Glavni meni

zimska vo¾nja motocikla

Započeo Kostić, 10 Decembar, 2014, 07:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gorki

Citat: kosta66 poslato 08 Januar, 2015, 18:41
pa ni bataja nije blizu na minus 5, mora da je duvo u prste, a klinci, pa ja¹ta æe da base soni da se provozaju. ako su veæ tako veseli, ponovite to makar vikendom. ono, pomalo, ne ba¹ da se zamrznu :)

gorki, vama je ba¹ bilo veselo, zavidim vam. izgledo sam ti snimke na fejsu, imate opako dobre staze po toj va¹oj guduri :)
cekamo Vas sledece godine.Svi su dobro dosli.
THINK BIKE !

perkestefan

Ja se redovno vozim :D malo i padam pa nista idemo dalje haha :D Evo jedan snimak :D
https://www.youtube.com/watch?v=mEW1RY3Q38o

Kalesin

Juce se nakanim kao toplo, i odzujim do Zrenjanina na seminar transicem, ovi moji ostali isli nekim minibusem, put da te bog sacuva, ravan ravan ravan...ali bem ti vetar, setao me iz trake u traku...specijalno na jednoj deonici kad je pocelo da duva, da te bog sacuva..al ne bese hladno...toliko..nista stigoh u Zrenjanin a ona recica sto tece kroz centar zaledjena.. slogirah se..ostala tamo do 7 uvece, povratak...po kisici, klizavo mrnjau (umalo se ne ubih na jednoj krivini, bese gusto) al toplije i manje vetra, noc...a na putu kao za djavola kamiona autobusa koliko neces...trebalo mi sat vremena da dodjem do kineza (mosta), hvala bogu na antirefleksnim naocarima...stadoh kod mosta jer mi desna ruka trne (neki karpalni sindrom..bla bla..zna nasa uciteljica sta je to), kad sam pogledala kacigu..bem ti misha kao da sam isla na offroad kros...jakna, lone...da te bog sacuva. Al bese mi lepo !
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

goranvojska


perkestefan

Ja sutra idem na off po planini Goliji :)

Kostić

pa sad, taj put za zrenjanin i nije ne¹to za u¾ivanje, pogotovo po ki¹i. i dare se jednom vraæao pa smo ga tra¾ili po ki¹i. bolje da si i¹la pe¹ke ;D

ja gledo ovaj video, pa ti ima¹ krampone, ¹ta si stiso tu koènicu bre. pu¹taj to i gas kroz taj sljunak i blato ;D

malopre na ibarskoj ko u tamo gde je stalno magla. magla do jaja. vozim i gledam dva snopa od fara a ibarske ni u tragovima. jebemti farove :)

perkestefan

Nije bila u pitanju kocnica vec led :D staklo :D
Covek koji je dolazio kod mene iz Backe Topole rekao je da se nikada nije bolje izvozio nego od Kraljeva do Raske... Kaze da je uzivao u voznji :) 

Kostić

taj se ba¹ posvetio zimskoj vo¾nji. 400 kma plus 400 kma, olala :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kalesin poslato 18 Januar, 2015, 19:19
Juce se nakanim kao toplo, i odzujim do Zrenjanina na seminar transicem, ovi moji ostali isli nekim minibusem, put da te bog sacuva, ravan ravan ravan...ali bem ti vetar, setao me iz trake u traku...specijalno na jednoj deonici kad je pocelo da duva, da te bog sacuva..al ne bese hladno...toliko..nista stigoh u Zrenjanin a ona recica sto tece kroz centar zaledjena.. slogirah se..ostala tamo do 7 uvece, povratak...po kisici, klizavo mrnjau (umalo se ne ubih na jednoj krivini, bese gusto) al toplije i manje vetra, noc...a na putu kao za djavola kamiona autobusa koliko neces...trebalo mi sat vremena da dodjem do kineza (mosta), hvala bogu na antirefleksnim naocarima...stadoh kod mosta jer mi desna ruka trne (neki karpalni sindrom..bla bla..zna nasa uciteljica sta je to), kad sam pogledala kacigu..bem ti misha kao da sam isla na offroad kros...jakna, lone...da te bog sacuva. Al bese mi lepo !

pre puta kamenju u dzepove......45 kila nemas sta si ocekivala nego vetar da te oduva...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

papaja

Evo i ja malo prosli vikend  Cacak-Guca-Lucani-Ovcar Banja pa starim putem za Cacak...



Balsa Wrx

Ja sam trenutno na bjelasicu poso na skijanje,naravno motorom,sve uredno ocisceno samo put vlazan,sve u svemu vrhunski :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić

ona 45 a motor 250. to je isto ko mladi bal¹a, on 250 motor 45 :) nebi je oduvao vetar da nije zabola po gasu. i mene baci sa jedva 65 kila al kad preðem 150 :)

Balsa Wrx

Kole,aj ti na 2m imaj 65kg :D mn odlicno ovako sluzim motoru ko sidro nigdje ne plese a lako ide na tocak :D i sad imam 90   [rofl]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić

pa ni mojih 186 cma nije za bacanje, al ni za 65 kila. al dobro, motor je te¾ak pa balansiramo :)

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić


perkestefan

#96
Citat: kosta66 poslato 20 Januar, 2015, 07:31
taj se ba¹ posvetio zimskoj vo¾nji. 400 kma plus 400 kma, olala :)

Covek uziva, to je bilo letos nije sada, a odradio mi je glavu za moj kawasaki klx, to je fabijanovic, i covek kada mi je rekao da ce da dodje da mi donese glavu motora u Rasku jer je ostala dugo vremena na popravci, ja mu jednostavno nisam verovao :D covek kralj... :D

Zverka

Citat: Slaninar poslato 12 Decembar, 2014, 18:17
Nisi video kad se "namontiram" za sne¾nu vo¾nju do posla. Na stanicama ljudi stoje i glasno komentari¹u: "koji ludak!"  :D

Vozila nekoliko zima uzastopno ... al sam imala tu srecu pa nije bilo mnogo snega na putu
iako sam imala slikove ( maltene )
ona prica za kvacilo -gas ( zvaku ) cupa samo kad je smet ili zesci nanos...najlonke ( unihopke i ta sranja ) su jako kratko pomagala toliko da sam uvek nosila rezervne u dzepu ko izbeglica...al tezak motor pa je bilo kao lakse tad sam vozila zzr-a
posle jednog preturanja u smet ...sam digla ruke... nije hteo ni na zvaku ni na sta ...samo zabod i pljus...sreca u nesreci  padoh na mekano ...al posle toga dici motor je jednako ZLU
ova sezona je  prva po  redu da sam parkirala motor zvanicno i da stoji ususkana u garage...
p.s
meni je bilo lako auto put od kuce do posla...al od kuce do auto puta je bio zajeb ....
Never ride faster than your angel can fly

:D

Slaninar

Ovo sam prièao za vo¾nju bicikla - ono s jednom konjskom snagom.  :)

Bajs je lagan pa ne pada, lako se kontroli¹e, a pedalanje greje, tako da sem skija¹kih naoèara i neke srednje jakne, dole mogu i samo helanke - sve do nekog te¹kog minusa. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

srbac