Glavni meni

"Monster Energy party".Povodom zavr¹etka Moto GP i F-1 sezone

Započeo Zeljko King, 09 Decembar, 2014, 22:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljko King

Klub "Teatar"Veoma lepo osmi¹ljena ¾urkica,u organizaciji TV SK,povodom zavr¹etka Moto GP i F-1 sezone. [clapp] [clapp] [clapp]

D¾ankiæ,©koriæ ja i Erceg....





Zeljko King


Zeljko King

Jedna od divnih devojaka je nacrtala sliku podr¹ke ®ilu Bjankiju.Svaka èast.Slikali smo se,i poslali sliku na njegov sajt,i Tw nalog.


Zeljko King

Naravno,prelepa Dora je "pokupila" sve nagrade.("Hondine " majice)





ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zVuk

srdjan je do jaja lik, ovi ostali neam pojma ko su....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

N.S.93


Zeljko King

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Decembar, 2014, 11:19
uzas....sva tri omrazena lika na gomili....
Èuo sam da se jedan moto- majstor  [flashing] udavio zimi,u LETNJEM bazenu,iza kuæe.... [rofl]

N.S.93


Zeljko King

Citat: N.S.93 poslato 12 Decembar, 2014, 12:23
xaxaxaxaxaxax nesrecan slucaj  [rofl] nije znao da pliva :D

Hahahahaaa........Èuvaj se Nemanja,on  [flashing]  ima obièaj da "prodaje kompresiju na 100 grama" hahahahaaaaa... [rofl] [rofl] [rofl]
Ma zna¹ da se ¹alim [thumb_up].Aljo¹a je moj drug,i VELEMAJSTOR za motore  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Zeljko King poslato 13 Decembar, 2014, 20:07
Citat: N.S.93 poslato 12 Decembar, 2014, 12:23
xaxaxaxaxaxax nesrecan slucaj  [rofl] nije znao da pliva :D

Hahahahaaa........Èuvaj se Nemanja,on  [flashing]  ima obièaj da "prodaje kompresiju na 100 grama" hahahahaaaaa... [rofl] [rofl] [rofl]
Ma zna¹ da se ¹alim [thumb_up].Aljo¹a je moj drug,i VELEMAJSTOR za motore  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]
porad takvih ti neprijatelji ni ne trebaju....druzi se sa neprijateljima sa sportkluba
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

N.S.93

xaxaxax za tu tecnu kompresiju sam cuo  [rofl] mnogo dobra stvar :D xaxa eee brate neces verovati popravio sam onaj regulator sam otvorio ga da vidim sta ima unutra kad ono  u pitanju je bio samo hladan lem :D sad ide kao zmaj... tako da kad budes hteo zovi dolazim da ga testiras  :D

Zeljko King

Citat: N.S.93 poslato 15 Decembar, 2014, 09:34
xaxaxax za tu tecnu kompresiju sam cuo  [rofl] mnogo dobra stvar :D xaxa eee brate neces verovati popravio sam onaj regulator sam otvorio ga da vidim sta ima unutra kad ono  u pitanju je bio samo hladan lem :D sad ide kao zmaj... tako da kad budes hteo zovi dolazim da ga testiras  :D
Svaka èast  [clapp]  [yahoo] Dogovoreno.Ajd kad se vratim iz SCH,posle 20.jan.Èujem tamo kod Vas u Bgd,lepo vreme.Ovde sneg u 3 pm. [doh] Iskoristi pa se vozi malo. [gsxr]
Pozdrav Stanke.