Glavni meni

VW 1200J Buggy

Započeo Dzambo, 16 Januar, 2015, 02:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

extra! svaka cast!!!   [thumb_up]
jin-jang

Dzambo

Planiram da zamenim kuciste ventilatora hromiranim, bez air duct-ova (odnosno izduva za ventilaciju), poklopce ventila, nosac alternatora, i poklopce cilindara i kaisa takodje, hromiranim.
Sto se tice karba, trenutno je tu od keca, radi ok. U nekoj buducnosti moze da legne dvogrli. :)
Usis planiram da ocistim i ofarbam.

Sutra mi stizu farovi i volan, a sledece nedelje uzorci boje.  :D

bigbad86

Uzmo boschov injection iz brazila ;)

Dzambo

Stigli su farovi, moram priznati da sam vise nego zadovoljan. Socivo je cvrsto pricvrsceno i lepo baca svetlo, a pozadina je ofarbana u crno.
Slike su lose jer sam slikao fonom bez blica uvece.



Otvor za rezervoar, na kraju sam pronasao nauticki koji cu povezati crevom sa rezervoarom. Izgleda odlicno, a precnik cevi se poklapa sa precnikom cepa.



Volan je od Golfa Mk1 Gti. Kupio sam volan bez centralne kapice, i dao kod strugara da mi izradi slicnu. Uzivo izgleda jedno 3x bolje. Ostaje da stavim stiker u centralno polje.



Rezervoar pricvrscen. Ovde se vidi gde je ulaz za gorivo, trebace mi crevo koje skrece pod 90' , to sam vec dao da se izradjuje.




Dzambo

Motor ociscen, hromirani delovi stigli..








Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Hurricane

..kako sija mamu mu jebem, srce slama..

zovi upomoæ ako treba i¹ta...

[clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]

Dzambo

Motiran je samo auspuh i nosac alternatora, ovo sam ostalo samo nabacao za slikanje.  ;D ;D

Cekam na poklopce cilindara, stizu za otprlk dve nedelje, pa krece sklapanje motora nazad.  :)

BOKYBOY


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Gašpar


Andreja

Potro¹ih sve pluseve na tvoje postove, odlièno, sjajno, do jaja! :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

MIGE


Lazic

E to æu morati da provozam...;D :-*

dusankobgd

Ovo ce biti pravo vozilo za uzivanciju.

cika zuba

Odlièan projekat,sedi¹ta iz Smarta pun pogodak!
[/

Ostoja

Respekt...       [clapp]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Dzambo

Hvala svima :)

Stigli poklopci cilindara, motor je vecinom sastavljen, ostalo je da se poveze gorivo.... I naravno cela struja da se uradi.
Slike su malo mutne jer sam slikao kalkulatorom.  :D




Lazic

kako li se èuju te cevke...? :D

Dzambo

Ne znam jos uvek, nisam palio motor od onda.. Mogu da se skinu dB killeri koji su u cevima onda je komplet suplja koliko je siroka :D :D