Glavni meni

Dakar 2015.

Započeo Radanovic, 09 Decembar, 2014, 23:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Radanovic



Prijavljeno 168 motorista , od toga dve zene.
Gabor Sagmeister sa brojem 66 na motoru.


Najveci favorit je Marc Coma na KTM-u
KTM Factory Racing Team prepares for DAKAR 2015



Laia Sanz vozi Hondu
Laia Sanz, única piloto oficial del Equipo Honda HRC 2015



[povracanje] [povracanje] [povracanje]





Od ''egzoticnih motora'' , tu je jedan vozac sa gotovo serijskim KTM-om

Radanovic


zozon

   Srecom se ne ocenjuje lepota ovih motora  ;D


ЯЭВОЛУТИОН

hoce li ove godine da vozi dva motora.....onaj jedan ga tesko vuce....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Decembar, 2014, 14:49
hoce li ove godine da vozi dva motora.....onaj jedan ga tesko vuce....
sto nisi otisao da mu prestelujes masinu.jbg nas covek da ga pomognes ispred mm.da se ne muci sa 2 motora.

zozon


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zozon poslato 28 Decembar, 2014, 19:12
   Jos jednom
   http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,8375.msg349542.html#msg349542
   ... da pocnemo ...
ja bi9h ucestvovao ali nemam sponzore....ako ce zozon racing tim da sponzorise ja idem.....ako motor izdrzi zavrsavam reli garantovano.....kako god.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

perlx

Tezak si i mator sa malim klincima, ti ces kamionom sa delovima, ja cu da vozim, zozon finansira.
MM Dakar u najavi :)

ЯЭВОЛУТИОН

Ti si neiskusan i kekeljiv....ne bi isterao ni prolog
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zozon

   I Boza i Gabor sami finansirali svoje nastupe ... sponzori dolaze tek kad neko osvoji 67-o mesto  [thumb_up]

Andreja

Citat: perlx poslato 28 Decembar, 2014, 23:52
Tezak si i mator sa malim klincima, ti ces kamionom sa delovima, ja cu da vozim, zozon finansira.
MM Dakar u najavi :)

Brate, gotivim te i sve to ali slatko se nasmejah kad sam proèitao ovo :D Ti si bre izi rajder, nisam nikad video bilo kakvo "nasilje" nad motorom sa tvoje strane :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt

mozda zato sto nikad nije imao pravi motor
:p

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zozon poslato 29 Decembar, 2014, 00:36
   I Boza i Gabor sami finansirali svoje nastupe ... sponzori dolaze tek kad neko osvoji 67-o mesto  [thumb_up]
pa zato sam i smislio da ti budes sponzor.....67-o mesto je uspeh......slazem se da bez ozbiljne logistike ne moze da se plasira u prvih 10. ali da ima 50 kila manje zavrsio bi na 45-om mestu...da ima 20 godina manje na 35-om mestu.....nak Gabor napravi tim i nadje vozaca i sponzore ....ovako uzima pare a realno nikad vise nece ni prici to 67-om mestu.....osim ako 400 vozaca ne odustane....
I Lauda bi verovatno nasao sponzore da vozi F1.....i zavrsio bi u prvih 20.....25....veliki uspeh....za dedu od 100 godina.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Popsy

joooj... kako bi ja to terao...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

ЯЭВОЛУТИОН

popsy....ti biko gabor.....bio b 67.mi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

monsterbnt

Popsi bi posle 100m ukopao motor... i onda jos toliko kopao kanal njime...
Smrt SVIMA!!!!

mkt


Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

zozon

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Decembar, 2014, 11:48
Citat: zozon poslato 29 Decembar, 2014, 00:36
   I Boza i Gabor sami finansirali svoje nastupe ... sponzori dolaze tek kad neko osvoji 67-o mesto  [thumb_up]
pa zato sam i smislio da ti budes sponzor.....67-o mesto je uspeh......slazem se da bez ozbiljne logistike ne moze da se plasira u prvih 10. ali da ima 50 kila manje zavrsio bi na 45-om mestu...da ima 20 godina manje na 35-om mestu.....nak Gabor napravi tim i nadje vozaca i sponzore ....ovako uzima pare a realno nikad vise nece ni prici to 67-om mestu.....osim ako 400 vozaca ne odustane....
I Lauda bi verovatno nasao sponzore da vozi F1.....i zavrsio bi u prvih 20.....25....veliki uspeh....za dedu od 100 godina.
Ja se potpuno slazem s tvojim misljenjem samo ne razumem gde su ovi mladji, laksi, brzi ... pametniji  [neampojma]
nek' neko drugi napravi tim i nadje vozace, Gabor je pokrenuo srpsku Dakar pricu sa nule i ja ga zbog toga cenim kao sto cu ceniti svakog sledeceg iz nase drzave ko nadje snagu i nacin da ucestvuje na Dakar reliju