Glavni meni

Za koga navijate u 2015. ?

Započeo Radanovic, 04 Januar, 2015, 02:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mik

Citat: redshadow poslato 16 Februar, 2015, 17:14
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Februar, 2015, 13:16
pad je bio ozbiljan ali ne u gp klasi....i na u ovim godinama....znas....ja sam cerao ki besan sa 16, 17...pa cak i 18 godina....klizao pod bankinu , zabadao tarabe i automobile....sad mi se nesto ne radi to...kako su godine isle tako se broj izletanja smanjivao....neko bi rekao iskustvo, a ja kazem stepen rizika.....ranije nisam osecao strah kad vidim zenu u kolima....
hoces da kazes da neko treba da pada na svake dve godine sa ozbiljnim posledicama da bi se proverilo da li ima strah za trkanje?
klasa nije bitna uopste kad se porede moto2 i motogp ako se uzimaju u obzir samo padovi.
po meni cela ta (da padne pa da vidimo da li ce imati muda) prica je boze me sacuvaj i nije mi jasno kako ljudima uopste pada na pamet.

[dobarpost] [thumb_up]

zVuk

Citat: Zeljko King poslato 16 Februar, 2015, 20:26

Ne brate,veæ kad malo apgasuje,da mali pridje i èestita pobedu Valentinu Rosiju.....
Auh,¹to bih voleo da sutra kreæe ¹ampionat.... :'(  odo¹e mi ¾ivci  [veryangry] dok ne poène......

Hor Kolibri - Moja masta
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Zeljko King

Citat: zVuk poslato 17 Februar, 2015, 09:17
Citat: Zeljko King poslato 16 Februar, 2015, 20:26

Ne brate,veæ kad malo apgasuje,da mali pridje i èestita pobedu Valentinu Rosiju.....
Auh,¹to bih voleo da sutra kreæe ¹ampionat.... :'(  odo¹e mi ¾ivci  [veryangry] dok ne poène......

Hor Kolibri - Moja masta

Hahahahaaaa....  [rofl] [rofl] [rofl] [clapp] G E N I J A L NO !!! [clapp]   E sad je na meni da probam da smislim ne¹to ovako originalno(biæe "malo" te¾e)
Jo¹ jednom- BRAVO zVuk ZA ORIGINALNOST.... [thumb_up] [clapp]

s.i.m.a

Citat: zVuk poslato 16 Februar, 2015, 10:50
sala...brate, sala....preuvelicavanje zarad podjebavanja....ono pola vijagre i tako to.....:D...a neki se prime.....:D
vidim ja da se ti salis cim navijas za markeza ;)

zVuk

 [rofl] [rofl]

obrati paznju na prvih 10ak sekundi ovog klipa....

MotoGPâ,,¢ 2014 Best Overtakes
Ko se ljuti, uleti mu kruti

s.i.m.a

nek bude tako lepo i cisto cele sezone i ja cu uzivati  [cheers]

zVuk

....jedva cekam da pocne sezona.... [cheers] [cheers]
Ko se ljuti, uleti mu kruti

x3mer89

Nadam se da ce Marquez i dalje startati lose inace nece biti zanimljivo :)
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

Zeljko King

Citat: zVuk poslato 18 Februar, 2015, 19:29
....jedva cekam da pocne sezona.... [cheers] [cheers]
"Deda" odluèio da "odere" malog#93 ovim stilom.(zbog @ zVuk-a) [rofl]


Zeljko King


zVuk

Citat: Zeljko King poslato 19 Februar, 2015, 13:24
Citat: zVuk poslato 18 Februar, 2015, 19:29
....jedva cekam da pocne sezona.... [cheers] [cheers]
"Deda" odluèio da "odere" malog#93 ovim stilom.(zbog @ zVuk-a) [rofl]



jak mu stil.......tako su devojke sedele na biciklama kad su ih muvali predradni svaleri......:D [rofl]
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Radanovic

Rossieva izjava na pitanje o sampionu za 2015.

“Da treba da se kladim na nekoga, to bi bio Marquez, zato ¹to je on favorit. Na taj naèin bih poku¹ao i da privuèem malo lo¹e sreæe za njega, po¹to opklade to privlaèe”.

srbac

Nesto Doktoru  slabo ide voznja ovog proleca.... jos malo ce ga i Suzuki stici.... 8)

Kanarinac


Mik

Citat: Kanarinac poslato 28 Februar, 2015, 02:09
Ali u kurcu :D

Da, navijanje kosta!
(Al' ne moze se svetu objasniti!  :))