Glavni meni

zimska vo¾nja motocikla

Započeo Kostić, 10 Decembar, 2014, 07:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

hehe, nisi ti video tvoje sugraðane pre neko veèe kod futo¹ke. ja stao da se ugrejem, smrzo se ko dupe, duvam u ruke a oni prolaze i samo se èuje ¹apat u daljini... vidi ovu budalu iz beograda, a meni ba¹ simpa ;D

Slaninar

"To nisu ljuuuudi, to su BEOGRAÐANI!"   :D
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Balsa Wrx

Bio juce do kolasina 300km u jednom pravcu lijepo bilo izguralo kostoprdalo ko zmaj,ma da ima leda pa sam skliznuo sa 10km jebes ga sm je :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić

Citat: Slaninar poslato 12 Decembar, 2014, 18:24
"To nisu ljuuuudi, to su BEOGRAÐANI!"   :D
epa eno vam malo zmijulja po raskrsnicama, od beograðani. mnogo bre klizavo kod vas, jel vi to ma¾ete zejtinom te ulice ;D

bal¹a sine, uspori, ako misli¹ da ti dam motor da se voza¹ po ¹umi :)

Kostić

ako bude sreæe i padne neka kinta sneba, ode èièa da èeka novu godinu il na rudnik na ljulja¹ku il na zlatobor. ponesem ¹ator, bokal crnog i par konzervi i bole me kurac. ako usput padne i koja paulja, ima bude ko onaj memedoviæ, ¹to s d¾ipovi i kamere za televizor skita po svetu i èelièi muda :)

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Kostić

neka neka, ja æu da gledam dole, mo¾da nekom ispadnu neke pare pa nastavim dalje :)

clutch&brake

Skuter vozim do 5c a motor ne ispod 12c... sve ispod toga nema svrhe koliko god sanjao voznju
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

motor ispod 10 ne, od 10 do 15 moze ako bas mora ali nije za uzivanje jer ne vozis opusten, preko 15 je ok, jbg nije nam svima ista granica komfora

Slaninar

Zimi treba previ¹e vremena da se obuèe¹/skine¹ i previ¹e se pa¾ljivo mora voziti. Nije opu¹teno zbog hladnog asfalta. Pretpostavljam da je off road potpuno druga prièa. To bi mi bilo cool.   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

freepartyman

Ja i Kira vozili u subotu i uzivali na 13 stepeni :) Doduse bilo je suncano pa je osecaj bio da ima 15,16..Ja ispod 10 stepeni izbegavam da vozim motor sve iznad mi je ok. Stim sto od 15 do 20 nemam dzemper ispod jakne,nego neku majicu sa duzim rukavima, od 20 do 25 majica kratkih rukava preko jakna..    25 + bacam jaknu :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

bigbad86

Ja juce na oko 12c vozio 150kmh na autoputu, hladnocu nisam ni osetio... Oprema batooooo. Al zato ne daj boze da sam trebao da zakocim, gume sranje, asvalt sranje+ ladan :P

Hurricane


BOKYBOY

...ja motor vozim do 2C...samo da je suvo...juce i prekljuce se izvozao lepo,cak i malo ostrije voznje bilo...gazela 200+...skretanje na Tosin bunar usao sa 90-100 bez imalo problema...gume radile posao savrseno iako je hladan asfalt (michelin forever)... [thumb_up]...samo magli vizir po gradu mamu mu hebem... [veryangry]

srbac

Ja se vozio malo pre, bez kacige i rukavica , 500m , u Negotinu 0 C , magla.... makar malo...  ;)

goranvojska

Citat: kosta66 poslato 15 Decembar, 2014, 09:38
ako bude sreæe i padne neka kinta sneba, ode èièa da èeka novu godinu il na rudnik na ljulja¹ku il na zlatobor. ponesem ¹ator, bokal crnog i par konzervi i bole me kurac. ako usput padne i koja paulja, ima bude ko onaj memedoviæ, ¹to s d¾ipovi i kamere za televizor skita po svetu i èelièi muda :)
koleeeeeeee pobedio si.

SSZGO

ja volim da vozim zimi, lepse nego leti....
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

bigbad86


Hattrick

Muka mu je od toplote i przenja sunca po Dubai-u.  ;D

Balsa Wrx

Kod nas se vozi i zimi i ljeti,nema sezone ali ubjedljivo najgori asfalt na balkanu.Ma da zna zestoko da zaladi npr kad idem u kotor u skolu ujutro u 6  temp je 0 i cak ima i poledice bem ga ali sto je tu je nemam god za auto a i da imam kupicu opet motor :p
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.