Glavni meni

Moj Fazer 600

Započeo nash, 09 Decembar, 2014, 23:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

megaidiot

ma jok, ovaj stari fazer je najlepsi od svih.

Slaninar

Meni se ne svidja auspuh pod repom kod novog.

Model sa karbovima i kosim farovima je bolji od kockastog jer je bolje uradjena optika na farovima.
Ipak, kockasti ima taj vanvremenski Star Wars dizajn - meni je prelep. Kad se pojavio devedesetih, ona kriza, mislio sam da nikad necu moci da ga kupim, a trebalo je samo stedeti i cekati da postane 10 godina star. :)

Evo ga u Kill Billu :)

https://youtu.be/9K5fuADwIzA

Inace, po meni, golf 2 (gti) medju motorima. Pouzdan, radi, ali nije nov ni po dizajnu ni po nedostatku karburatora.

Brdo mesta pod sicem, udoban, lepo povlaci, odlicno koci, spram svega ne trosi puno, velik kapacitet retervoara na modelima od 2000. godine...


Poslato sa sokocala mobilnoga
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

nash

Citat: Ho¹tapler poslato 20 Jul, 2017, 23:32
Ne znam kako ti vozi¹, ali ja sam sa Slaninarovim fejzerom (isti taki) preo¹a sad nekih 1300-1400km...
Meni je prosek potro¹nje ispod 5 van grada... nemam ¹to da te la¾em.  [cheers]

Inaèe, odu¹evio sam se motorom. Neverovatno kako se lako vozi, kako dobro ide kroz krivine, fino pote¾e u ni¾em re¾imu, dobro koèi.... polo¾aj sedenja, sve... sjajan.

EDIT:
sad vidim dve kacige - sad mi je jasna potro¹nja.  [thumb_up]

Ista mi je potrosnja i kad vozim solo i kad vozim zenu... Vozio sam ga na servis karbova kod Saleta u Temerin, i Sale je utvrdio da su neke dizne (zaboravio sam koje) bile za onu verziju sa manje kW pa je stavio vece, a imam i K&N, otvoren auspuh...

A polozaj sedenja je OK, samo posle malo duze voznje me bole kolena...

megaidiot

polozaj sedenja mi je mnogo bolji od kad sam podigao korman sa onim riserima sto idu i prema vozacu, kablovi i sajle ostali isti, ali dalje ne bi mogli.
juce sam preterao 800km bez mnogo odmora (stanem kad se upali rezerva, sipam, pisam i teram dalje) i bilo je udobno, manje-vise, samo i danas bole kolena.
sediste zvuci kao dobra investicija, ali ne resava problem sa kolenima, a i ne znam koliko cu dugo da zadrzim motor.
Citat: Slaninar poslato 21 Jul, 2017, 10:10
Meni se ne svidja auspuh pod repom kod novog.
simetrican je, mozes da kacis sta hoces sa strana, na rucke za suvozaca, nece izgoreti. jeste ruzan, ali sluzi.