3 cm. Ovaj sto sam ja uzeo (LS 02) je zlatna sredina, meni licno odgovara da sedim uspravno godine jbg, ne mogu poguren da vozim :)

LSL 03



LSL 02





banevuk

Citat: stilgar poslato 29 Januar, 2015, 14:31
@banevuk
190 sam visok, orginalni volan je bio uzak, ovaj LSL L02 je za neked a ima i LSL 03 koji je touring i koji je jos siri od ovog i vislji bogami za 3 cm. Ovaj sto sam ja uzeo (LS 02) je zlatna sredina, meni licno odgovara da sedim uspravno godine jbg, ne mogu poguren da vozim :)

LSL 03



LSL 02





Super drago mi je da si na¹ao re¹enje i da si zadovoljan. Ja moj skinuo i prodao kolegi sa foruma i on prièa tvoju prièu. Ne znam pièim ovako pa dok ne zabole ledja  [neampojma] [neampojma] [neampojma] [hello] [hello] [hello] [hello] [hello]

ЯЭВОЛУТИОН

lako je banetu...on nasloni stomacinu na rezervoar i onda vozi sa dva prsta.....visok covek dugacke ruke i velik stomak....misa nizak, kratke ruke veliki stomak...mora malo da privuce volan....stilgar visok i stomacic...staracki....mora da sedi uspravnije jer ako legne ne isplati mu se ustajati.....
A na cbr1000f je sve toliko ispod plastika da ti se smuci zivot da njih skines....presle su vec milione i servisirane hiljadu puta....tu sem zamene ulja malo sta moze da se uradi....bolje da je pustis da ode na groblje slonova ...polako sama....sto ce se desiti ipak nakon tvoje smrti.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

banevuk

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Januar, 2015, 19:13
lako je banetu...on nasloni stomacinu na rezervoar i onda vozi sa dva prsta.....visok covek dugacke ruke i velik stomak....misa nizak, kratke ruke veliki stomak...mora malo da privuce volan....stilgar visok i stomacic...staracki....mora da sedi uspravnije jer ako legne ne isplati mu se ustajati.....
A na cbr1000f je sve toliko ispod plastika da ti se smuci zivot da njih skines....presle su vec milione i servisirane hiljadu puta....tu sem zamene ulja malo sta moze da se uradi....bolje da je pustis da ode na groblje slonova ...polako sama....sto ce se desiti ipak nakon tvoje smrti.

Stomaèinu te¹em spremam se za sezonu  :-* :-* :-* sreæa ¹to ostali voze dre¹eve, pored nas bi ostao gladan  [rofl] [rofl] [rofl]
ali nema veze izvolte

Balsa Wrx

Rastavio WRa,sve plastike digo itd,da se malo ocisti od 17 ipo hiljada,blata,soli i cega sve ne :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

srbac


chengelle

Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

chengelle

Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

chengelle

Najavljujem uskoro temu SREDJIVANJE ZX9R

Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

Kostić

spustio æopavu sinoæ i pogledo ulje kroz ¹pijunku

Hurricane

..napunio aku sinoæ, danas verglanje..  [yahoo]

VR 46

Twist of wrist!

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

BOKYBOY

...pre neki dan ulje i filter...ulje u kvacilu...



...danas antifriz i kontrola svih zavrtnjeva...




...sutra nadam se podmazivanje i stelovanje EXUP-a i vracanje oklopa...

makinjo

Citat: stilgar poslato 26 Januar, 2015, 19:01
zavrsio montazu volana, moro da pravim duze sajle instalacija je bila ok, zezo se dva dana sa sajlom za gas, kolko je nepristupacno a nisam nikad ranije kacio na eru, al sve ispalo dobro na kraju, montiro i uticnicu 12v.  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]





stavio sam za sad ove bezvezne tegice, moram sa starog volana da skinem srafove za tegice al moracu kod nekog bravara izgleda da ih prethodni vlasnik malko pecno tj vario.





a nabavio sam i drk literaturu i odo da uzivam :)





Ja uzeo isiti volan samo crni  i nisam nista hvala bogu morao da produzavam . Jedino me je namucilo menjanje tj postavljanje starih navoja za tegice u novi korman .
Nista strasno  [thumb_up] ;D

BOKYBOY

...i kao sto sam i nameravao,izvadjen EXUP ventil,opran fino,biksne i osovina namazane bakarno termo mascu,nastelovane sajle servo motora...zvanicno spreman za sezonu,na motoru nema sta vise da se radi... [yahoo] [yahoo] [yahoo]