Glavni meni

Kawasaki KLE 1991 opruga zadnjeg amortizera

Započeo Serpente, 09 Decembar, 2014, 22:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Serpente

Ljudi treba mi pomoc :) opustila mi opruga na motoru i potone poprilicno kada sednem,a kada sedne jos neko bih izbegao da pricam :) da li neko zna da li odgovara opruga od nekog drugog motora ili cega god?Neko resenje za problem?

Unapred hvala :)
Be the change you want to see in the world!

UFF


ЯЭВОЛУТИОН

nije do opruge....izduvao ti amort...juri drugi amort od klea.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Serpente

Be the change you want to see in the world!

Andreja

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Decembar, 2014, 11:18
nije do opruge....izduvao ti amort...juri drugi amort od klea.

Hmm... Ne bih da dovodim u pitanje tvoje mi¹ljenje ali vozio sam ovog KLE-a, ne skakuæe gore-dole kada se preðe preko le¾eæeg, samo je mekan i dosta propadne kada se sedne. Zar to nije znak zamora, tj. potro¹enosti opruge?

Koliko znam, opruga daje tvrdoæu i visinu a amortizer amortizuje oscilacije opruge.

PS. Ne pravim se pametan, samo ¾elim da doèaram situaciju kako bi lak¹e do¹li do re¹enja :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hurricane

ajde, ajde nemoj sad da se vadis kad je svima jasno sta si hteo...

Auuu Rev sta ti rek'o...

;D

ЯЭВОЛУТИОН

svi noviji amorti imaju gasnu podrsku....bilo da se rasturaju i remontuju ili ne....kad gas iscuri amortizer vise nema tvrdocu koju treba...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Andreja poslato 10 Decembar, 2014, 17:54
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Decembar, 2014, 11:18
nije do opruge....izduvao ti amort...juri drugi amort od klea.

Hmm... Ne bih da dovodim u pitanje tvoje mi¹ljenje ali vozio sam ovog KLE-a, ne skakuæe gore-dole kada se preðe preko le¾eæeg, samo je mekan i dosta propadne kada se sedne. Zar to nije znak zamora, tj. potro¹enosti opruge?

Koliko znam, opruga daje tvrdoæu i visinu a amortizer amortizuje oscilacije opruge.

PS. Ne pravim se pametan, samo ¾elim da doèaram situaciju kako bi lak¹e do¹li do re¹enja :)
pravis se pametan....ljulja kad iscuri ulje....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Serpente

Be the change you want to see in the world!

Andreja

Vi ste samo ljubomorni! :D

Pa to sam i rekao Rev, ljulja se kad iscuri ulje iz amorta, ovaj KLE se ne ljulja ¹to znaèi da ima ulje u amortu, ¹to znaèi da nije u njemu problem?

A to za gas nisam znao. Jbg, ne mogu BA© UVEK da budem najpametniji.




;D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

abarth

Ne mo¾e opruga tek tako odjednom da omek¹a, a da nije pukla. Znaèi iscurio amort...

srbac


Serpente

Revolucija...ajde me obraduj da odgovara od bekog drugog motora da nenmora da bude kle ?:)
Be the change you want to see in the world!

srbac


Hurricane


balcan girl

ma sta ti je bre drpi laziæevog :D :D ako ga on dosad nije unistio ima tebi da traje bar milion godina :D laziæu ionako ne treba :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Serpente

Lazicu hoces da prodas amortizer:)?jel ima neko ko mozda ima da proda amortizer za klea?:)
Be the change you want to see in the world!